Mja klopt. De tijd tussen races is wel wat lang, maar met online lobbies moet je sowieso wel eens wachten. En als mensen niet in dezelfde ronde finishen, dan moet je sowieso de 45 seconden uitzitten als je een race wint
Met een SSD is het trouwens nog wel te doen, al moet ik zeggen dat ik prima Netflix kan afwisselen (op een 2e scherm) met een potje racen. Als je kijkt wat voor grafische pracht je terug krijgt voor de laadtijden, dan vind ik het nog wel het wachten waard. Heb ondertussen al alle auto's, alle upgrades die ik erop wil hebben en een hoog level dat er verder weinig te doen is tussen races in, maar het blijft gewoon een lekkere racegame. Ik vind het vooral knap hoe elke ronde weer een strijd is om je auto op de weg te houden, de ideale lijn te volgen en/of de positie vast te houden, dan wel te winnen. Ik vind er meer uitdaging in zitten dan menig racegame en dat komt gewoon 100% door de physics.
Ik had trouwens niet het idee dat bugbear de game ging laten vallen. Ze blijven gewoon levels toevoegen, waarschijnlijk in ieder geval zolang de season pass loopt. Met 2 banen per 2 maanden (wat afgelopen tijd het gemiddelde is), waar nog meerdere varianten van zijn te rijden, vind ik het met de afwisseling nu wel goed zitten. Er zitten nu iets van 15 unieke banen in met meerdere varianten. De playlists waar je online mee speelt, wisselt elke week dus ik heb ook niet het gevoel enorm te herhalen.
[
Voor 17% gewijzigd door
Martinspire op 27-02-2020 21:58
]