Ze zijn inderdaad op zoek naar het effect van de bezetting. Dat zullen ze in modellen stoppen waaruit blijkt wat dat doet voor de verkopen en waar ze bij kunnen/moeten sturen om het hele plaatje zo optimaal mogelijk te maken. En daaruit komt dus of ze het zo laten als de pilot, gedeeltelijk de palen opsenstellen of het juist duurder maken e.d.Deveon schreef op maandag 1 november 2021 @ 15:30:
[...]
Volgens mij kunnen ze die conclusie onmogelijk trekken uit de pilot tenzij ze het nog tot eind 2023 zo houden en de Y in grote getallen hier geleverd moet worden.
Ik denk dat ze meer op zoek zijn wat het effect op de bezetting is en dat er per locatie gekozen gaat worden om beschikbaar te stellen voor derde. Daarmee houden ze ook een enorm slag om de arm om toch auto’s te blijven verkopen.
[...]
Zo'n pilot is puur bedoeld om data te verzamelen zodat ze kunnen bepalen wat ze met de rest van de uitrol gaan doen.
[removed]