Hmm nee zoveel moeite kost het mij niet. Het klopt dat je je PS4 niet met je controller aan kan zetten als het ding zit ingeplugd. Ik haal dan meestal het kabeltje er even uit, of ik zet 'm via de app aan, of gewoon met mijn hand als ik er toch langsloop. Maar hij zit in principe gewoon standaard ingeplugd bij mij.Vrijdag schreef op zondag 14 januari 2018 @ 22:48:
[...]
Nou, ik heb 'm binnen maar vroeg me af hoe jij dat doet met pairen. Ik heb ook een Turtlebeach 500p en volgens de instructies moet ik elke keer als ik mijn PS4 opstart (of reboot) deze stappen uitvoeren:
1. aanzetten met controller
2. usbkabel in PS4
3. usbkabel in controller
4. druk X
5. dongle van headset aansluiten
6. druk X
7. headset aanzetten.
Kan ik dat niet gewoon overslaan want hoewel het maar een paar stappen zijn vind ik het eigenlijk wel irritant. Of werkt de Strikepack dan niet goed meer?
Daarna is het een kwestie van de PS knop indrukken en dan de gebruiker selecteren, zoals je normaal ook doet.
Die headset gaat via een bluetooth dongle? Ik heb de Platinum headset. Werkt eigenlijk ook gewoon zoals het hoort. Aanzetten en go.