Hmm, dat is heel erg vaag. Pavlov is voor mij juist een van de meer intuïtieve shooters. Het is soms alleen even wennen of je nu iets moet pakken met de trigger of met de grip. Dat is soms nog weleens verwarrend. Ook hebben sommige wapens een magazine release. Dan druk je op A om het magazijn uit het wapen te ejecten. Sommige wapens hebben dat niet daar moet je het magazijn beetpakken en er zelf uithalen. Maar voor de rest speelt het lekker weg.Timbox88 schreef op donderdag 15 oktober 2020 @ 08:23:
Ik heb gisteravond een half uurtje Pavlov gespeeld en ik moet zeggen, het idee vind ik erg tof, maar op de een of andere manier heb ik erg veel moeite met de besturing. Waar ik normaal een shooter met controller of muis/toetsenbord binnen een minuut oppak, bleef ik hier priegelen met hoe goed te bewegen, maar ook met zaken als het reloaden, granaat gooien, dat toch niet helemala intuitief voelt met alle knoppen die je dan moet indrukken etc.
Hebben meer mensen daar last van? Heeft dat tijd nodig of kan ik beter de conclusie trekken dat deze game dan niet zozeer iets voor mij is? Nu kan ik evt nog gratis refunden namelijk haha (binnen de 2 uur op steam).
Nu moet ik wel eerlijk zijn dat ik Pavlov al sinds early access speel.
NZXT H9 Flow White | MSI MAG X670E TOMAHAWK WIFI | AMD 7800X3D | Lian Li Galahad II Trinity 360 | 64GB 6000CL30 | Nvidia RTX 4080 | Samsung Odyssey G8 OLED | Corsair RM850x