road rebel schreef op vrijdag 20 juli 2018 @ 00:09:
[...]
In principe zit er in het hdmi protocol reeds een AV synchronisatie (itt optisch). Mogelijks zit er een audioconversie of videoptocessing in de tv die roet in het eten gooit. Is de lipsync ok als je audio doorvoert zonder veranderingen en alle beeldverbeteraars uitzet? Kan je de lipsynch niet aanpassen in de bron trouwens?
Tot slot: hdmi 2.0 receiver is vroeg of laat een must 🤗
nee, er staan geen beeldverbeteraars aan en ik heb alles geprobeerd,het werkt gewoon niet.
Vervolgens heb ik dus de netflix ap op de tv zelf maar geinstalleerd en die geeft alleen maar dolby digital+ weer! maar dat hapert! dat word niet ondersteund blijkbaar via ARC! en ik zie geen enkele instelling ergens om dat te veranderen! weet jij het??
En waarom krijg ik een dolby digital+ geluidsspoor terwijl het niet word ondersteund?? mijn receiver ondersteund het wel degelijk.
ik wil gewoon zonder de "+"!
edit: het haperen van dolby digital plus lag aan een blijkbaar verrotte hdmi kabel in arc ingang,want hij doet het nu wel met een andere kabel.
Maar het probleem met geluid dat 250ms achter loopt is nog steeds en is niet op te lossen met settings in de tv. Waarom zijn die settings er dan??
En nu komt de grap: in mijn onkyo receiver kan ik A/V sync doen,maar dan alleen in de plus en niet de min!En laat ik nou net MIN nodig hebben! Wie verzint zoiets??
edit 2: dolby digital plus nog steeds niet probleemloos. Er is ongeveer om de 40 seconde een hele korte geluidsonderbreking van een kwart seconde ofzo. Ook heel storend vind ik.
Het zal dan wel aan mijn receiver liggen,niet?
Ik vind het raar dat ik met gewone dolby digital en alle andere geluidsformaten geen enkel probleem heb.
En ik vind het ook raar dat ik niet een dolby digital kan selecteren ergens ipv de plus versie.
Wie heeft ook dit probleem?
[
Voor 32% gewijzigd door
pennywise666 op 20-07-2018 04:04
]