jgelauff schreef op vrijdag 17 juni 2022 @ 21:40:
Beetje flauw, blijkbaar ben jezelf ook erg laks als je niet eens je administratie op orde hebt en weet of je abbo wel wordt afgeschreven. Je hebt zeker 1 keer gemaild en niet even gebeld of een reminder gestuurt? Als je eea volgt dan weet je dat mails nog wel eens langere doorlooptijden kennen en belangrijke zaken even via de tel geregeld kunnen worden. Mijn ervaring is dat een belletje of reminder wonderen doet.
Bullshit. Ik ga echt niet controleren of iemand waar ik een dienst van afneem betaalt wilt worden voor zijn diensten. Zijn er serieus mensen die elke maand alle incasso's gaan zitten controleren? Dat heb ik echt nog nooit gehoord.. njah mss als je elk dubbeltje moet omdraaien ofzo? luxe probleem bij mij denk ik dan.
En daarnaast serieus? stel dat ik het wel gemerkt had? dan had ik even moeten bellen of ze hun geld wel willen hebben? Like what? Ik neem een dienst af voor X bedrag. Aan hun de taak om ervoor te zorgen dat ze bedrag X krijgen..
Ik heb betere dingen te doen met mijn tijd. Dat ze betaald willen worden is duidelijk (en is ook gebeurd, zonder issue toen het aan het licht kwam) maar ik ga niet hun administratie doen.
Daarnaast willen hun iets van mij, om hun fout op te lossen. Ik wil best meewerken maar ik ga niet uren aan de telefoon hangen met een medewerker daarvoor. Ik heb gewoon gevraagd hoe het kon en wat het openstaande bedrag was.
De dag erna was er een bedrag van 200+ afgeschreven. Dus veel tijd om (als ik het geld wel nodig had..) iets te regelen was er niet eens.
Je zou verwachten dat als men zo een administratieve fout maakt, je iemand sowieso meer dan een maand geeft om het op te lossen en daarna ook redelijk adequaat reageert op e-mails vanuit die klant.
Immers willen hun netjes hun eigen fout oplossen toch?

Anoniem: 1582350 schreef op vrijdag 17 juni 2022 @ 21:45:
@
Grvy De helpdesk en administratie is duidelijk nog niet toereikend bij Freedom.
Zij weten dit ook en willen zelf ook dat de communicatie en kwaliteit beter zou zijn. Ik ben mijn tweede jaar ingegaan met hun en er zijn verbeteringen maar ook punten die Freedom toch eens moet gaan regelen.
Dat mag zo zijn en begrijp ik tot op zekere hoogte, maar als een dienstverlener niet eens weet dat klanten niet betalen dan zie ik niet echt veel hoop. Dan is het intern nogal flink een zooitje is dan het signaal.
Dan heb ik er niet veel hoop op als er een issue speelt bij een klant (extern dus..) er wel adequaat en netjes gereageerd gaat worden en dat wil ik voor zijn. Zeker met thuiswerken ben ik zeer afhankelijk van mijn internet verbinding en ik wil gewoon niet bij een issue weken met een helpdesk bezig zijn omdat ze het intern niet op orde hebben.
[
Voor 62% gewijzigd door
Grvy op 17-06-2022 22:42
]
Dit is een account.