Sinds laatste software update voor de Philips Hue GU10 spotjes (van de laatste generatie), is het piepen opgelost, is hier door meerdere gebruikers gemeld. Dus dat hoeft geen redenen meer te zijn om niet voor Hue te kiezen.Tierelier schreef op dinsdag 19 mei 2020 @ 21:35:
... ik zit er aan te denken om de Philips hue bridge te kopen met innr lampen ik heb er nog twee vragen over ik plaats ze even hier. Ik neem aan dat dat juist is...
Innr heeft volgens mij geen GU10 spotjes die meerdere kleuren wit kunnen weergeven. klopt dat? Ik kan ze niet vinden in ieder geval. Als alternatief kan ik die van Philips kiezen maar die piepen bij sommige mensen en zijn vrij prijzig. Ik begreep uit een test dat de Philips en Innr -spots het meeste licht geven (en dat vind ik belangrijk).
Verder vind ik de bewegingssensoren van Philips eigenlijk te duur. Die van Xiaomi spreken mij veel meer aan. Qua prijs. En qua vormgeving veel logischer als je ze ergens ziet staan. Kan ik andere bewegingssensoren gebruiken dan die van Philips of moet ik dat dan echt via Homey doen? (wat ik nog zó niet van plan was, hahaha)
Thanks!
Je kunt met Hue Bridge alleen Hue en Friends of Hue sensoren en schakkelaars/dimmers gebruiken, die van Xiaomi gaan dus niet werken. Persoonlijk vindt ik de meerprijs die je voor Hue betaald wel waard, sensoren zijn uitgebreid te gebruiken, al dan niet met een 3rd party app, mocht Hue App te kort schieten.
Voor verlichting is Hue gewoon het meest uitgebreide en volwassen systeem, met features zoals Hue Entertainment, maar ook de nieuwe features die telkens aan het systeem worden toegevoegd. Veder heeft de bridge een open API en zijn er honderden Apps te krijgen die door derden zijn ontwikkeld.
Met Homey heb ik geen ervaring, maar van wat ik weet gaat dat systeem verder dan alleen verlichting, maar de prijs is ook vrij hoog, 299 tot 399 voor de pro variant! Daar kun je heel wat Hue sensors voorkopen, voordat je dat met Xiami sensors hebt terug verdiend
Vind overigens de vormgeving en afwerking van de Hue Sensor zeer goed, en kwalitatief een stuk beter dan de meeste concurrenten!