@
Loepoog vaak zit er bij totaal pakket middel of band en omliggende delen in te spuiten-smeren zodat plasti dip daar nauwelijks op hecht en er makkelijk af te halen is, in link naar filmpje welke ik gepost heb is dat te zien.
Hoe bedoel je 'velgen hebben het zwaar te verduren als een dip over lak'?
Strooien met pekel komt minder voor, maar het blijft agressief, als er gestrooid is en ik ben thuis dan spuit ik velgen toch maar even af met tuinslang.
Of het inderdaad 2 jaar blijft zitten zou mooi zijn, ik heb daar twijfels over n.a.v. ik hoor in mijn omgeving.
Verder is het voor ieder persoonlijk of ze eigen geld willen steken in lease auto en daarbij als je houdt van hobbyen waarom niet.
Wisselen band is altijd wel een ding, gelukkig tegenwoordig hebben meeste bedrijven apparaat die niet velg rand vasthoudt, maar achter velg rand.
Je kan aangeven doe voorzichtig met de velg en moersleutels en de ene doet het wel en de ander niet.
Echter als bout los gemaakt wordt en je hebt bout niet in plati dip is kans groot dat inkeping in velg voor bout (waar plast dip zit) wel beschadigd.
Hopelijk maar 2x per jaar wissel van zomer naar winter banden en vice versa.
Alleen heb je vaak lekke band dan misschien vaker beschadiging.
Idee kan zijn om bij dealer of velgen specialist (stalen) velgen te vragen welke 'over zijn' in juiste maat, daar je winterbanden op zetten en einde lease deze terug laten kopen.
Dan heb je in ieder geval probleem van beschadigen plasti dip aan rand opgelost, niet bij de bouten.