Refresh komt er aan, dus de huidige modellen zullen waarschijnlijk wel wat incentive krijgen, helemaal aan het eind van het kwartaal kan het nog wel hard gaan (de komende week)R_yen schreef op dinsdag 10 maart 2020 @ 13:27:
Heeft hier iemand recent een nieuwe model X ontvangen en iets van een OTA update gezien waardoor de range toenam? Ik vroeg mij af in hoeverre de long range plus (softwarematig) beschikbaar komt in NL. Op mijn vraag hierover aan een Tesla verkoopmedewerker kreeg ik enkel de reactie dat de Model X die in Amerika wordt aangeboden anders is dan de Europese variant. Maar ik las online dat de long range plus middels een OTA update ook op alle recent geleverde Model X/S uitgerold wordt. Op de .nl tesla site staan echter de specs van de oorspronkelijke long range (acceleratie en rijkwijdte).
Ik ben voornemens om een model X te bestellen, maar kreeg van mijn mobiliteitsgoeroe het advies te wachten tot na q1 i.v.m. mogelijke prijs acties door o.a. tegenvallende verkoopresultaten in q1 t.o.v. q4 (wegens afgenomen compensatieregelingen e.d.). Wishfull thinking?
Dus net voor het einde van Q1 kan je wel wat discount verwachten, na Q1 waarschijnlijk op de inventory die ze nog hebben staan en geen interior refresh is.
Ik zou me geen zorgen maken of de update naar NL komt, tegen de tijd dat je hem koopt, is hij vast beschikbaar.

:strip_exif()/f/image/tscV32g20a7JAuGLI4jrBKrs.jpg?f=fotoalbum_large)