Vandaag proefrit met een blauwe AWD (Space white stond er ook) gemaakt. Mooi om mee te maken moet ik zeggen. Paar punten die me opvielen:
- Lekker snel, ik ben Tesla gewend en dit is niet veel minder snel hoor. Meeeer dan genoeg. Stuurt ook heerlijk.
- Stoelen zitten echt top, ik ben 1.90m
- Binneninterieur is naar mijn verwachting ruim genoeg. Achterin kon ik nog net achter mijzelf zitten zonder de stoel voor me te raken met de knieën. Voor de kids zal dit een oceaan aan ruimte zijn.
- Achterbank is 1.38m breed qua zitvlak voor degenen die dat willen weten

en dan heb je aan beide zijden nog wat extra cm speling tot de deur. Met 3 personen achterin gaat echt prima hoor.
- Materialen voelen erg goed uitgevoerd en premium aan.
- Verder een beetje door het menu gebladerd en dat is allemaal prima intuïtief.
- Auto is lager dan ik had gedacht, lijkt meer op een verhoogde stationwagen (oneerbiedig gezegd) en minder een SUV. Overigens is ie wel erg stoer en mooi dus dat doet er niets aan af dus!
- 18” velgen vond ik al verrassend groot genoeg. Ik wil de 19” maar dit was echt al prima.
- Kofferbak viel me wat tegen. Relatief kort, ondiep en daar merk je natuurlijk dat het dak schuin afgelopen is. Ik wist het aantal liters, maar voor mijn gevoel heb ik er geen 400 gezien in vergelijking met andere auto’s die ook dat literaantal hebben.
- Auto is ook niet dakkoffer gecertificeerd is me verteld. Verwachting is wel dat er aftermarket oplossingen aangeboden worden, maar dus niets vanuit Ford ondersteund of officieel erkend. Ben benieuwd hoe dat uit zal pakken.
Conclusie, topbak en qua auto in alles tegemoet gekomen aan mijn verwachting vooraf. Richting een vakantie zal het ook vast allemaal passen maar wordt het wel een beetje een uitdaging en keuzes maken denk ik met een wat groter gezin.
Tesla M3 LR AWD, Zwart, Zwart, 19”, trekhaak & MME, Iconic Silver, RWD, TP+, 19", trekhaak.