Je kunt nog kijken naar de buitenland dekking met NLziet vs CD. of daar zenders wel of niet beschikbaar zijn en of dat belangrijk is.cavanta schreef op woensdag 28 juni 2023 @ 13:50:
Wij hebben momenteel nog Canal Digitaal vand e schotel en via internet. Maar zijn nu ook NLZiet aan het testen om Canal digitaal de deur uit te doen.
Zijn er rendenen om bij Canal digital te blijven wat jullie betreft? We vinden het veel te duur en voor ons zijn BBC kanalen One en Two heel belangrijk, en die bied Canal niet aan via internet.
Als je toch hoofdzakelijk via internet kijkt zou je ook de schotel erbij kunnen houden voor FTA zenders als je thuis bent, en de rest via NLziet of CD internetTV kijken.
Wat ook meespeelt op vakantie is natuurlijk je internetverbinding. Op vakantie via de schotel kijken kost geen data, via internet zit er een limiet op je databundel, een unlimited bundel in Nederland heeft een limiet op vakantie, zie de voorwaarden van de aanbieder hoeveel dat is, meestal tussen de 35 en 50 Gb. je verbruikt ongeveer 10 Mb per minuut, 600 mb per uur per stream.
Qua kosten is NLziet wel een stuk interessanter dan CD Satelliet, maar CD is er ook internet only.