@
Waah, het is beslist mogelijk om C+ te laten starten direct na het opstarten van de mediaspeler (Shield TV, of ander Android/Google TV apparaat). Maar in de praktijk gaat de mediaspeler na gebruik meestal in de slaapstand/standby en is het opstarten van een specifieke app dan n.v.t..
Mogelijk zou het handig kunnen zijn indien je de C+ app aan een specifieke knop van de afstandsbediening koppelt? Dan is het starten daarvan ook extra simpel.
De C+ app voor Android TV heeft niet de mogelijkheid om direct met een zender te starten, zoals NLZiet wel kan.
Nu lijkt die Shield TV afstandsbediening voor gemak te zorgen, maar voor dit soort apps heb ik daar mijn twijfels over, waarom?
Indien je een afstandsbediening met numerieke toetsen zou hebben, volstaat een druk op een cijfer(combinatie) om een C+ zender te starten als je in de C+ app bent aangekomen, wel zo handig lijkt mij? Dit is iets wat bij NLZiet niet werkt.
V.w.b. de per ongeluk Home knop indrukken. Indien daarna de C+ app weer wordt gestart, gaat deze verder met de zender die voor Home werd weergegeven.
[
Voor 36% gewijzigd door
hardware-lover op 03-04-2025 23:14
]
Testing, one, two ...