We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Stel je voor player pick Ben en Neymar, dat is nog eens stijve koker werk!Bossie schreef op dinsdag 14 januari 2020 @ 22:03:
[...]
Misschien ook nog een TOTW Yedder voor dezelfde pot
Dat heet Myclub in pes. In beide trek je steeds betere spelers aan om je team steeds beter te maken.Hassiebassie schreef op dinsdag 14 januari 2020 @ 21:29:
[...]
Gewoon uit nieuwsgierigheid. Hoe is PES ultimate team in vergelijking met FIFA?
Grote verschil zit hem erin dat je in fut handelt, spaart en sbct voor betere spelers en in myclub niet. In myclub krijg je scouts en zaakwaarnemers die de spelers voor je zoeken. Het is dus een gok wat je krijgt. Hoewel je de kans op een goede speler van te voren wel kunt zien.
In myclub heb je na 3 maanden al wel een top team staan, in fut is dat anders.
Maar zal hier verder dit topic niet 'vervuilen', pb me maar als je meer vragen hebt
PES is geen alternatief voor fifaHarribo schreef op dinsdag 14 januari 2020 @ 21:14:
[...]
Nee niet doen! Gewoon lekker aan de pes!![]()
Geen moment spijt van. Wel heel anders ballen.
Ik verlies weer ouderwets door mijn eigen domme fouten, heerlijk!
Mis je misschien wel het gejaag achter steeds betere spelers en de sbc? Ik voorlopig in elk geval niet, wat een rust.
[pes-marketing off]
Sony A7R II | Zeiss Batis 25mm | Voigtlander 40mm Nocton f/1.2 | Zeiss Batis 85mm | Zeiss Batis 135mm | Aune S17 pro | Topping D70 pro octo | Audeze LCD-XC & MM-500 | Sennheiser HD650
Zat verder nog na te denken: ipv te focussen op Neymar, Mbappe en Messi.. voor hetzelfde geld kan ik met die 2.2 miljoen op de bank mijn beide elftallen verkopen en op Neerlands trots overgaan..

Het ontbreekt wel aan een fatsoenlijke LB/RB en RW. En dan gewoon handelen, spelen en sparen voor een full Dutch icon squad. Stuk origineler me dunkt

Als iemand al een goed team heeft gemaakt met die squad battles dan hoor ik het graag. Heb nu veel spelers op 9 chem met een paar zilveren

[ Voor 31% gewijzigd door Hassiebassie op 15-01-2020 00:56 ]
Gast met zo'n team kom je toch zeker wel uit divisie 10? Ik ben ook zeer zeker geen geweldenaar in Fifa maar blijf toch redelijk hangen in divisie 7 a 8.... Min of meer ook omdat ik mn spaarzame vrije tijd doorgaans (Heel saai volgens velen) in Squad Battles steek....Joosie200 schreef op dinsdag 14 januari 2020 @ 23:26:
Vanavond in 3-4-1-2 opstelling Rivals opgepakt en warempel voor het eerst geen loose loose streak maar win-win streak kunnen behalen. Op af en toe lag na, geen dreamteams in div 10 tegen gekomen. Kan zelfs gaan denken over promoveren naar div 9 sinds begin oktober dat ik fut20 nu speel haha.
Zat verder nog na te denken: ipv te focussen op Neymar, Mbappe en Messi.. voor hetzelfde geld kan ik met die 2.2 miljoen op de bank mijn beide elftallen verkopen en op Neerlands trots overgaan..
[Afbeelding]
Het ontbreekt wel aan een fatsoenlijke LB/RB en RW. En dan gewoon handelen, spelen en sparen voor een full Dutch icon squad. Stuk origineler me dunkt
Ik heb nog geen enkele speler gekocht van die opstellingLukeSpangas schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 05:26:
[...]
Gast met zo'n team kom je toch zeker wel uit divisie 10? Ik ben ook zeer zeker geen geweldenaar in Fifa maar blijf toch redelijk hangen in divisie 7 a 8.... Min of meer ook omdat ik mn spaarzame vrije tijd doorgaans (Heel saai volgens velen) in Squad Battles steek....
Uh, wat is recordtijd? Ik haat het grondig. Het is minimaal 6X een kwartier. Als je geen verlies potje meepakt.Hassiebassie schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 00:54:
Pfff, vandaag ook weer in recordtijd de Squad Battles van portugaaal er doorheen gefietst.
Had gisteren een team van 65 met teamgeest 40. Daar zat Maradona en van de Sar in. Uiteindelijk met twee bijna onmogelijke goals 2-1 verloren. Weer een kwartier van m’n leven verpest
XBOX One: KW NL, PSN: kw_nl Strava: https://www.strava.com/athletes/53303907
Alles achter elkaar gedaan van 10 uur 's avonds tot 12 uurkw_nl schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 07:36:
[...]
Uh, wat is recordtijd? Ik haat het grondig. Het is minimaal 6X een kwartier. Als je geen verlies potje meepakt.
Had gisteren een team van 65 met teamgeest 40. Daar zat Maradona en van de Sar in. Uiteindelijk met twee bijna onmogelijke goals 2-1 verloren. Weer een kwartier van m’n leven verpest
Wel 1x verlenging omdat mijn spelers op waren. Dacht dat ik custom tactis al had ingesteld maar ik speelde met high pressure nadat ik de bal verloor. Dacht dat ik hem op balanced had staan.
Had jij die van schotland/championship al gedaan? Zoja, wat voor team had je?
Waarom? POTM van Ligue1 is niet vote based, dus je weet het nooit. Daarnaast is het natuurlijk een idioterieLuncatic12 schreef op dinsdag 14 januari 2020 @ 19:53:
POTM Ben ketser incomming!
Mbappe scoort 6x en Neymar ook iets van 4x met meerdere assists
All rival droppers zitten in div 10, hoe lager je komt hoe meer sterkere tegenstanders tegenkomt Gast.LukeSpangas schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 05:26:
[...]
Gast met zo'n team kom je toch zeker wel uit divisie 10? Ik ben ook zeer zeker geen geweldenaar in Fifa maar blijf toch redelijk hangen in divisie 7 a 8.... Min of meer ook omdat ik mn spaarzame vrije tijd doorgaans (Heel saai volgens velen) in Squad Battles steek....
Ik heb de schotse competitie/championship gedaan met spelers die ik al in mijn club had. Buitenspelers en backs geselecteerd op pace (niet echt op gold/silver/bronze gelet), vervolgens in game direct 3 wissels toegepast. O.a. Ter Stegen, Allan RTTF en Griezmann (per linie een versterking). Op die manier heb ik ze zonder problemen kunnen voltooien! Bijkomend leuk feitje was dat ik Kent RTTF gewoon in de basis kon laten staan aangezien hij voor Rangers speeltHassiebassie schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 08:00:
[...]
Alles achter elkaar gedaan van 10 uur 's avonds tot 12 uur![]()
Wel 1x verlenging omdat mijn spelers op waren. Dacht dat ik custom tactis al had ingesteld maar ik speelde met high pressure nadat ik de bal verloor. Dacht dat ik hem op balanced had staan.
Had jij die van schotland/championship al gedaan? Zoja, wat voor team had je?
Laten we het op yedder houden, zelfs als Mbappe/Neymar POTM worden dan zullen deze qua prijs gelijkwaardig zijn met Moments Hazard/POTM Messi.bvbal79 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 08:12:
[...]
All rival droppers zitten in div 10, hoe lager je komt hoe meer sterkere tegenstanders tegenkomt Gast.
Overigens heb je natuurlijk gelijk, maar die gaan zeker nog komen.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Ja dat viel me dus ook op ja...Rivals is gesloopt op deze manier. Hopelijk gaan ze daar iets aan doen.bvbal79 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 08:12:
[...]
All rival droppers zitten in div 10, hoe lager je komt hoe meer sterkere tegenstanders tegenkomt Gast.
PSN: Maichel
Ik heb dit team ervoor gebouwd: https://www.futbin.com/20/squad/12637686. Nog niet meegespeeld, gisteravond eredivisie afgerond, met Portugal ben ik halverwege. Dodelijk saai is het zeg.Hassiebassie schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 00:54:
Pfff, vandaag ook weer in recordtijd de Squad Battles van portugaaal er doorheen gefietst. Morgen dan nog die van schotland/championship en dan donderdag met een gerust hart op vakantie. Hopelijk sprokkel ik nog genoeg XP voor Caceres erbij.
Als iemand al een goed team heeft gemaakt met die squad battles dan hoor ik het graag. Heb nu veel spelers op 9 chem met een paar zilverenZelfs met Saudi-Arabië had ik betere kaarten
Gisteravond ook een online draft gedaan, kwam tot 3 wins. Dacht dat je daar ook wel leuke beloningen voor kreeg.. Premium gold players en gold players pakket.. Daar ben je dan 1,5u druk voor

https://www.futbin.com/20/squad/12637769
Redelijk cheap, kijken of ik hier hetzelfde resultaat mee kan halen als met m'n normale squad.
Hoe bevalt vd Sar voor jou? Ik heb nu 6 tokens. Wil Koeman halen, maar wellicht daarna wel voor Sar gaan, maar ik lees heel veel verdeelde meningen over hem. Natuurlijk, het blijft een keeper, en die maken allemaal blunders op zijn tijd. Ik heb afgelopen WL 1x tegen Sar 89 gestaan, kreeg er met moeite 1 bal langs, verloor deze wedstrijd ook (niet gek want het was voor mij een WL waarbij werkelijk alles tegen zatFraaank schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 09:10:
Dit weekend het maar eens over een andere boeg gooien. Word echt gek van al die tegenstanders met Debele en Sisokko, maar ik zal ze eens leren dit weekend:
https://www.futbin.com/20/squad/12637769
Redelijk cheap, kijken of ik hier hetzelfde resultaat mee kan halen als met m'n normale squad.
Beste keeper die ik heb gehad sowieso. Op zelfde niveau als die special card van Ter Stegen. Paar keer gehad dat ik zeker was dat het een goal zou zijn, maar toch stopt die lange gek hem!DeeleNL schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 09:15:
[...]
Hoe bevalt vd Sar voor jou? Ik heb nu 6 tokens. Wil Koeman halen, maar wellicht daarna wel voor Sar gaan, maar ik lees heel veel verdeelde meningen over hem. Natuurlijk, het blijft een keeper, en die maken allemaal blunders op zijn tijd. Ik heb afgelopen WL 1x tegen Sar 89 gestaan, kreeg er met moeite 1 bal langs, verloor deze wedstrijd ook (niet gek want het was voor mij een WL waarbij werkelijk alles tegen zat) Maar vooral vd Sar was een uitblinker deze wedstrijd.
Ik heb hem ook gehaald om te linken met De ligt, ik merk weinig verschil met andere "top" keepers.DeeleNL schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 09:15:
[...]
Hoe bevalt vd Sar voor jou? Ik heb nu 6 tokens. Wil Koeman halen, maar wellicht daarna wel voor Sar gaan, maar ik lees heel veel verdeelde meningen over hem. Natuurlijk, het blijft een keeper, en die maken allemaal blunders op zijn tijd. Ik heb afgelopen WL 1x tegen Sar 89 gestaan, kreeg er met moeite 1 bal langs, verloor deze wedstrijd ook (niet gek want het was voor mij een WL waarbij werkelijk alles tegen zat) Maar vooral vd Sar was een uitblinker deze wedstrijd.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
https://www.futbin.com/20/squad/12637874
Ik kan de link niet kijken op het werk, maar ik volg Neilsguides op youtube en hij heeft zeer goede en duidelijke videos mbt tot formaties.blindsight schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 09:20:
Ben ook weer begonnen met FUT, voor het laatst met fifa '15 iets mee gedaan maar wat is er een hoop veranderd zeg. Ben er nog niet over uit of ik alles begrijp. Heb nu dit team in elkaar geknutseld, iemand ideeen voor verbeteringen die niet te duur zijn?
https://www.futbin.com/20/squad/12637874
Voor jouw team, hij heeft eerder deze week een video ge-upload met de beste/meta spelers per positie <5k, misschien is dat iets om mee te beginnen.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Top! Ik had een rare 433 opstelling in elkaar gepoetst met weinig goede spelers maar dit is al beterArazogia schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 09:07:
[...]
Ik heb dit team ervoor gebouwd: https://www.futbin.com/20/squad/12637686. Nog niet meegespeeld, gisteravond eredivisie afgerond, met Portugal ben ik halverwege. Dodelijk saai is het zeg.
Gisteravond ook een online draft gedaan, kwam tot 3 wins. Dacht dat je daar ook wel leuke beloningen voor kreeg.. Premium gold players en gold players pakket.. Daar ben je dan 1,5u druk voor
Helaas gaat eredivisie niet meer lukken. Om er nog eens 6 te doen op een wat hoger niveau, zonder bijzondere spelers. Dat wordt weer dodelijk saai en zielloos rondtikken nadat je voor staat. Essien heeft er 23 nodig, dus deze skip ik dan maar.
Kan ik morgen weer met gerust hart op vakantie.
Gisteren daar de overwinningen mee gepakt nodig voor het kaartje en ondertussen op de tablet gekeken naar Jack Reacher
PSN: Patrick_D
Je kan ook de SB-glitch doen. Nadat je voorstaat en balbezit heeft fake-shot maken, dan valt de tegenstander je niet aan.Hassiebassie schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 09:54:
[...]
Top! Ik had een rare 433 opstelling in elkaar gepoetst met weinig goede spelers maar dit is al beter
Helaas gaat eredivisie niet meer lukken. Om er nog eens 6 te doen op een wat hoger niveau, zonder bijzondere spelers. Dat wordt weer dodelijk saai en zielloos rondtikken nadat je voor staat. Essien heeft er 23 nodig, dus deze skip ik dan maar.
Kan ik morgen weer met gerust hart op vakantie.
Haha dat klinkt inderdaad als Squad Battles. Ik had voor eredivisie die TOTGS Tagliafico, RTTF Neres, OTW Promes, die Ziyech en Eredivisie SBC Bahebeck. Dat was voor mij ook een makkie. Snel 2/3x scoren en controller neer leggen en wat anders doen.Patrick_D_GTS schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 09:56:
Die eredivisie lukte prima met Malen IF, Bergwijn IF, OTW Promes en die nieuwe kaart van Ziyech.
Gisteren daar de overwinningen mee gepakt nodig voor het kaartje en ondertussen op de tablet gekeken naar Jack Reacher
Het werkt, maar leuk is wat anders. Zeker als je dat in totaal 18x moet doen.
Goed om te horen. Zit te overwegen om vd Sar 89 te halen. Niet met icon swaps want ik heb een hekel aan het grinden voor die dingen. Maar gewoon met munten nu ik ze genoeg heb.Fraaank schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 09:19:
[...]
Beste keeper die ik heb gehad sowieso. Op zelfde niveau als die special card van Ter Stegen. Paar keer gehad dat ik zeker was dat het een goal zou zijn, maar toch stopt die lange gek hem!
Had ik inderdaad even moeten vermelden, met niet te duur doel ik op alles onder de 200K.dutchgio schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 09:47:
Is al een team van 600k dus daar zal het nodige aan zijn geinvesteerd. Spelers van <5k heb je al niet meer nodig.
Qua investering heb ik een keer de 4600 punten gehaald om een start kapitaal te hebben en de rest met handelen en inkomsten van de squad battles.
@Bossie Bedankt ik ga eens kijken naar formaties ed. Zijn er nog tips over hoe SBC werkt? Ziet er wel interessant uit. Heb de basis doorlopen.
Serieus? Die kende ik niet. Vanavond dan maar proberenVestendrie schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 10:00:
[...]
Je kan ook de SB-glitch doen. Nadat je voorstaat en balbezit heeft fake-shot maken, dan valt de tegenstander je niet aan.
Ja, al een paar keer voorbij gekomen op dit topic. Superchill als je ondertussen iets nuttigs wilt gaan doen.Hassiebassie schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 10:33:
[...]
Serieus? Die kende ik niet. Vanavond dan maar proberen
Scoren, balbezit, tegenstander 11 man moet op eigen veld staan, jij op de helft van de tegenstander en fakeshot maken. Tegenstander bevriest. Na rust hetzelfde. Winst binnen
Neilguides is idd een goede. Kijk ik soms ook. Iets te analytisch en zijn tactics werken vaak bij mij niet zo heel erg.Bossie schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 09:23:
[...]
Ik kan de link niet kijken op het werk, maar ik volg Neilsguides op youtube en hij heeft zeer goede en duidelijke videos mbt tot formaties.
Voor jouw team, hij heeft eerder deze week een video ge-upload met de beste/meta spelers per positie <5k, misschien is dat iets om mee te beginnen.
Nu wel een leuke 4222 formatie en tactics. Lekker aanvallend en druk. Wel risicovoller qua verdediging, maar tenminste meer actie. Snel druk zetten en tegenstanders het lastig maken om eindeloos de bal rond te spelen.
Sony A7R II | Zeiss Batis 25mm | Voigtlander 40mm Nocton f/1.2 | Zeiss Batis 85mm | Zeiss Batis 135mm | Aune S17 pro | Topping D70 pro octo | Audeze LCD-XC & MM-500 | Sennheiser HD650
Het zijn vaak meer formaties die goed werken in de zogenaamde schaakpotje, speel het meest met zijn 442-2.Bean77 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 10:47:
[...]
Neilguides is idd een goede. Kijk ik soms ook. Iets te analytisch en zijn tactics werken vaak bij mij niet zo heel erg.
Nu wel een leuke 4222 formatie en tactics. Lekker aanvallend en druk. Wel risicovoller qua verdediging, maar tenminste meer actie. Snel druk zetten en tegenstanders het lastig maken om eindeloos de bal rond te spelen.
Daarnaast heb ik nu een leuke maar behoudende 433-5 on de knoppen en meer risico volle 433-2.
In vrijwel elke formatie is het breien en langzaam opschuiven via je winger, CM/CDM totdat je je spitsen kan aanspelen tenzij je kan counteren
Ik zag ook nog een leuke 4411 die ik nog ff wil proberen. 4231 is simpelweg te saai.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Wat een team, wat een held

[ Voor 16% gewijzigd door Mars18 op 15-01-2020 11:40 ]
Mars Game Events organiseert FIFA en FORTNITE toernooien op de Playstation 5 ! Ook voor Bedrijfs of groepsarrangementen
Zie alleen het kapsel, welke speler is het? Valt me tegen dat hij zijn eigen versie niet in de basis heeft gezet dan. Maarja met zoveel vrije tijd en geld is dat geen kunst natuurlijk.Mars18 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 11:38:
Weleens een FIFA team gezien van een bekende eredivisie speler?![]()
Wat een team, wat een held![]()
[Afbeelding]
Zie het nu pas ja die 99 kaartVestendrie schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 11:43:
[...]
Zie alleen het kapsel, welke speler is het? Valt me tegen dat hij zijn eigen versie niet in de basis heeft gezet dan. Maarja met zoveel vrije tijd en geld is dat geen kunst natuurlijk.
Kan hij in game deze kaart gewoon gebruiken dan?
Mars Game Events organiseert FIFA en FORTNITE toernooien op de Playstation 5 ! Ook voor Bedrijfs of groepsarrangementen
Oh weet je zelf ook niet welke speler dan? Lijkt mij Sierhuis ofzo, zie ik weleens op Youtube voorbij komen. Jaa waarom niet?Mars18 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 11:46:
[...]
Zie het nu pas ja die 99 kaart![]()
Kan hij in game deze kaart gewoon gebruiken dan?
Ja het is Sierhuis.Vestendrie schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 11:47:
[...]
Oh weet je zelf ook niet welke speler dan? Lijkt mij Sierhuis ofzo, zie ik weleens op Youtube voorbij komen. Jaa waarom niet?
Maar dat is toch fraude zo 99 kaart van je zelf
Mars Game Events organiseert FIFA en FORTNITE toernooien op de Playstation 5 ! Ook voor Bedrijfs of groepsarrangementen
Jaa klopt. Zolang je niet zo goed bent in het echt, zou ik het ook wel weten hoor..Mars18 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 11:49:
[...]
Ja het is Sierhuis.
Maar dat is toch fraude zo 99 kaart van je zelf
Ik heb hem al gedaan, maar m'n team is al weg. Was een bij elkaar geraapt zooitje van goud en zilver bij elkaar. Had wel James Forrest (UEL Live) op rechtsbuiten staan. Die liep lekker door de verdediging heen.Hassiebassie schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 08:00:
[...]
Had jij die van schotland/championship al gedaan? Zoja, wat voor team had je?
XBOX One: KW NL, PSN: kw_nl Strava: https://www.strava.com/athletes/53303907
ze krijgen ook nog eens 3 icons en 2 high rated spelers. Ze hebben echt geen tijd om allemaal pakjes te openen en deze spelers eruit te halen:)Mars18 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 11:49:
[...]
Ja het is Sierhuis.
Maar dat is toch fraude zo 99 kaart van je zelf
Mwa, valt toch wel mee dat teamMars18 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 11:38:
Weleens een FIFA team gezien van een bekende eredivisie speler?![]()
Wat een team, wat een held![]()
[Afbeelding]
Ben benieuwd of hij ook echt een goede speler is. Bekend welke divisie / WL hij speelt?
Sony A7R II | Zeiss Batis 25mm | Voigtlander 40mm Nocton f/1.2 | Zeiss Batis 85mm | Zeiss Batis 135mm | Aune S17 pro | Topping D70 pro octo | Audeze LCD-XC & MM-500 | Sennheiser HD650
Serieus? Wordt er wel een stuk makkelijker op zo voor hen.bvbal79 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 12:03:
[...]
ze krijgen ook nog eens 3 icons en 2 high rated spelers. Ze hebben echt geen tijd om allemaal pakjes te openen en deze spelers eruit te halen:)
Heb die Ziyech eindelijk binnen, leek voor mij toch een beetje op een ramp uit te draaien. Kreeg die lob through passes niet compleet, m'n tegenstander een bericht gestuurd dat hij mocht winnen als ik die 3 goals op die manier kon maken. Geen enkel probleem en in no-time binnen, ideaal voor een toekomstig Eredivisie team. Nu nog wachten tot de Eredivisie prijzen weer zakken zoals normaal.
Ja dat krijgen ze. Natuurlijk ook wel weer een reclame middeltje. Dit soort plaatjes verschijnen vanzelf weer op social media en dan kunnen ze weer zeggen dat zelfs profs het spel spelenMarkuss schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 12:50:
[...]
Serieus? Wordt er wel een stuk makkelijker op zo voor hen.
Heb die Ziyech eindelijk binnen, leek voor mij toch een beetje op een ramp uit te draaien. Kreeg die lob through passes niet compleet, m'n tegenstander een bericht gestuurd dat hij mocht winnen als ik die 3 goals op die manier kon maken. Geen enkel probleem en in no-time binnen, ideaal voor een toekomstig Eredivisie team. Nu nog wachten tot de Eredivisie prijzen weer zakken zoals normaal.
Moest toch in drie verschillende wedstrijden?Markuss schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 12:50:
[...]
Heb die Ziyech eindelijk binnen, leek voor mij toch een beetje op een ramp uit te draaien. Kreeg die lob through passes niet compleet, m'n tegenstander een bericht gestuurd dat hij mocht winnen als ik die 3 goals op die manier kon maken. Geen enkel probleem en in no-time binnen, ideaal voor een toekomstig Eredivisie team.
XBOX One: KW NL, PSN: kw_nl Strava: https://www.strava.com/athletes/53303907
Klopt inderdaad, beetje te snel getypt. Bedoel dat ik dit bij 3 verschillende heb gedaan, wel flink gekelderd in Rivals nu helaas. Maar ja dat is even niet anders, wilde de kaart graag hebben. Alleen ik zit nu 2 divisie lager dan normaal (nu 7) en daar kom ik sterkere teams tegen dan in 5kw_nl schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 13:12:
[...]
Moest toch in drie verschillende wedstrijden?
Het is ook echt een fijne kaart, speelt heerlijk weg. Heb als spits nu van Basten lopen. Maar soms vraag ik me af wie nu de spits is. Ziyech duikt vaker in de 16 op dan van BastenMarkuss schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 13:16:
[...]
Klopt inderdaad, beetje te snel getypt. Bedoel dat ik dit bij 3 verschillende heb gedaan, wel flink gekelderd in Rivals nu helaas. Maar ja dat is even niet anders, wilde de kaart graag hebben. Alleen ik zit nu 2 divisie lager dan normaal (nu 7) en daar kom ik sterkere teams tegen dan in 5
XBOX One: KW NL, PSN: kw_nl Strava: https://www.strava.com/athletes/53303907
Tussen zijn wisselspelers zit Battaglia SBC. Competitie SBC's kosten behoorlijk wat tijd, zelfs als je alle (+/- 200) spelers direct koopt.bvbal79 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 12:03:
[...]
ze krijgen ook nog eens 3 icons en 2 high rated spelers. Ze hebben echt geen tijd om allemaal pakjes te openen en deze spelers eruit te halen:)
[ Voor 3% gewijzigd door Capsaicin op 15-01-2020 13:55 ]
Gisterenavond DR gespeeld en tot vervelens aan toe aan tegen die volledige Frans/Engelse teams die gelijk RQ toen ze mijn team zagen. Moest er elke keer 3 of 4 proberen voordat ik een normale tegenstander had die ballen had om te spelen. Ik dacht dat EA wel geleerd zou hebben van het eerste gedeelte, maar niet dus.
Ook nog een speler die probeerde met de eerder lob through passes te scoren. Succes tegen mijn Gullit 90, TOTY Frenkie, VVD, TOTY de Ligt, TOTY Alisson als blok achterin. Stop gewoon met die onzin opdrachten. Doe het of niet, of maak die opgaves veel generieker zoals win 20 DR met je team. Scoor 20 doelpunten met een Spits etc. Het is gewoon te ridicuul deze opdrachten en verpest het spel.
Sony A7R II | Zeiss Batis 25mm | Voigtlander 40mm Nocton f/1.2 | Zeiss Batis 85mm | Zeiss Batis 135mm | Aune S17 pro | Topping D70 pro octo | Audeze LCD-XC & MM-500 | Sennheiser HD650
Als die droeftoeters nou eerst ff een eigen goal scoren voordat ze leaven, maar je kan nog steeds leaven zonder dat de ander een automatisch een win krijgt.Bean77 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 14:52:
EA moet eens stoppen met die SBC's.
Gisterenavond DR gespeeld en tot vervelens aan toe aan tegen die volledige Frans/Engelse teams die gelijk RQ toen ze mijn team zagen. Moest er elke keer 3 of 4 proberen voordat ik een normale tegenstander had die ballen had om te spelen. Ik dacht dat EA wel geleerd zou hebben van het eerste gedeelte, maar niet dus.
Ook nog een speler die probeerde met de eerder lob through passes te scoren. Succes tegen mijn Gullit 90, TOTY Frenkie, VVD, TOTY de Ligt, TOTY Alisson als blok achterin. Stop gewoon met die onzin opdrachten. Doe het of niet, of maak die opgaves veel generieker zoals win 20 DR met je team. Scoor 20 doelpunten met een Spits etc. Het is gewoon te ridicuul deze opdrachten en verpest het spel.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Ik ga sowieso dit team https://www.futbin.com/20/squad/12643854 gebruiken voor WL. Tijdje geleden en ben benieuwd hoeveel impact een minder team gaat hebben op de resultaten. Zodoende kan ik ieder dubbeltje omdraaien om Maradonna langzaam aan te bekostigen.
Dat is idd echt het meest belachelijke, geen win als de ander weg gaat. Kan ik me ook mateloos aan irriteren. Gelukkig zijn er nog een paar spelers die hem eerst nog ff in eigen goal rammenBossie schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 14:54:
[...]
Als die droeftoeters nou eerst ff een eigen goal scoren voordat ze leaven, maar je kan nog steeds leaven zonder dat de ander een automatisch een win krijgt.
Potjes op woensdag overdag is ook drama, rete traag dat spel, geen fatsoenlijke aanval op te zetten, leek wel alsof ik tijdens een lightning round speelde. EA verziekt echt alles wat er te verzieken valt, eik is alleen WL op zaterdag en zondag (dan speelt het vaak wel soepel) nog leuk, de rest is 1 grote ergernis.
[ Voor 5% gewijzigd door Nachtapotheker op 15-01-2020 15:04 ]
Ook voor degenen die die opdrachten willen halen uiteraardBean77 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 14:52:
EA moet eens stoppen met die SBC's.
Gisterenavond DR gespeeld en tot vervelens aan toe aan tegen die volledige Frans/Engelse teams die gelijk RQ toen ze mijn team zagen. Moest er elke keer 3 of 4 proberen voordat ik een normale tegenstander had die ballen had om te spelen. Ik dacht dat EA wel geleerd zou hebben van het eerste gedeelte, maar niet dus.
Ook nog een speler die probeerde met de eerder lob through passes te scoren. Succes tegen mijn Gullit 90, TOTY Frenkie, VVD, TOTY de Ligt, TOTY Alisson als blok achterin. Stop gewoon met die onzin opdrachten. Doe het of niet, of maak die opgaves veel generieker zoals win 20 DR met je team. Scoor 20 doelpunten met een Spits etc. Het is gewoon te ridicuul deze opdrachten en verpest het spel.
Ze zouden het moeten splitten, zet de objectives en al die icon swaps in een toernooivorm of in een ander speciaal concept wat volledig los staat van Rivals zodat je daar je opdrachten kan halen. Speel je tenminste Smalling vs. Smalling.
Waarom mensen trouwens überhaupt regulier Rivals spelen voor iets anders dan objectives snap ik sowieso niet.
En als je geen weekend league speelt is rivals de enige om nog competitief te spelen. Maar in welke divisie je zit zegt nu zo verschrikkelijk weinig omdat je geen idee hebt wat voor persoon je tegenkomt. Ik zak zo hard af als ik voor die objectives ga, en dat is niet omdat ik dan denk dat het makkelijker gaat worden. Er zit wel echt een behoorlijk verschil tussen Smalling/Otamendi/welke speler je dan ook maar toevallig hebt tegenover je echte futteam....
Ik heb ondertussen dit team opgebouwd (https://www.futbin.com/20/squad/11873601) en ben benieuwd wat jullie zou versterken? Heb zn 600k te besteden.. Ik zat zelf te denken aan Alisson TOTY of Militao UCL.
Ben benieuwd waar jullie mee komen?
Ik heb 2x tegen een 99 kaart gespeeld. De 1e was een Spaanse linksback uit de 2e divisie van Spanje. Hij zette zichzelf direct bij de start in de spits. Dacht in 1e instantie dat het een bug was ofzo tot ik het na zocht op internet. Daarna ook nog een keer tegen een speler uit de Belgische competitie geloof ik.Mars18 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 11:49:
[...]
Ja het is Sierhuis.
Maar dat is toch fraude zo 99 kaart van je zelf
Geen Alisson TOTY iig! Jouw keeper is met basic chem al 99-99-99-97 op de belangrijkste stats. Alleen voor kicking en speed 81 en 54. TOTY keepers zijn het extra geld nooit waard!silvi0 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 15:29:
Goedemiddag...
Ik heb ondertussen dit team opgebouwd (https://www.futbin.com/20/squad/11873601) en ben benieuwd wat jullie zou versterken? Heb zn 600k te besteden.. Ik zat zelf te denken aan Alisson TOTY of Militao UCL.
Ben benieuwd waar jullie mee komen?
[ Voor 35% gewijzigd door sjakieman op 15-01-2020 15:34 ]
Hoe ik het voor elkaar kreeg weet ik niet , maar ik scoorde de 1-1 en deed een RQ erna. Voelde heerlijk!

Dat ze DR kapot maken ben ik het wel mee eens . Maar als je zulke dingen in friendly modus moet spelen, dan word het wel heel saai. Ik denk dat de beste oplossing is om zoals hierboven aangegeven is de doelstellingen aan te passen met , scoor een x aantal goals met een verdediger, of in totaal 50 goals . Laat mensen gewoon lekker met hun teams spelen . En waar ik me het nog het meest aan stoor... waarom mag je wel 3 subs inbrengen vanaf de bank in het begin.... Gisteren ook weer iemand die 99 ronaldo, Mbappe en een Messi inbrengt in het begin... Wat een lol...ErnstMid schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 15:11:
Die hele friendly modus is toch ideaal voor die objectives...
En als je geen weekend league speelt is rivals de enige om nog competitief te spelen. Maar in welke divisie je zit zegt nu zo verschrikkelijk weinig omdat je geen idee hebt wat voor persoon je tegenkomt. Ik zak zo hard af als ik voor die objectives ga, en dat is niet omdat ik dan denk dat het makkelijker gaat worden. Er zit wel echt een behoorlijk verschil tussen Smalling/Otamendi/welke speler je dan ook maar toevallig hebt tegenover je echte futteam....
The @premierleague ⭐️ shine brightly in the #TOTW 18!
— EA SPORTS FC (@EASPORTSFC) 15 januari 2020
Available in packs at 6PM⏰UK 🇬🇧 pic.twitter.com/4iw2dpgIaI
Geen Yedder of Neymar
[ Voor 14% gewijzigd door Bossie op 15-01-2020 16:07 ]
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Volgens mij heb je hier inderdaad niets meer aan. In ieder geval deze zal geloof ik niet worden omgezet. Misschien dat er een OTW komt?Markuss schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 10:29:
Gedson Fernandes dus officieel naar Tottenham Hotspur zie ik, betekent dat zijn RTTF kaart wordt omgezet naar Tottenham of heb ik er nu niks meer aan?
Ja klopt, zit ook wel wat in ja. Ik vind het principe van die doelstellingen wel lachen namelijk, kun je door gewoon veel te spelen wel wat toffe spelers e.d. mee unlocken, maar met dat soort eisen gaat dat idd wel beter lopen.038Zwolle schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 15:42:
[...]
Dat ze DR kapot maken ben ik het wel mee eens . Maar als je zulke dingen in friendly modus moet spelen, dan word het wel heel saai. Ik denk dat de beste oplossing is om zoals hierboven aangegeven is de doelstellingen aan te passen met , scoor een x aantal goals met een verdediger, of in totaal 50 goals . Laat mensen gewoon lekker met hun teams spelen . En waar ik me het nog het meest aan stoor... waarom mag je wel 3 subs inbrengen vanaf de bank in het begin.... Gisteren ook weer iemand die 99 ronaldo, Mbappe en een Messi inbrengt in het begin... Wat een lol...
Maar wie weet wat ze daar volgend jaar mee doen...
Als Tottenham eerste pot wint, dan gaat zijn UCL live kaart een Tottenham kaart en wordt 84 ratedPrins32 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 16:18:
[...]
Volgens mij heb je hier inderdaad niets meer aan. In ieder geval deze zal geloof ik niet worden omgezet. Misschien dat er een OTW komt?
gaan ze dan ook nog door dan heb je een 86 UCL live kaartje
Toevallig lees ik het net op Twitter, kan je wel een heel fijn kaartje krijgen met goeie links voor Son, Sissoko, Ndombele etc., stats staan natuurlijk niet vast maar een dit zou het kunnen worden bij winst in de eerste pot en bij doorgaan naar 86 zelfs:bvbal79 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 16:26:
[...]
Als Tottenham eerste pot wint, dan gaat zijn UCL live kaart een Tottenham kaart en wordt 84 rated
gaan ze dan ook nog door dan heb je een 86 UCL live kaartje
Omdat niet iedereen een prof is die zich weet te kwalificeren voor weekend league. Omdat niet iedereen een handelaar 24/7 is of wil zijn en 10/25k aan coins wel bij elkaar wil spelen? Omdat enkel SB doen slaapverwekkend saai wordt?Joster schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 15:05:
[...]
Waarom mensen trouwens überhaupt regulier Rivals spelen voor iets anders dan objectives snap ik sowieso niet.
Waarom mensen die marteling die online swap objectives heet doen snap ik dan weer niet. Idem met WL. Ik hoor enkel klachten en niemand die het leuk vindt want teveel buggy, scripted en lijkt op werken ipv gamen.
Jammer voor mijn playerpicks, aan geen enkele speler heb ik wat in deze totw.
Ja voor 10k wordt dit dan een mooi kaartje. Maar goed het is tegen RB leipzig en dan kunnen ze ook gewoon alles verliezen en krijgt de kaart nooit een upgrade, ook geen club switchMarkuss schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 16:31:
[...]
Toevallig lees ik het net op Twitter, kan je wel een heel fijn kaartje krijgen met goeie links voor Son, Sissoko, Ndombele etc., stats staan natuurlijk niet vast maar een dit zou het kunnen worden bij winst in de eerste pot en bij doorgaan naar 86 zelfs:
[Afbeelding]
Dat is waar, wat mij betreft ook prima, dan stijgt m'n Konaté nog flink door.bvbal79 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 16:35:
[...]
Ja voor 10k wordt dit dan een mooi kaartje. Maar goed het is tegen RB leipzig en dan kunnen ze ook gewoon alles verliezen en krijgt de kaart nooit een upgrade, ook geen club switch
ja beetje spagaat wedstrijd.. 2x SBC tegen elkaarMarkuss schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 16:39:
[...]
Dat is waar, wat mij betreft ook prima, dan stijgt m'n Konaté nog flink door.
Ben het er ook mee eens. Vorig jaar begon ik met spelen en ging toen van divisie 7 uiteindelijk naar 3. Mijn tegenstanders werden beter, maar ik ook. Ik vond het een goede afspiegeling. De objectives vond ik vorig jaar ook leuker. Scoor met een Franse speler, win zoveel division Rivals... Je had een maand de tijd en elke maand nieuwe beloningen.038Zwolle schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 15:42:
[...]
Dat ze DR kapot maken ben ik het wel mee eens . Maar als je zulke dingen in friendly modus moet spelen, dan word het wel heel saai. Ik denk dat de beste oplossing is om zoals hierboven aangegeven is de doelstellingen aan te passen met , scoor een x aantal goals met een verdediger, of in totaal 50 goals . Laat mensen gewoon lekker met hun teams spelen . En waar ik me het nog het meest aan stoor... waarom mag je wel 3 subs inbrengen vanaf de bank in het begin.... Gisteren ook weer iemand die 99 ronaldo, Mbappe en een Messi inbrengt in het begin... Wat een lol...
Maar het is gewoon nog meer pay to win geworden. Je had vroeger icon sbc's waar je je waardevolle kaarten in kon pompen. En van die rewards van de maandelijkse objectives kon je ook wel wat leuks doen.
Ook met die first owners moet je of pakketjes openen en lang bewaren of veel pakketjes kopen.... KASSA!
PSN/Steam: Xamsix
Waar ik vorig jaar in een week tijd (2x!) Lala RWB headliners packte à 400k, zal het nu inderdaad niks worden, gezien mijn packluck dit jaar schitterd door afwezigheidXamsix schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 17:21:
Ga mn rewards packs maar weer bewaren tot vrijdagavond, voor de 0.0001% kans op een headliners kaart.
Lala. Leuke herinneringDeeleNL schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 18:07:
[...]
Waar ik vorig jaar in een week tijd (2x!) Lala RWB headliners packte à 400k, zal het nu inderdaad niks worden, gezien mijn packluck dit jaar schitterd door afwezigheid
Ter Stegen is goedkoper en beter.Joosie200 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 18:24:
Zouden jullie Van de Sar medium halen of Ter Stegen 91 voor 85k?
Van de Sar alleen voor de links (of als het vroeger je favo speler was).
Ja zo zat ik ook te denken. Ondertussen vloog VDS medium van 350k naar de 450k. Denk voor het prijsverschil kan ik genoeg andere spelers scoren. Baby icon is de helft goedkoper en Ter Stegen weer nog goedkoper.sjakieman schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 18:28:
[...]
Ter Stegen is goedkoper en beter.
Van de Sar alleen voor de links (of als het vroeger je favo speler was).
Dan ga ik Handanovic en Alisson wel listen en Ter Stegen binnen slepen. Wel Virgil gescoord voor 450k met shadow erop. Ter Stegen voor 85k gescoord, basic kaartje erop geknald voor de +1.
Kom ik uit op:
https://www.futbin.com/20/squad/12650621
[ Voor 13% gewijzigd door Joosie200 op 15-01-2020 19:16 ]
Hoe werkt dit precies? Probeer het net, maar na een fake-shot (rondje-kruisje, toch?) jaagt de tegenstander gewoon door.Vestendrie schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 10:00:
[...]
Je kan ook de SB-glitch doen. Nadat je voorstaat en balbezit heeft fake-shot maken, dan valt de tegenstander je niet aan.
Probeer het hier ook, maar hier werkt het ook niet.Arazogia schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 19:42:
[...]
Hoe werkt dit precies? Probeer het net, maar na een fake-shot (rondje-kruisje, toch?) jaagt de tegenstander gewoon door.
Dat en ik word halverwege de tweede helft steeds uit FUT geknald. Verbinding verbroken....

Omdat het niet fakeshot moet zijn.Arazogia schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 19:42:
[...]
Hoe werkt dit precies? Probeer het net, maar na een fake-shot (rondje-kruisje, toch?) jaagt de tegenstander gewoon door.
vierkantje-kruisje moet het zij

https://www.futbin.com/20/squad/12652631Joosie200 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 18:33:
[...]
Ja zo zat ik ook te denken. Ondertussen vloog VDS medium van 350k naar de 450k. Denk voor het prijsverschil kan ik genoeg andere spelers scoren. Baby icon is de helft goedkoper en Ter Stegen weer nog goedkoper.
Dan ga ik Handanovic en Alisson wel listen en Ter Stegen binnen slepen. Wel Virgil gescoord voor 450k met shadow erop. Ter Stegen voor 85k gescoord, basic kaartje erop geknald voor de +1.
Kom ik uit op:
https://www.futbin.com/20/squad/12650621
Robertson voor alba en een la liga CB en een klein beetje omgooien dan heb je alleen nog bernard op minder chem.
Weet niet of je die untradable hebt.
cubert20 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 20:21:
[...]
Omdat het niet fakeshot moet zijn.
vierkantje-kruisje moet het zij

Nu werkt het inderdaad. Fantastisch. Nu kan ik m’n avond dubbel nuttig besteden
Edit: te vroeg gejuicht. Na een speelminuut of 20 pakken ze alsnog de bal af en ze freezen maar niet voor een tweede keer
[ Voor 17% gewijzigd door Arazogia op 15-01-2020 20:50 ]
Klopt inderdaad! Net even getest, 20 min in game en ze komen weer op je af!Arazogia schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 20:43:
[...]
![]()
Nu werkt het inderdaad. Fantastisch. Nu kan ik m’n avond dubbel nuttig besteden
Edit: te vroeg gejuicht. Na een speelminuut of 20 pakken ze alsnog de bal af en ze freezen maar niet voor een tweede keer
Toevallig.... steeds bij wereldklasse. Andere difficulty geen probleem....
Robertson had ik net te koop gezet ipv Alba.cubert20 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 20:31:
[...]
https://www.futbin.com/20/squad/12652631
Robertson voor alba en een la liga CB en een klein beetje omgooien dan heb je alleen nog bernard op minder chem.
Weet niet of je die untradable hebt.
Bernard heb ik gekocht en is tradeable.
Nu heb ik het eindelijk echt voor elkaar. Het werkt alleen als ik de fake-shot vanuit stilstand doe. 85% balbezit aan het eind van de wedstrijd staat ook wel eens leukDeeleNL schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 21:14:
[...]
Klopt inderdaad! Net even getest, 20 min in game en ze komen weer op je af!
Doe je hem toch op legendarisch...weinig verschil tegen low rated teamsHassiebassie schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 21:18:
Nou, lekker dan. Icon swaps kan ik volgens mij vergeten. Gewoon rond minuut 75 word ik steeds uit FUT geknald -_-
Toevallig.... steeds bij wereldklasse. Andere difficulty geen probleem....
Waarom speel je met spelers op 3 of 6 chem?Joosie200 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 21:22:
[...]
Robertson had ik net te koop gezet ipv Alba.
Bernard heb ik gekocht en is tradeable.
Ik heb lenglet gehaald en Robertson was niet verkocht. Dus De Ligt en Alba eruit, Lenglet en Robertson er voor terug. Nu is alleen Bernard chemie 6 ipv 9 of 10. Maar dat neem ik voor lief. Het is een heerlijke Speedy Gonzalez dribbelaar op zijn plek.Jamesl schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 22:09:
[...]
Waarom speel je met spelers op 3 of 6 chem?
Als je mane kunt betalen is dat een mooie vervanger voor bernardJoosie200 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 23:05:
[...]
Ik heb lenglet gehaald en Robertson was niet verkocht. Dus De Ligt en Alba eruit, Lenglet en Robertson er voor terug. Nu is alleen Bernard chemie 6 ipv 9 of 10. Maar dat neem ik voor lief. Het is een heerlijke Speedy Gonzalez dribbelaar op zijn plek.
Door toty Kante te packen en verkopen wil dat wel ja. Zal Mane in de gaten houden op de transfermarkt.cubert20 schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 23:13:
[...]
Als je mane kunt betalen is dat een mooie vervanger voor bernard
Beetje knutselen geeft dit elftal:
https://www.futbin.com/20/squad/12659242
Barca / Liverpool mixup.
[ Voor 22% gewijzigd door Joosie200 op 16-01-2020 00:59 ]
Mijn team ga ik even verkopen, behalve TOTY de bruyne uiteraard en met de extra coins even rustig handelen de komende 2 weken.
Weet nu ook weer waarom ik nooit rivals speel doordeweeks. Iedereen is bezig met de objectives en aan het try harden. WL heb ik veel makkelijker potten.
Verwijderd
Dit is mijn Squad op dit moment, ik ben op zoek naar mogelijke upgrades! Ik ben benieuwd.
Die friendlies vind ik juist wel leuk. Eindelijk de kans om met een echt bazen team te spelen038Zwolle schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 15:42:
[...]
Dat ze DR kapot maken ben ik het wel mee eens . Maar als je zulke dingen in friendly modus moet spelen, dan word het wel heel saai. Ik denk dat de beste oplossing is om zoals hierboven aangegeven is de doelstellingen aan te passen met , scoor een x aantal goals met een verdediger, of in totaal 50 goals . Laat mensen gewoon lekker met hun teams spelen . En waar ik me het nog het meest aan stoor... waarom mag je wel 3 subs inbrengen vanaf de bank in het begin.... Gisteren ook weer iemand die 99 ronaldo, Mbappe en een Messi inbrengt in het begin... Wat een lol...
TOTY Ronaldo - 91 Kaka - 91 Ronaldinho - 91 Zizou voorop
Mijn zoontje van 7 speelt daar ook graag mee, online Friendly, kan die mooi beetje oefenen. hij vind het hilarisch weggespeeld te worden
Fijn trouwens dat eindelijk de LaLiga SBC er is. Heb goed voorbereid en kan hem volgens mij 2x doen voor bijna niets extra

PSN: Patrick_D
Afgelopen weekend met heel veel pijn en moeite untradeble TOTY Alisson gepacked. Zou EA me toch op de een of andere manier wat meer gunnen.