After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
dat is een remake van een Britse serie van een paar jaar geleden. Die was ijzersterk en soms heel creapy.zeroday schreef op maandag 28 september 2020 @ 08:43:
van het weekend Utopia gezien .. wow ..
van zulke series hou ik wel. En ja er is veel over op te merken. Maar als je daar wat over schrijft krijg je meteen weer een tik over je vingers omdat je iets zou gaan verklappen..
Enige wat ik niet snap is waarom John Cusack zijn haar moet verven
Zover ik het heb gelezen, want ik heb de britse serie niet gezien, is het niet een complete remake, Zo komt de rol van John Cusack niet voor in de britse serie heb ik me laten voorlezensambalbaj schreef op maandag 28 september 2020 @ 17:27:
[...]
dat is een remake van een Britse serie van een paar jaar geleden. Die was ijzersterk en soms heel creapy.

En ja nu nog steeds wel ' creapy ' soms 'absurd'

" The idea of enjoying the British show, and then Gillian creating a whole other parallel realm that fits into the original but seems new, all seemed very exciting and very worth doing. "
https://collider.com/utopia-john-cusack-interview/
There are no secrets, only information you do not yet have
Welke Utopia hebben we het nu over? Ik ken deze versie. Vond dat inderdaad een toffe serie die ik dan ook met een 8 heb beoordeeld. Begrijp ik nu dat hiervan een remake te zien is? Zo ja, waar?sambalbaj schreef op maandag 28 september 2020 @ 17:27:
[...]
dat is een remake van een Britse serie van een paar jaar geleden. Die was ijzersterk en soms heel creapy.
Laat maar, zie nu dat er een nieuwe versie op Amazon Prime staat. Wordt wel slechts beoordeeld met een 6,2, dus laat die aan me voorbij gaan denk ik..
[Voor 18% gewijzigd door mefjoew op 29-09-2020 08:49]
IMDB: Utopia (TV Series 2020– )mefjoew schreef op dinsdag 29 september 2020 @ 08:47:
[...]
Welke Utopia hebben we het nu over? Ik ken deze versie. Vond dat inderdaad een toffe serie die ik dan ook met een 8 heb beoordeeld. Begrijp ik nu dat hiervan een remake te zien is? Zo ja, waar?
Laat maar, zie nu dat er een nieuwe versie op Amazon Prime staat. Wordt wel slechts beoordeeld met een 6,2, dus laat die aan me voorbij gaan denk ik..
Ach, proberen kan altijd. Beoordeling moet je altijd zelf geven natuurlijk. Zo worden sequels vaak slecht beoordeeld, maar vind ik ze toch prima te pruimen.
iPhone 12 128GB | MacBook Pro M2 | Mazda CX-30 (2022)
Ben zelf ook benieuwd. Bij de originele versie ben ik destijds afgehaakt. Misschien de remake toch eens proberen ... je weet maar nooitxoniq schreef op dinsdag 29 september 2020 @ 12:43:
[...]
IMDB: Utopia (TV Series 2020– )
Ach, proberen kan altijd. Beoordeling moet je altijd zelf geven natuurlijk. Zo worden sequels vaak slecht beoordeeld, maar vind ik ze toch prima te pruimen.

*knip*
Geen spoilers dus ook niet in spoiler tag, zie de TW
Tenminste zo kwam het op mij over.
[Voor 46% gewijzigd door tweakduke op 01-10-2020 21:19]


[Voor 35% gewijzigd door Flipking94 op 01-10-2020 20:40]
Amen.Flipking94 schreef op donderdag 1 oktober 2020 @ 20:39:
Fuck. Waarom klik ik ook weer op spoilers. Wat een k*teinde. 50h van mijn leven vergooid
Ik ben alleen maar blijven voor het vrouwelijk schoon, want inhoudelijk was de serie al 2 seizoenen geleden afgeschreven.
Ook vind ik het jammer dat deze serie van toekomst sci-fi naar sprookje is gegaan.
Anoniem: 91868
Uiteraard zonder echt op de inhoud te gaan en zonder spoilers.
Wat een klote einde zeg. Echt verpest voor mij.
Ik ben nu aan het kijken. Gelukkig komt er een seizoen 2, had ik ergens gelezen.Anoniem: 91868 schreef op donderdag 1 oktober 2020 @ 21:29:
Ik wil het even hebben over de laatste aflevering van Raised by Wolves. Als het goed is is ep 10 de laatste van dit seizoen.
Uiteraard zonder echt op de inhoud te gaan en zonder spoilers.
Wat een klote einde zeg. Echt verpest voor mij.
De commentaren zijn al een tijdje dat er vele mysteries worden geteased en weinig antwoorden gegeven.
Het is een van de weinige series waar ik de gaten niet kan vullen omdat de achtergrondinfo eenvoudigweg ontbreekt. Het is natuurlijk opzettelijk, ik zal in de tussentijd dan maar zelf "verzinnen" hoe het moet zijn.
Op Reddit speculeren kijkers wel wat de richting zou zijn. Het publiek lijkt me positiever te zijn dan de critici die de trage scenes maar niets vonden.
Ik ben blij met het langzame opbouw van het verhaal. Als kijker krijg je genoeg tijd om iedereen te leren kennen en natuurlijk oordelen. Er zijn genoeg explosieve stukken.
Ik heb ook gemerkt dat er veel gaten in het verhaal zijn, maar lijkt idd opzet van de makers te zijn.
En het einde! Ik zag het echt niet aankomen. Niemand! Tweede seizoen wordt knallen!
Het kan zomaar nog twee jaar duren voordat er in seizoen 2 enigszins zin gegeven wordt aan alle gebeurtenissen.
“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.”
Als het maar geen tweede "Lost" wordt. Het is wel heel erg vaag en zweverig tegen het einde van dit seizoenl, en de laatste aflevering was wel heel extreem in dat geval. Niets is zo vervelend als vaagheid om de vaagheid en dat de schrijvers het uiteindelijk ook niet meer weten en dan alleen nog maar met kletskoek te komen zoals bij Lost. Volgens mij is RBW bij lange na niet populair genoeg om zo lang door te gaan als Lost en ik hoop niet dat die vaagheid blijft om dan na het derde of misschien 4 seizoen (als ze dat al gaan halen) gecancelled te worden.Woy schreef op donderdag 1 oktober 2020 @ 22:30:
Raised by wolves hinkt bij mij echt op twee benen. Het is erg mooi gemaakt, en er zit ook echt veel diepgang in. Maar zeker nu het nog maar de vraag is wanneer seizoen twee komt is er te veel open gelaten om het echt een topper te laten zijn.
Het kan zomaar nog twee jaar duren voordat er in seizoen 2 enigszins zin gegeven wordt aan alle gebeurtenissen.
Bij Lost voelde ik me echt bekocht na de laatste aflevering

[Voor 3% gewijzigd door Grindtegel op 01-10-2020 22:48]
Ik hoop natuurlijk ook dat deze serie sterk blijft. Eigenlijk zou je geen jaar meer op een volgende seizoen moeten wachten. Als serie een hit is (zo heb ik op MijnSerie.nl vernomen), dan gewoon zo snel mogelijk nieuwe seizoen produceren. En als die half jaar later komt ipv 1 of 2 jaar/jaren later, dan scoor je alleen punten bij de kijkers.
Over Lost gesproken, The 100 is pas slechter dan Lost. Wat ben ik blij dat die geëindigd is zeg.
Over Raised By Wolves heb ik nog niet echt een idee maar ik herken daar helemaal niets van Lost in.
Ook bij mij totdat iemand tegen me zei: maar die gaten ..Anoniem: 91868 schreef op donderdag 1 oktober 2020 @ 21:29:
Ik wil het even hebben over de laatste aflevering van Raised by Wolves. Als het goed is is ep 10 de laatste van dit seizoen.
Uiteraard zonder echt op de inhoud te gaan en zonder spoilers.
Wat een klote einde zeg. Echt verpest voor mij.
en toen ging ik nadenken en kreeg ik weer een beetje zin in S2 ..
maar echt wel een f*cked up einde. zo van uh? en nog een keer uh? heb ik wat gemist .. ?
en dat in 50 minuten totale tijd...
There are no secrets, only information you do not yet have
Een Lost scenario zal het niet zijn. Ik denk ook dat televisie producenten er ondertussen voldoende schrik van hebben dat de insinuatie op zich al impact heeft om genoeg antwoorden te geven. Een info dump in een laatste aflevering zou evenwel niet ideaal zijn.
The 100 vond ik een top serie. Ik vind echt jammer dat die eindigt. Lost vond ik stukken slechter. Maar tja, iedereen zijn mening. RBW vind ik wel een stuk complexer, interessanter, meeslepender dan The 100.Tartarus schreef op donderdag 1 oktober 2020 @ 23:24:
@Olga2000 en @Grindtegel
Over Lost gesproken, The 100 is pas slechter dan Lost. Wat ben ik blij dat die geëindigd is zeg.
Over Raised By Wolves heb ik nog niet echt een idee maar ik herken daar helemaal niets van Lost in.
Maarre, die begintune en graphics: wauw... Bij iedere serie, zonder uitzondering, spoel ik die door. Deze is echt zo passend bij de sfeer van de serie, prachtig!
Ja, ik vond lost eigenlijk wel goed. Heel veel spanning, alleen een erg stom einde waar meer mee gedaan kon worden vind ik.Olga2000 schreef op vrijdag 2 oktober 2020 @ 15:24:
[...]
The 100 vond ik een top serie. Ik vind echt jammer dat die eindigt. Lost vond ik stukken slechter. Maar tja, iedereen zijn mening. RBW vind ik wel een stuk complexer, interessanter, meeslepender dan The 100.
The 100 heeft het voor mij verprutst vanaf S4.
De miniserie Chernobyl vond ik één van de beste die ik de afgelopen 10j heb gezien. Prachtig, realistisch verfilmd.
Next op mijn lijstje staat the mandalorian, heb gehoord dat die ook heel erg goed schijnt te zijn als je van starwars houdt.
Wat mij betreft eindigd het bij seizoen 6 en is s7 nooit gebeurd. Hoe krijg je het voor elkaar om een hele serie in een paar afleveringen compleet te verkloten omdat de maker in de clinch ligt met een van de hoofdrolspelers (ik kan geen andere reden bedenken waarom het zo gegaan is).
Met welk acteur lagen ze dan in een clinch?AcidBurn schreef op vrijdag 2 oktober 2020 @ 20:16:
Ik heb de laatste 3 afleveringen van The 100 opgespaard na dat ongelofelijke klote einde van aflevering 13. Nu net de rest gekeken: Jezus de tering wat een extreem ongeloofwaardig schijt einde hebben ze ervan gemaakt.
Wat mij betreft eindigd het bij seizoen 6 en is s7 nooit gebeurd. Hoe krijg je het voor elkaar om een hele serie in een paar afleveringen compleet te verkloten omdat de maker in de clinch ligt met een van de hoofdrolspelers (ik kan geen andere reden bedenken waarom het zo gegaan is).
Het is niet lagen, maar lag.Tartarus schreef op vrijdag 2 oktober 2020 @ 20:36:
[...]
Met welk acteur lagen ze dan in een clinch?
Volgens sterke geruchten lag Jason Rothenberg (bedenker van de serie), op het einde in de clinch met Bob Morley die Bellamy Blake speelde.
En gezien hoe het Ricky Whittle verging nadat die het aan de stok kreeg met Jason (Lincoln kreeg steeds minder te doen en en werd vroegtijdig uit de serie geschreven), moet ik zeggen dat de laatste afleveringen flink in die richting wijzen. Het feit dat zelfs een main cast member weggelaten werd uit de credits zegt erg veel.
Dat is me iets te veel details om op te letten.AcidBurn schreef op vrijdag 2 oktober 2020 @ 20:48:
[...]
Het is niet lagen, maar lag.
Volgens sterke geruchten lag Jason Rothenberg (bedenker van de serie), op het einde in de clinch met Bob Morley die Bellamy Blake speelde.
En gezien hoe het Ricky Whittle verging nadat die het aan de stok kreeg met Jason (Lincoln kreeg steeds minder te doen en en werd vroegtijdig uit de serie geschreven), moet ik zeggen dat de laatste afleveringen flink in die richting wijzen. Het feit dat zelfs een main cast member weggelaten werd uit de credits zegt erg veel.
Maar ik neem je woord voor het.
Lijkt op een google translate versie van "I'll take your word for it"

Hoe je het ook bekijkt, het einde is zo ongeloofwaardig als maar kan.
*knip*
Nogmaals, geen spoilers in dit topic ook niet in spoiler tags. Wil je dieper ingaan over de serie? Maak dan een apart topic aub.
[Voor 29% gewijzigd door tweakduke op 03-10-2020 11:01]
Klinkt als een letterlijke vertaling van `I'll take your word for it'

Over Chernobyl gesproken, het volgende project van regisseur Craig Mazin is een verfilming van The Last Of Us. Nog steeds is niet bekend wie de hoofdrollen gaan vertolken dus ik vrees dat het, mede door covid, nog lang gaat duren voor we daar iets van gaan zien.
Het einde van Raised By Wolves was..niet wat ik verwachtte zeg maar

Dat is het ook, maar dan gewoon uit mijn hoofd. Heb geen Google translate nodig voor en/nl en vice versa.AcidBurn schreef op zaterdag 3 oktober 2020 @ 10:35:
[...]
Lijkt op een google translate versie van "I'll take your word for it"
Kon ff niet op de juiste woorden komen in het Nederlands.
Yep, dus dat.
Misschien moet je dat eens proberen. Dat helpt.Tartarus schreef op zaterdag 3 oktober 2020 @ 16:51:
[...]
Heb geen Google translate nodig voor en/nl en vice versa.
Of gewoon schrijven "dat neem ik van je aan".
[Voor 9% gewijzigd door dreamscape op 03-10-2020 19:27]
Punctuality is the politeness of kings

*knip*
Zoals de TW aangeeft, helaas geen spoilers in dit topic ook niet in een spoiler tag. Wil je dieper op de serie ingaan? Maak dan gerust een nieuw topic.
Hele gave serie!
[Voor 42% gewijzigd door tweakduke op 04-10-2020 09:59]
Bemoei je eens met je eigen kippen.dreamscape schreef op zaterdag 3 oktober 2020 @ 19:27:
[...]
Misschien moet je dat eens proberen. Dat helpt.
Of gewoon schrijven "dat neem ik van je aan".
Gaat dit over tv series hier of over grammatica en taalfouten?
Mother is een Android. Ik vond het juist zeer geloofwaardig overkomen.deBennie schreef op zaterdag 3 oktober 2020 @ 21:10:
Ja heel vet, ben het seizoen nu opnieuw aan t kijken, vooral omdat ik de serie t/m aflevering 6 niet echt kon plaatsen.
knip
Hele gave serie!
[Voor 52% gewijzigd door tweakduke op 04-10-2020 10:00. Reden: Quote aangepast]
Dang, ik hoopt dat Amazon een seizoen 3 had besteld. Een remake van dit meesterwerk is nergens voor nodig.mefjoew schreef op dinsdag 29 september 2020 @ 08:47:
Welke Utopia hebben we het nu over? Ik ken deze versie. Vond dat inderdaad een toffe serie die ik dan ook met een 8 heb beoordeeld. Begrijp ik nu dat hiervan een remake te zien is? Zo ja, waar?
Laat maar, zie nu dat er een nieuwe versie op Amazon Prime staat. Wordt wel slechts beoordeeld met een 6,2, dus laat die aan me voorbij gaan denk ik..
This post is warranted for the full amount you paid me for it.
Ja i know?Tartarus schreef op zaterdag 3 oktober 2020 @ 21:21:
[...]
Bemoei je eens met je eigen kippen.
Gaat dit over tv series hier of over grammatica en taalfouten?
[...]
Mother is een Android.
Ah ik wist de 1e paar aflevringen niet of ik haar irritant moest vinden. Feit dat ze een android is en allerlei ontwikkelingen meemaakte die vooral in de laatste 2-3 afleveringen te zien waren, maakte dat ik die irritatie wg kon zettenTartarus schreef op zondag 4 oktober 2020 @ 08:46:
[...]
Ik vind haar de rol van een Android heel goed neerzetten. Het lijkt net echt.

Na de seizoensfinale weet ik niet wat ik er van moet vinden. Vooralsnog staat ‘ie nog in mijn watchlist.deBennie schreef op zondag 4 oktober 2020 @ 09:37:
[...]
Ah ik wist de 1e paar aflevringen niet of ik haar irritant moest vinden. Feit dat ze een android is en allerlei ontwikkelingen meemaakte die vooral in de laatste 2-3 afleveringen te zien waren, maakte dat ik die irritatie wg kon zetten
Fraai landschap, actueel thema en Groenland als 'smeltende' achtergrond.

https://www.scandinavisch...e-serie-thin-ice-tunn-is/
https://communicatie.canv...dend-actuele-ecothriller#
IMDB: Thin Ice (TV Series 2020– )
Wel bijzonder om de reviews te lezen op imdb; of het is slecht of het is goed.

[Voor 9% gewijzigd door ehtweak op 04-10-2020 10:02]
Het is niet echt een remake.CAPSLOCK2000 schreef op zondag 4 oktober 2020 @ 00:36:
[...]
Dang, ik hoopt dat Amazon een seizoen 3 had besteld. Een remake van dit meesterwerk is nergens voor nodig.
There are no secrets, only information you do not yet have
Warrior S02 is weer begonnen, IMDB: Warrior (TV Series 2019– )
De tweede is Monsterland S01 IMDB: Monsterland (TV Series 2020– )
De derde is Next 2020 IMDB: Next (TV Series 2020– )
De vierde is The Good lord bird IMDB: The Good Lord Bird (TV Mini-Series 2020– )
Veel plezier, nog niet alles gezien.

pletter
Dit is bijna altijd zo bij veel amerikaanse series in mijn ervaring. Omdat er nooit een verhaal is wat uitgedacht is of personages. Er worden episodes geschreven zolang er geld mee wordt verdient. Maar echt een mooi rond verhaal zoals zoveel series uit de UK wel hebben wordt het nooit. Je ziet ook heel vaak dat het eerste seizoen het interesants is qua uitgangspunt bij amerikaanse series maar dat dit langzaam naar de achtergrond verdwijnt. Het schoolvoorbeeld hiervan is toch wel Battlestar Galactica, waar ze geen flauw idee meer hadden. Een tikkeltje got seizoen 8 niveau voordat er zoiets was als got seizoen 8.AcidBurn schreef op vrijdag 2 oktober 2020 @ 20:16:
Ik heb de laatste 3 afleveringen van The 100 opgespaard na dat ongelofelijke klote einde van aflevering 13. Nu net de rest gekeken: Jezus de tering wat een extreem ongeloofwaardig schijt einde hebben ze ervan gemaakt.
Wat mij betreft eindigd het bij seizoen 6 en is s7 nooit gebeurd. Hoe krijg je het voor elkaar om een hele serie in een paar afleveringen compleet te verkloten omdat de maker in de clinch ligt met een van de hoofdrolspelers (ik kan geen andere reden bedenken waarom het zo gegaan is).
Beide hebben voor en nadelen. Ik vind het altijd jammer dat UK series maar 2-3 seizoenen max zijn. Omdat ze vaak ijzersterk zijn. Bij amerikaanse series weet je dat als het een succes is het op de buis blijft, alleen weet je niet wanneer het verval gaat zitten wat onvermijdelijk is.
GoT Warhammer Community op steam http://steamcommunity.com/groups/got40k
Weinig posts over deze serie. Zelf vorige week aan begonnen. Ik houd wel van het mysterieuze sfeertje!Murphy schreef op vrijdag 17 april 2020 @ 13:40:
Tales From the Loop staat op Amazon. Serie gebaseerd op de tekeningen van Simon Stålenhag. Ik moest er even inkomen maar na 5 afleveringen ben ik wel benieuwd wat er verder nog gaat volgen. Het voelt vooralsnog een beetje aan als een mix tussen Stranger Things en Black Mirror.
Je moet de mening van een meerderheid niet verwarren met de waarheid.

Volgende op de lijst:
- Doom Patrol afkijken
- Titans seizoen 3 kijken
- Stargirl kijken
- Swamp Thing kijken
- Umbrella Academy seizoen 2 kijken
- The Boys kijken
- Pennyworth kijken
- The Flash 1990 kijken
- Shazam! 1974 kijken
- Smallville kijken
- Louis and Clark kijken
En dan vergeet ik er nog een aantal. Tot over 50 jaar

IMDB: Tehran (TV Series 2020– )
Mooi gemaakt, serie die afspeelt in het huidige Iran, waar een Mossad operatie misgaat, en de agent zich alleen moet redden.

After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
Heb je deze al ergens helemaal gevonden? Bij mijn bronnen momenteel nog niet verder dan E04.FreshMaker schreef op vrijdag 9 oktober 2020 @ 03:04:
Vandaag gekeken naar Tehran
IMDB: Tehran (TV Series 2020– )
Mooi gemaakt, serie die afspeelt in het huidige Iran, waar een Mossad operatie misgaat, en de agent zich alleen moet redden.
Deze is bij mij nu helemaal bij. Zeer goede serie. Ik kijk 'm gewoon op Apple TV+. (Dus vandaag de nieuwste afl. gezien)FreshMaker schreef op vrijdag 9 oktober 2020 @ 03:04:
Vandaag gekeken naar Tehran
IMDB: Tehran (TV Series 2020– )
Mooi gemaakt, serie die afspeelt in het huidige Iran, waar een Mossad operatie misgaat, en de agent zich alleen moet redden.
iPhone 12 128GB | MacBook Pro M2 | Mazda CX-30 (2022)
Kwam vandaag E05 tegen, maar zag inderdaad nu pas dat het al een paar maanden bestaat, dacht het pas begonnen wascoelho schreef op vrijdag 9 oktober 2020 @ 12:32:
[...]
Heb je deze al ergens helemaal gevonden? Bij mijn bronnen momenteel nog niet verder dan E04.

https://eu.usatoday.com/s...owtime-revial/3657521001/
Ik hoop wel dat ze een beetje de kwaliteit van de eerste paar seizoenen terug krijgen, de laatste seizoenen werden echt steeds slechter, en het einde was echt dramatisch IMHO.Anoniem: 93986 schreef op donderdag 15 oktober 2020 @ 09:13:
Dexter komt terug! In de vorm van een 10-delige miniserie.
https://eu.usatoday.com/s...owtime-revial/3657521001/
“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.”
Mijn gevoel zegt dat het alleen maar tegen kan vallen.Woy schreef op donderdag 15 oktober 2020 @ 09:47:
[...]
Ik hoop wel dat ze een beetje de kwaliteit van de eerste paar seizoenen terug krijgen, de laatste seizoenen werden echt steeds slechter, en het einde was echt dramatisch IMHO.
Als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.
Mijn eerste gedachte was "omelette du fromage", maar jij doelde op een andere DexterAnoniem: 93986 schreef op donderdag 15 oktober 2020 @ 09:13:
Dexter komt terug! In de vorm van een 10-delige miniserie.
https://eu.usatoday.com/s...owtime-revial/3657521001/

Amazon maakt serie van horrorfilm I Know What You Did Last Summer
Er is voor Amazon Prime een seriebewerking van I Know What You Did Last Summer in de maak. De serie is gebaseerd op de populaire horrorfilm uit 1997 met Jennifer Love Hewitt en draait om een groep jongeren die wordt gestalkt door een mysterieuze moordenaar.
Het project wordt geproduceerd door Sony Pictures Television en is gebaseerd op het gelijknamige boek uit 1973. Sara Goodman (Preacher) zal de serie schrijven en produceren.
"De beste horrorfilms hebben altijd een schrikmoment in petto en deze I Know What You Did Last Summer-serie van Sara Goodman is een perfecte update van de iconische slasherfilm," zei Albert Cheng van Amazon Studios.
Wanneer de serie op Amazon Prime te zien zal zijn, is nog niet bekend. Ook is het nog niet duidelijk wie de hoofdrollen in de horrorserie gaan vertolken.
In de film waren naast Hewitt ook onder anderen Sarah Michelle Gellar en Ryan Phillippe te zien. Het verhaal gaat over vier tieners die na een eindexamenfeestje naar huis rijden en een visser aanrijden. Ze besluiten het lichaam in het water te gooien.
Een jaar later krijgt Julie (Hewitt) een anoniem briefje met daarop de tekst 'I know what you did last summer', dat afkomstig lijkt te zijn van de man die ze hebben aangereden.
Er kwamen nog twee vervolgen op de film: I Still Know What You Did Last Summer en I'll Always Know What You Did Last Summer.
Star Trek Discovery S3 is begonnen

After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde

“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.”

After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
"That's all you can say!"Raven schreef op donderdag 15 oktober 2020 @ 11:11:
Mijn eerste gedachte was "omelette du fromage", maar jij doelde op een andere Dexter
"That's all you can say!"


|| DPC GoT WhatPulse Team :) || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||
Misschien dat er na de terugkeer van de Warner brothers and sister (in nov) nog meer terug gaat komennero355 schreef op donderdag 15 oktober 2020 @ 18:28:
[...]
"That's all you can say!"
"That's all you can say!"
![]()

After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
Tim Burton is in gesprek over de regie van een nieuwe liveactionserie rond The Addams Family. De reeks wordt het eerste grote televisieproject van de Edward Scissorhands-regisseur, meldt Variety donderdag.
Alfred Gough en Miles Millar, die eerder meewerkten aan Into the Badlands, gaan het verhaal van de nieuwe serie schrijven. Er is nog geen televisiezender aan het project verbonden, maar volgens de entertainmentsite moet dat gezien de medewerking van Burton geen probleem zijn.
The Addams Family gaat over een fictief huishouden bestaande uit het stel Gomez en Morticia, de martelende dochter Wednesday, de licht verstandelijk beperkte Pugsley, hun masochistische oom Fester, de op het monster van Frankenstein lijkende butler Lurch, de lopende hand Thing en de sterk behaarde neef Itt.
De familie werd in de jaren dertig van de vorige eeuw door Charles Addams verzonnen en als stripverhaal in het tijdschrift New Yorker afgedrukt tot Addams in 1988 overleed.
The Addams Family stond tussen de jaren zestig en eind jaren negentig ook centraal in uiteenlopende televisieseries en bioscoopfilms. Het bekendst is de serie die van 1964 tot 1966 liep. En de film uit 1991 (foto), geregisseerd door Barry Sonnenfeld, deed het goed in de bioscopen. Vorig jaar verscheen een animatiefilm met stemmen van onder anderen Charlize Theron.
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
Hopelijk een miniserie met een begin en een eind?DarkSEDA schreef op dinsdag 20 oktober 2020 @ 23:07:
Trailer van The Flight Attendant van en met Kaley Cuoco gebaseerd op een boek. Eens kijken of het wat wordt.
[YouTube: The Flight Attendant | Official Trailer | HBOMax]
Gedurfde keuze om iemand de hoofdrol te geven die niet kan acterenDarkSEDA schreef op dinsdag 20 oktober 2020 @ 23:07:
Trailer van The Flight Attendant van en met Kaley Cuoco gebaseerd op een boek. Eens kijken of het wat wordt.
[YouTube: The Flight Attendant | Official Trailer | HBOMax]
Kijkt nog steeds wel goed weg

GoT Warhammer Community op steam http://steamcommunity.com/groups/got40k
Volgens wikipedia wel:coelho schreef op vrijdag 23 oktober 2020 @ 12:38:
[...]
Hopelijk een miniserie met een begin en een eind?
Wikipedia: The Flight Attendant (miniseries)The Flight Attendant is an upcoming American streaming television miniseries based on the 2018 novel of the same name by Chris Bohjalian.[
Geen fan van The Big Bang? Daar speelt ze volgens mij best goed in. Misschien type casting, maar ze doet het niet verkeerd.Postius schreef op vrijdag 23 oktober 2020 @ 13:12:
[...]
Gedurfde keuze om iemand de hoofdrol te geven die niet kan acteren
Kijkt nog steeds wel goed weg



After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
'Archer' Renewed for Season 12 at FXX https://t.co/AXV0kivWQb
— Variety (@Variety) 21 oktober 2020
Animatieserie Archer krijgt een twaalfde seizoen. Ik ben twee weken geleden begonnen met Archer en ben nu bij seizoen 5. De serie is hilarisch en door de korte afleveringen van 20 minuten heb je snel een seizoen gekeken. Nu moet alleen S11 nog op Netflix verschijnen, dit zal waarschijnlijk gebeuren nadat alle afleveringen in de VS zijn uitgezonden op FXX.
[Voor 12% gewijzigd door VirinR op 24-10-2020 12:07]
Zaterdag weer Gold Rush en Warriors, de laatste kijk ik eigenlijk al niet meer.
Iemand nog een suggestie voor een mooie serie komende week?
NCIS, neXt, SWAT gaan pas over een week 2 beginnen/verder.
Als je stereo geluid prima vind, en geen subs dan is die er helemaal inderdaad al voor een maand of 3. Apple brengt hem zelf week voor week uit. Apple heeft netjes 6 kanaals geluid en fijne subs.coelho schreef op vrijdag 9 oktober 2020 @ 12:32:
[...]
Heb je deze al ergens helemaal gevonden? Bij mijn bronnen momenteel nog niet verder dan E04.

After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
Afgelopen zondag heeft HBO de eerste aflevering van The Undoing uitgezonden. The Undoing is een psychologische thriller miniserie gebaseerd op de roman You Should Have Known met Nicole Kidman en Hugh Grant in de hoofdrollen.
Ik heb de eerste aflevering al gekeken en het is erg goed! Ik ben benieuwd naar de volgende afleveringen (er zijn 6 afleveringen in totaal).
Sowieso is Nicole Kidman de laatste tijd vooral bezig in TV in plaats van film (Big Little Lies, Top of the Lake: China Girl en dan gaat ze in nog eens drie andere series de hoofdrol spelen)

After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde

After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
Heb er weer een gevonden Romulus van ITV
Link: IMDB: Romulus (TV Series 2020– )
plet
Laatste seizoen / deel (Netflix trok de stekker er in Juli uit). Kon mij (nog) niet zo boeien.
iMac 24" 2021 | Mac mini (M1, 2020) | iPhone 14 Pro 256GB | iPad Pro 11" 256GB | AW Series 8 | Sony KD-55XE9305 (Ziggo CI+) | ATV 4K | Denon AVC-X3700H | Shield TV | PS5/PS VR | XSX | Nest Audio | Netatmo | Hue | Harmony Elite | FRITZ!Box 7590 AX (XS4ALL)
Gaat in NL weer naar Ziggo helaas, maar ik vind hem wel.VirinR schreef op donderdag 29 oktober 2020 @ 12:48:
[YouTube: The Undoing: Official Trailer | HBO]
Afgelopen zondag heeft HBO de eerste aflevering van The Undoing uitgezonden. The Undoing is een psychologische thriller miniserie gebaseerd op de roman You Should Have Known met Nicole Kidman en Hugh Grant in de hoofdrollen.
Ik heb de eerste aflevering al gekeken en het is erg goed! Ik ben benieuwd naar de volgende afleveringen (er zijn 6 afleveringen in totaal).
Sowieso is Nicole Kidman de laatste tijd vooral bezig in TV in plaats van film (Big Little Lies, Top of the Lake: China Girl en dan gaat ze in nog eens drie andere series de hoofdrol spelen)
iMac 24" 2021 | Mac mini (M1, 2020) | iPhone 14 Pro 256GB | iPad Pro 11" 256GB | AW Series 8 | Sony KD-55XE9305 (Ziggo CI+) | ATV 4K | Denon AVC-X3700H | Shield TV | PS5/PS VR | XSX | Nest Audio | Netatmo | Hue | Harmony Elite | FRITZ!Box 7590 AX (XS4ALL)
Heb ondertussen seizoen 1 achter de rug. Leuk als achtergrondvulling, maar meer ook niet. Jessica Hyde is een vervelend mens en de rest van de personages doen me ook niet zoveel. Het idee is ok, maar de uitvoering is daarentegen hooguit heeeeeel matigjes. Binnenkort het origineel eens opzoeken, schijnt zoveel beter te zijn.CAPSLOCK2000 schreef op zondag 4 oktober 2020 @ 00:36:
[...]
Dang, ik hoopt dat Amazon een seizoen 3 had besteld. Een remake van dit meesterwerk is nergens voor nodig.
Snel is hetzelfde als langzaam, maar dan sneller.
IMDB: Utopia (TV Series 2020– )
Ieri ero quiete perché oggi sarò la tempesta
Ja, die is wel lekker weg te kijkenDamian schreef op maandag 9 november 2020 @ 20:35:
Ik heb seizoen 1 van Utopia er nu opzitten. Best wel fucked up maar wel erg gaaf.
IMDB: Utopia (TV Series 2020– )
Ik zit zelf nu in Tehran,
maar heb ik heb ook
- Seduced: Inside The NXIVM Cult (ook fucked up .. )
- Moonbase 8 (waardeloos)
- Filthy Rich (leuk !)
- A teacher (moet ik nog mee starten, vandaag eerste 3 afleveringen)
- oudje: bless this mess (2 seizoenen)
- Hellstrom is ook goed
- Locke and key al gezien?
- Mrs Fletcher is ook leuk
- P-Valley
- Ratched
There are no secrets, only information you do not yet have
Dat klonk wel heel bekend. Het is een remake van Wikipedia: Utopia (British TV series). Die serie was erg leuk, en zag er ook goed uit.Damian schreef op maandag 9 november 2020 @ 20:35:
Ik heb seizoen 1 van Utopia er nu opzitten. Best wel fucked up maar wel erg gaaf.
IMDB: Utopia (TV Series 2020– )
Kink FM radio player. Doet aan ultracrepidarianisme
NCIS NO heb ik afgezet, al een paar seizoenen dat ik het maar mwah vind.Raven schreef op zondag 8 november 2020 @ 19:10:
Komende nacht beginnen de nieuwe seizoenen van NCIS NO en LA
Ik ben nooit door het 1e seizoen heen gekomen. LA kijk ik dan nog wel fanatiek, blijft vermakelijk, hoe belachelijk het ook soms isCoenen schreef op dinsdag 10 november 2020 @ 17:54:
[...]
NCIS NO heb ik afgezet, al een paar seizoenen dat ik het maar mwah vind.


Vond het origineel wel beter maar keek wel prima weg.Damian schreef op maandag 9 november 2020 @ 20:35:
Ik heb seizoen 1 van Utopia er nu opzitten. Best wel fucked up maar wel erg gaaf.
IMDB: Utopia (TV Series 2020– )
Geen hoog vlieger, gewoon leuke pulp.
My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans
Ben verder niet bekend met de comics, dus geen idee of het trouw blijft aan de bron.
Alleen een kwaliteitspost begint met: "Let wel", "In mijn optiek", of "Je vergeet dat...". Jíj bent die kwaliteitsposter!
Schijnt weer een pareltje van HBO Max online te staan,
Alleen nog met Hebrew subs wat ik gevonden heb.
Deze heet Sh'at Neila oftewel Valley of Tears .
Hier de link: IMDB: Sh'at Neila (TV Series 2020)
Groet plet
Ik ken de comics ook niet, maar ik vind de serie tot nu toe erg sterk.Vrijdag schreef op dinsdag 10 november 2020 @ 22:28:
Ben nu Helstrom aan het kijken. Leuke super naturalesque serie met een snufje horror/thriller.
Ben verder niet bekend met de comics, dus geen idee of het trouw blijft aan de bron.
Het is inderdaad een beetje de donkere variant van supernatural.
Verhaal wordt goed opgebouwd, maar het is niet saai.
Een creatieve en originele serie.Damian schreef op maandag 9 november 2020 @ 20:35:
Ik heb seizoen 1 van Utopia er nu opzitten. Best wel fucked up maar wel erg gaaf.
IMDB: Utopia (TV Series 2020– )
Ik vind het één van de betere series van 2020, met een hoop WTF momentjes.
Zijn dit nou botmatig aangemaakte posts?pletter schreef op donderdag 12 november 2020 @ 15:05:
Hallo allemaal.
Schijnt weer een pareltje van HBO Max online te staan,
Alleen nog met Hebrew subs wat ik gevonden heb.
Deze heet Sh'at Neila oftewel Valley of Tears .
Hier de link: IMDB: Sh'at Neila (TV Series 2020)
Groet plet
Eigenlijk droppen ze ook enkel een linkje en zoek het maar uit.
Zonder verdere toevoeging eigenlijk grenzend aan spam.
Ja, een hele moeite om op een link te klikken en zelf uit te zoeken of het wat voor je is. Beter als iemand anders dat voor je doet.sambalbaj schreef op donderdag 12 november 2020 @ 16:19:
[...]
Zijn dit nou botmatig aangemaakte posts?
Eigenlijk droppen ze ook enkel een linkje en zoek het maar uit.
Zonder verdere toevoeging eigenlijk grenzend aan spam.
Even serieus nou. Het onderwerp interesseert mij niet, anders had ik gelijk gaan kijken gezien de hoge waardering. En vijf minuten geleden wist ik dit nog niet.
Deze spot is er wel heb alleen gezegd dat in hebrew was.
Misschien effe beter internet afstruinen. IRC of zo. zal wel ban krijgen.
m.v.g. pletter
Misschien kan je even kort aangeven waarom je een serie aanraadt of wat je er van vond.pletter schreef op donderdag 12 november 2020 @ 16:36:
FF voor de duidelijkheid ik ben geen bot lololololol.
Deze spot is er wel heb alleen gezegd dat in hebrew was.
Misschien effe beter internet afstruinen. IRC of zo. zal wel ban krijgen.
m.v.g. pletter
Nu is het enkel 'hoi ik heb wat gevonden'. Leuk maar verder kan je zo te weinig mee.
Ik vond het wel opvallend dat het een Hulu serie is, ondanks dat het een Marvel Universe is. Hoewel, de serie is nou niet bepaald erg familie vriendelijk en passend in de standaard Disney formulewhiner schreef op donderdag 12 november 2020 @ 15:27:
[...]
Ik ken de comics ook niet, maar ik vind de serie tot nu toe erg sterk.
Het is inderdaad een beetje de donkere variant van supernatural.
Verhaal wordt goed opgebouwd, maar het is niet saai.

Heb Helstrom inmiddels helemaal gezien en ik hoop op een tweede seizoen, vond het wel lekker duister allemaal.
Nu begonnen met The Boys, en dat is dan weer helemaal de andere kant op. Enorm over de top en zichzelf niet serieus nemend, maar toch met een beetje een donker randje.
Nadat ik zag dat het gebaseerd is op werk van Garth Ennis snapte ik het. Hij heeft ook Hellblazer (verfilmd als Constantine), Preacher en het ultra gewelddadige The Crossed gemaakt.
[Voor 9% gewijzigd door Vrijdag op 12-11-2020 17:29]
Alleen een kwaliteitspost begint met: "Let wel", "In mijn optiek", of "Je vergeet dat...". Jíj bent die kwaliteitsposter!
Dit topic is gesloten.
POST GEEN SPOILERS!
In dit topic wordt over veel verschillende series gepraat, en er zijn altijd lezers die de serie waarover je post nog niet gezien hebben. Post daarom in dit topic dus geen spoilers, ook niet als je ze "netjes" in spoilertags zet.
Als je dieper op een serie wil ingaan en ook discussiëren over zaken die spoilers zijn voor mensen die de serie nog niet gezien hebben, doe dat dan in het topic specifiek voor die serie - en als die er nog niet is, dan kan je die natuurlijk maken.