Korkss schreef op woensdag 22 november 2017 @ 16:03:
[...]
Achja campen is toch een standaard uitspraak in de shooterscene? Hoor niet anders, als je via je headset iemand hoort aankomen, wacht m netjes op, kill, oooooo camper. ja daaaag
maargoed ook een oorzaak dat ik best klaar ben met de shooters. Iedereen probeert met zn ''KD'' te pronken. Niemand gaat nog voor objectives of wins.
Ik ga wel lekker andere games spelen

Hmm dat ligt eraan, en dan vooral met wie je speelt.
Indien ik alleen speel en merk dat ik de enige van mijn team ben die de objectives probeert te doen, dan stop ik er ook snel mee omdat het anders alleen maar zelfmoord is.
Speel ik met 6 familieleden/vrienden dan gaat het wel weer tactisch en winnen we ook vrijwel alles wat we doen (nja vooral domination of war, rest van de gametypes doen we niet echt).
Een ''neef'' van mij die heeft een k/d ratio van boven de 2.5 (3e prestige), die campt gewoon vrijwel nooit en houdt zich vooral met de objectives bezig. Die gast kan gewoon schieten dat is echt wow. Potjes van 30-0 / 50-5 zijn geen uitzondering bij hem, zijn k/d stijgt elke avond weer opnieuw.
Zelf heb ik een k/d ratio van 0.9x waarbij ik volgens mij na de eerste week op 0.4 zat haha (na cod blackops 1 geen cod meer gedaan).
COD heeft gewoon veel dingen om voor te ''strijden'' in het spel verwerkt, voor ieder wat wils (vind ik), de 1 houd zich bezig met zijn k/d, de ander met orders, de ander met de objectives (en dus vooral de xp / rank).
Dan zie ik hier mensen klagen over de fire shells van de shotgun (ander is weer positief), voor de mensen die erover klagen: weleens ermee gespeeld? Het is niet een wapen wat je een dik voordeel geeft, van dichtbij heeft het een voordeel (wel logisch met een shotgun haha), op een afstand een flink nadeel. De gehele tijd ergens campen met je shotgun heeft ook weinig nut want je krijgt wel een granaat op je harses.
Persoonlijk speel ik vooral met de BasicTraining: Rifleman. De BAR en daarnaast een shotgun (deze heeft dan geen fire shells, mja zo goed zijn die nu ook weer niet...).
Tip: wil je snel wapens levelen of divisions waar je niet goed mee bent? Speel war

Niet de ergernis dat je k/d ratio 5/100 is en je hebt zoveel om te schieten dat je het gelijk goed kan beoefenen.
Persoonlijk heeft dit spel mij wel weer te pakken, wel jammer van de vele bugs waaronder; indien je niet de leider van je groep bent en het potje is afgelopen dan krijg je niet je rewards/xp te zien. Zo weet ik wel 100% zeker dat ik de score-xp krijg, maar weet ik niet hoe het met de matchbonus zit (en die is zeer hoog bij WAR). Je ziet namelijk direct na afloop van het potje dat hij de lobby verlaat en vervolgens de lobby weer gaat joinen, heel het reward systeem heb je zo gemist (volgens mij heeft iedereen dit probleem indien je niet de leider van de groep bent).
Dan zijn er maps (in war die waarbij je de brug moet bouwen) waarin mensen bepaalde glitches weten zodat je door zo'n 5 muren kan schieten (gaat maar 1 kant op, indien jij de ''defender'' bent kunnen ze je direct op je spawn killen terwijl hun praktisch op hun eigen spawn staan).
Dan de map met die loopgraven in het midden (B in domination), daar is een steen op de rand van de loopgraaf en daar kan je in zitten.
Maar goed buiten de kleine (maar toch wel vervelende) bugs, is het in mijn ogen weer eens een leuke en snelle shooter
Oja... Amen