Ik ben niet zo bekend met Jung, is dit de CD500 serie?Dw1-nl schreef op woensdag 1 mei 2019 @ 10:49:
[...]
Schijnbaar heb ik Jung. Ik heb er even een foto van gemaakt [Afbeelding] Welke opties heb ik hiermee? Een dubbele schakelaar kan eventueel ook wel kan ik er 2 functies voor 1 lamp opzetten.
Volgens mij is daarvoor niets beschikbaar om een Hue Tap in te bouwen. Meestal worden daarvoor delen van EnOcean wandzenders gebruikt en die kan ik in die serie ook niet vinden.
Voor de Jung A / AS serie zijn wel opties. Zie bijvoorbeeld vanardenne in "[Philips Hue] Ervaringen & discussie - Deel 2".
Jung heeft in de CD serie wel een eigen Zigbee wandzender: https://www.jung.de/nl/online-catalogus/374872415/. Deze kun je ook met Hue combineren maar komt wel met een hoop nadelen. De bridge heeft geen weet van deze schakelaars dus je kunt hem niet via de Hue app programeren, je kunt de schakelaar enkel rechtstreeks met lampen verbinden. Dit kunnen maximaal 10 lampen zijn. Scenes zul je moeten instellen via de wandzender zelf. Omslachtig, als je het mij vraagt. Maar misschien is het voor jou bruikbaar. Als je de handleiding download en doorleest krijg je een aardig idee wat je er mee kunt.
PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+