Tallguy schreef op donderdag 6 september 2018 @ 12:17:
TL:DR
Weet iemand van jullie toevallig wat de afstand is, gemeten vanaf de onderkant van de TV, tot aan het montagepunt waar je een beugel achterop de TV kan monteren?
Dit omdat een huidge 42" LED TV mogelijk vervangen gaat worden door een LG 55"C7 OLED. De huidige TV heeft een Vögel Thin beugel. Die hangt dus aan de muur boven een dressoir met een centerspeaker daarop liggend (onder de TV). Als ik naar een de 55"C7 zou gaan, vraag ik me af of ik de Vögel kan omzetten zonder opnieuw gaten te moeten boren. Vandaar mijn vraag over de afstand.
Mijn 65" C7 hangt aan een Vogel's Thin beugel. Het montagepunt zit vrijwel aan de onderkant van het toestel; dat is iets waar je rekening mee moet houden. De twee verticale houders steken nét niet onder de tv uit.
Op
dit plaatje zie je de vier gaten zitten. Volgens mij dezelfde locatie als mijn C7 als ik naar
dit plaatje kijk.
Aikibana1 schreef op vrijdag 7 september 2018 @ 13:41:
Sterk onder de indruk van de C8-beeldkwaliteit, maar stoor me aan één ding:
pixel noise in donkere scenes.
Ligt niet aan bronmateriaal, want ook merkbaar bij Ozark bv. (Netflix Dolby Vision)
Heb de tv nog maar 1 week, dus misschien moet hij nog inspelen (geldt er een break in periode voor OLED?), maar betwijfel of dit veel gaat uitmaken.
OLED geeft alle details natuurlijk duidelijker weer, maar één van de grote verbeteringen van de C8-reeks was toch net die near blacks?
Gebruik de aanbevolen settings van RTings. Zou de brightness al van 50 naar 43 moeten verlagen om de dansende grijze pixels te verdrinken in black crush, maar dan ziet het beeld er niet meer uit.
Benieuwd naar jullie ervaringen hiermee.
Hoorde iets gonzen van een firmware update die dit misschien zou fixen.
Volgens mij hoeft een Oled scherm niet in te spelen. Ik merk geen verschil, maar ik geloof dan ook niet in die inspeel onzin.
Ik kijk zelf ook Ozark op mijn C7 en ervaar geen pixel noise. Of het valt mij niet op al ben ik vrij kritisch. Ozark is natuurlijk ook wel een serie waar zowat alle kleur uit is getrokken.
[
Voor 35% gewijzigd door
Nyarlathotep op 07-09-2018 14:25
]