Heb hem sinds dinsdag binnen, icm een vodafone abonnement, met extra korting aangezien ik thuis ziggo heb. Volgens mij heb ik ook meteen de laatste gekocht want nu staat het dat er een wachttijd is voor XS, net als bij tele2. En bij Belsimpel zijn alle telefoons al weken duurder dan bij providers. voorheen was het juist goedkoper. Nog iets is dat Vodafone waarschijnlijk eerder e-sim introduceert terwijl tele2 tot nu toe heeft laten blijken helemaal niet van plan is e-sim te introduceren. Dan heb ik nog de hoop dat misschien volgend jaar ik er een extra sim in kan stoppen.
verder had ik het apparaat eigenlijk sneller verwacht, niet dat het langzaam draait. maar installatie van sommige apps en games mag vlotter. haptics is een leuk ding zolang er geen leren hard case omheen zit, dan heb ik de hele tijd het idee dat ik iets heb laten vallen op de houten vloer.
Ik speelde Mushroom Wars 2 eerder op een oude ipad mini2 en na een aantal updates van de game werd het te zwaar en crasht het continu. op de XS is het weer lekker vlot dus dat is mooi meegenomen. LYN the light bringer duurde meer dan een half uur om te installeren, maar draait daarna wel soepel.
wel een duidelijk gewicht verschil in de hand tov mijn kleine 5S
Heb er een Zweedse Holdit hardcase omheen gezet, kan ik het ieder geval in front pocket stoppen zonder te OCDen over of ik het kapot zal knijpen met mijn dijbeen als ik ga hurken. Ben nu hard glass covers aan het bekijken.
[
Voor 3% gewijzigd door
ProximalF op 22-03-2020 21:31
]