Het grote motortopic deel 19 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 ... 96 ... 107 Laatste
Acties:
  • 290.068 views

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Osiris
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
1:12 :X

Dat lúkt me niet eens :o

Ja, als ik woon-werk in z'n 3 ga doen i.p.v. in z'n 6 :+

Rijdt trouwens wel sportief, snelweg in z'n 3 :o :P Meteen al die 142 kilowattjes voorhanden :+

[ Voor 36% gewijzigd door Osiris op 16-07-2017 14:05 ]


Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Will_M
  • Registratie: Maart 2004
  • Niet online

Will_M

Intentionally Left Blank

Afgelopen weekend in de Eifel heb ik ook een gemiddelde van 1:14 weten te halen en als ik in constant 130 in de vijfde versnelling doe dan geeft de verbruiksmeter ook 5,7L/100Km aan (1:17,5). In de zesde versnelling verbruikt 'ie dan weer meer.

Brommertje is nou nét 1 jaar en 1 maand oud en de boordcomputer geeft aan dat ik over de ODO (5200Km) nu gemiddeld zo'n 7,8L/100Km verbruikt heb. Maar..... Ik heb 't ding dan ook niet aangeschaft om zuinig van A naar B te kunnen komen en al helemaal niet om Woon-Werk verkeer te gaan rijden :+

Komende week maar eens even een nieuw achterbandje er op laten leggen, dat ding heeft z'n beste tijd nu wel gehad (Bridgestone S20R welke nu nét op de slijtage indicatoren zit).

@R0y. : Als je naar zo'n 12 jaar oude SS gaat kijken dan moet je voor de grap éérst eens even het kenteken opsnorren op de site van de RDW en dan vooral 't kopje "vervaldata en historie" bekijken. Véél van die fietsen staan al ruim een jaar te koop bij één dealer (zie datum laatste tenaamstelling, toen is íe ingeruild door de laatste particuliere bezitter) maar moeten vaak nog wél de hoofdprijs op leveren. Je hebt met de inruil van je bijna 20 jaar oude sport/toer (CBR600F) een goede onderhandelingspositie doordat zo'n 600F érg gewild is en dus waarschijnlijk niet lang in de showroom zal staan als occasion, in tegenstelling tot de SS fietsen in de huidige markt. Als de "datum eerste afgifte" dan ook nog eens afwijkt van de "datum eerste toelating" (en het dus een import fiets is) dan kun je helemaal goed handelen doordat je eigenlijk niet weet hoeveel eigenaren 't apparaat al gehad heeft.

En ja: Zo'n SS rijdt écht SUPER lekker, ook op de openbare weg.... Je moet er alleen niet als een zak zout op gaan "hangen".

[ Voor 69% gewijzigd door Will_M op 16-07-2017 15:29 ]

Boldly going forward, 'cause we can't find reverse


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Mooi nog op tijd voor de Bridgestone actie :Y

En helemaal mee eens met een SS, mijne is bij de laatste particulier ook niet lang gebleven, daarna weer een handelaar en toen pas naar mij. Ik ben dan 6e eigenaar maar goed, helaas.

Rijden is prima, maar binnendoor door dorpjes enzo blijft vermoeiend. Goeie zit en liefst een nierband/rug protector die je rug actief houdt is wel wat fijner...

Bij voorkeur doe ik iig 60/80 wegen of het liefst toch snelweg of 100 wegen in Duitsland. Heb je een beetje winddruk op de borst en dan rijdt het t lekkerste. :)

[ Voor 85% gewijzigd door Joopieboy op 16-07-2017 15:38 ]

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Will_M
  • Registratie: Maart 2004
  • Niet online

Will_M

Intentionally Left Blank

Én beide RBR13's weer eens een keer aan de finish !!! :P

Boldly going forward, 'cause we can't find reverse


Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Osiris
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
N.a.v. mijn recentelijk opgedane remvloeistofvervangervaring maar eens even doorgepakt en een nieuw flaconnetje SL6 DOT4 gekocht:

Afbeeldingslocatie: https://products.liqui-moly.com/media/catalog/product/cache/7/image/444x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/t/h/thumbnail_detail_1416828862193_ctx-1.jpg

Dat SL6 zou extraspeciaal voor o.a. ABS enzo zijn :P

Koppeling voor:

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/i7PFcBGZueKeX7ISkHEHTD9o/full.jpg

Koppeling na:

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/UUalMpS5fSnws4QwqoQ27ZYO/full.jpg

Achterrem voor:

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/0MNU6Q27NOMYQ3UDF4VtY2Pu/full.jpg

Achterrem na:

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/g6FEl4ZiKvb4ZRW6j2VVyL8a/full.jpg

Ben nu wel nieuwsgierig welke malloot d'r afgewerkte motorolie als hydraulische vloeistof heeft durven te gebruiken :+

[ Voor 3% gewijzigd door Osiris op 16-07-2017 15:43 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Volgens mij was dat een klein beetje nodig :+

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Osiris
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
Joopieboy schreef op zondag 16 juli 2017 @ 15:50:
Volgens mij was dat een klein beetje nodig :+
Nogal ja.. :X

Onder 't motto, de voorrem is het belangrijkste, de rest boeit geen flikker :o

Ben erg benieuwd naar 't remgedrag van m'n achterrem nu overigens. Deed namelijk echt amper iets, maarja, pakte die er alleen even bij op een scherpe lange bocht voor meer controle. Dus eigenlijk was 't wel prettig dat 'ie maar weinig doet/deed. :P

[ Voor 33% gewijzigd door Osiris op 16-07-2017 16:50 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Mja ik maakte hè bij MotoPort ook mee dat ze daar echt niet naar keken. Beetje jammer. :)

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • cyntax
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 10:09
Handgemaakte titanium bochten voor de Nuda binnen gekregen 8) . Moet alleen wachten tot ergens in augustus voordat ik alles kan gaan installeren door drukte op werk :'( . Tot die tijd blijven de bochten in de slaapkamer staan als kunst decoratie.

NSFW
Members only:
Alleen zichtbaar voor ingelogde gebruikers. Inloggen


Voorproefje van hoe het eruit ziet en klinkt:

[ Voor 30% gewijzigd door cyntax op 16-07-2017 17:26 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Will_M
  • Registratie: Maart 2004
  • Niet online

Will_M

Intentionally Left Blank

Als ik die lassen aan een maatje van me laat zien dan vrees ik dat 'ie ze zwaar afkeurt.... Maar: Die gast last dan ook Ti aan vliegtuigen welke aan andere (militaire) eisen moeten voldoen :)

Blijft mooi om te zien, zo'n Ti las "samenraapsel" :Y

Boldly going forward, 'cause we can't find reverse


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cyntax
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 10:09
wimmel_1 schreef op zondag 16 juli 2017 @ 17:21:
Als ik die lassen aan een maatje van me laat zien dan vrees ik dat 'ie ze zwaar afkeurt.... Maar: Die gast last dan ook Ti aan vliegtuigen welke aan andere (militaire) eisen moeten voldoen :)

Blijft mooi om te zien, zo'n Ti las "samenraapsel" :Y
Haha ik hoop er niet mee op te stijgen (misschien alleen met het voorwiel), dus daar maak ik mij geen zorgen om :P. Het blijven hobbyisten met hobbyist prijzen dus ik vind het helemaal prima.




Mijn moeder kreeg vandaag een verassing in de bus van het CJIB, boete voor het verkeerd voorsorteren, rechts af gaan terwijl ze voor rechtdoor stond voorgesoorteert, er was verder ook geen overig verkeer en de lichten waren groen. De boete bedraagt 239 euro incl. administratiekosten, WTFF???? Valt hier tegen nog in beroep te gaan?

[ Voor 23% gewijzigd door cyntax op 16-07-2017 17:35 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brazos
  • Registratie: Augustus 2012
  • Niet online
Tylen schreef op vrijdag 14 juli 2017 @ 12:18:
Daar stond ik dan hahaha. Het ging toch al dik een week goed (elke dag 220km). Maar zoals het hoort bij een ducati moet het stuk gaan. De anwb had het snel verholpen en ik kon weer door. (Contact slot is verrot).

[afbeelding]
Vervelend, maar dat hoort niet zo. Zodra je voorbij de Honda mindset van 'de olie staat op max dus gaan met die banaan' komt ga je niet zo vaak langs de kant van de weg staan met een Ducati.

Het spul heeft gewoon onderhoud nodig, iets meer en specifieker dan andere motoren, maar dan heb je er een hoop plezier van.

Het 600 blok is verder oerbetrouwbaar, zolang je maar aan je riemen denkt.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Will_M
  • Registratie: Maart 2004
  • Niet online

Will_M

Intentionally Left Blank

@cyntax : Weinig tot géén kans van slagen als je er tegen in beroep gaat. Als er alleen maar pijlen op de weg staan én die pijlen waren niet zichtbaar vanwege sneeuw op het wegdek dan maakt je moeder een kans van slagen bij een beroep, maar.... Meestal staan er dan ook van die ronde blauwe borden met een witte pijl er in getekend welke de verplichte rijrichting aan geven óf er staan verkeerslichten welke per rijstrook aangeven in welke richting je verwacht wordt te gaan rijden.

Boldly going forward, 'cause we can't find reverse


Acties:
  • +21 Henk 'm!

  • Bommes
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 14:05

Bommes

Capo del formaggio

Mega post alert..!!11Einz..

Van de week even via Google gezocht naar een Vespa club hier in de buurt, dorp 30km verderop bleek er 1 te hebben.
Via Facebook en berichtje gestuurd of ze binnenkort een ritje hadden, dat bleek vandaag te zijn.
Moest er om kwart over 8 vanochtend zijn, altijd fijn na een zaterdag avond met een maaltijd voor 20 gasten en 5 man personeel hier op de Agriturusmo.

Op Facebook had ik gezien dat ze 112 leden hebben maar ik wist echt niet wat ik kon verwachten, dus kwart voor 8 hier weg, kom ik in Spigno Monferrato aan zijn er maar 2 gasten met Vespa's op de afgesproken plek.
Espressotje weg getikt blijkt dat de opkomst te zijn.. :D en ondanks dat ik dacht best me zelf te kunnen redden in het Italiaans snapte ik geen hout van wat we nou gingen doen. Ik ving wel iets van Turijn op.. :o
Maar ik snapte er verder niet veel van, dus maar gewoon aanhaken een volgen.
Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500220435-800-x-600px-IMG_20170716_095021.jpg

Voor het stoplicht wachten
Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500220432-800-x-600px-IMG_20170716_101442.jpg

Min of meer verdwaalt schijnbaar
Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500220434-800-x-600px-IMG_20170716_102234.jpg

En ik had nog steeds geen idee, maar we waren wel ondertussen dik 2 uur rijden verder en nog iets van 23km van Turijn.

3 bochten verder werd het duidelijk:
Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500220432-800-x-600px-IMG_20170716_103150.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500220949-800-x-600px-IMG_20170716_105132.jpg

Een Vespa treffen met zeker 200 Vespa's.
Met ontbijt, een rond rit, een lunch en een goodybag voor 13 euro.
Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500219442-800-x-600px-IMG_20170716_112618.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500220951-800-x-600px-IMG_20170716_110023.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500220952-800-x-600px-IMG_20170716_134256.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500221303-800-x-600px-IMG_20170716_112625.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500221302-800-x-600px-IMG_20170716_115652.jpg

Toen de lunch:
Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500221301-800-x-600px-IMG_20170716_123932.jpg

En nog een of andere loterij en een prijsuitreiking voor de club die de meeste leden bij had.
Wij waren op voorhand daarvoor al uitgeschakeld met 2,5 lid.. :P
Wel vind ik eigenlijk dat ik de poedel prijs had moeten krijgen voor de enige NL kentekenplaat.. :+
Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500221800-800-x-600px-IMG_20170716_134310.jpg

De heenweg had ik netjes gevolgd, maar terug kon ik me bij wat leuke bochtjes echt niet meer inhouden, de voorrijder had slechts 150cc bij zich die ook nog eens 37 jaar oud waren.
Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500221302-800-x-600px-IMG_20170716_140911.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500221801-800-x-600px-IMG_20170716_151939.jpg

Echt een vette dag, 240km heen en terug naar die meeting en daar nog een rit van 3 kwartier. Mijn lijf doet een beetje pijn nu. En mijn schouders zijn verbrand... >:)

Heb nog 2 filmpjes kijken of ik die vanuit hier op YouTube krijg dus misschien volgen die nog.
Vooral leuk voor de 2-takt beleving tussen een paar honderd Vespa's *O*


If you think you are too small to be effective, you have never been in the dark with a mosquito.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • EBOOZ
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 08:05
Osiris schreef op zondag 16 juli 2017 @ 13:36:
@EBOOZ Is bij de R6 de "grootlichtconfiguratie" niet bepaald door de vorm van de reflector? Zodat je nu door beide lampen aan te hebben in feite continu met grootlicht rondrijdt? :o
De reflector is inderdaad anders, maar omdat de lamp voor 40% brand is het niet echt hinderlijk 😊

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Osiris
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
EBOOZ schreef op zondag 16 juli 2017 @ 18:55:
[...]

De reflector is inderdaad anders, maar omdat de lamp voor 40% brand is het niet echt hinderlijk 😊
Nou ja, 100% op de weg gericht heb je inderdaad niet zoveel last van. Maar 40 % recht in je ogen..? 'k Weet nie...

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Will_M
  • Registratie: Maart 2004
  • Niet online

Will_M

Intentionally Left Blank

@Bommes Zo'n Club uit Aachen kwamen we afgelopen week dus óók tegen in de buurt van de Rursee. Ik ben nog steeds op zoek naar wat mooie (internet) plaatjes van de "GAS MONKEY GARAGE" Vespa welke er bij was, maar....

Boldly going forward, 'cause we can't find reverse


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • ephymerous
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 15:30
Gisteren niet toegekomen aan het proefrijden op de SMT. Zojuist wel vast de Shiver te koop gezet. Volgende week maar eens langs :)

XXXVI


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Ben heel benieuwd hoe jouw de smt gaat bevallen. :)

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maegrim
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 23-08 17:09
Welke ga je proefrijden?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • EBOOZ
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 08:05
Osiris schreef op zondag 16 juli 2017 @ 19:02:
[...]

Nou ja, 100% op de weg gericht heb je inderdaad niet zoveel last van. Maar 40 % recht in je ogen..? 'k Weet nie...
In welke situatie zit iemand dan vol in die lamp te kijken? Dat hoef je met de normale lamp ook niet te doen...

[ Voor 8% gewijzigd door EBOOZ op 16-07-2017 22:29 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thalaron
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 15:34
Ze staan er weer voor 249€ in maat 44 ;)

Ze bevallen mij zeer goed overigens :)

SolarEdge - 18x305Wp Denon (Glas-Glas) 5,49 kWp 120° ZO + Growatt - 15x430Wp Denon (Glas-Glas) 6,45kWp 300° NW


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DrivinUCrazy
  • Registratie: Oktober 2004
  • Nu online

DrivinUCrazy

Vechte, valle en opstoan

@EBOOZ Euh... Iedere tegenligger? Dat is net het hele idee van dimlicht en grootlicht. Of mis ik iets?

't Is een kwestie van geduld, rustig wachten op de dag, dat heel Holland Limburgs lult.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Osiris
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
EBOOZ schreef op zondag 16 juli 2017 @ 22:28:
[...]

In welke situatie zit iemand dan vol in die lamp te kijken? Dat hoef je met de normale lamp ook niet te doen...
Omdat een grootlichtreflector niet netjes naar beneden gericht is? Leuk dat 'ie maar op 40 % van het vermogen brandt, maar hij mikt alsnog omhoog..

[ Voor 12% gewijzigd door Osiris op 16-07-2017 22:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Will_M
  • Registratie: Maart 2004
  • Niet online

Will_M

Intentionally Left Blank

EBOOZ schreef op zondag 16 juli 2017 @ 22:28:
[...]

In welke situatie zit iemand dan vol in die lamp te kijken? Dat hoef je met de normale lamp ook niet te doen...
Stel de vraag eens andersom: Wat denk jij méér te gaan zien door met twee brandende koplampen op een RJ15 te gaan rijden, als je er überhaupt al ooit mee in 't donker gaat rijden?

Boldly going forward, 'cause we can't find reverse


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Osiris schreef op zondag 16 juli 2017 @ 22:31:
[...]

Omdat een grootlichtreflector niet netjes naar beneden gericht is? Leuk dat 'ie maar op 40 % van het vermogen brandt, maar hij mikt alsnog omhoog..
Een voordeel, je tegenliggers worden verblind ipv dat ze je niet zien :+ Weet niet wat pijnlijker/erger is tho :+

[ Voor 5% gewijzigd door Joopieboy op 16-07-2017 22:37 ]

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Will_M
  • Registratie: Maart 2004
  • Niet online

Will_M

Intentionally Left Blank

* Will_M is zo'n "LUL" die een motorfiets met dat soort lichten ook gewoon écht al 't af-fabriek XENON en LED van z'n auto als tegenlicht geeft. Gratis en voor niets éxtra verlichting voor op het weggedeelte wat je nog te gaan hebt....

Boldly going forward, 'cause we can't find reverse


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cyntax
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 10:09
Als je alleen overdag rijdt en je stoort aan dat maar 1 lamp aan staat dan kan je toch ook met je hand de stekker voor de brandende lamp eruit trekken en weer terug erin steken als je in de avond gaat rijden. Niet echt een visueel verschil overdag denk ik tussen niks aan of alles aan. Persoonlijk vind ik het wel wat hebben, dat maar 1 lamp aanstaat.

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Aschtra
  • Registratie: Juni 2012
  • Laatst online: 10:58
Persoonlijk vind ik het ook mooier als er twee lampen branden (die ook symmetrisch zijn, ja ik kijk naar jou BMW s1000)

Het meest irritante vind ik echter de reacties dat een van mijn koplampen kapot is.

Nee is het niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Will_M
  • Registratie: Maart 2004
  • Niet online

Will_M

Intentionally Left Blank

Aschtra schreef op zondag 16 juli 2017 @ 23:03:
Persoonlijk vind ik het ook mooier als er twee lampen branden (die ook symmetrisch zijn, ja ik kijk naar jou BMW s1000)

Het meest irritante vind ik echter de reacties dat een van mijn koplampen kapot is.

Nee is het niet.
Ik had laatst zo'n ding achter me welke continue met beide lampen áán reed en me dus verblinde in de spiegels. Heb tijdens een tankstop de remlichtschakelaar van m'n achterrem ook maar even middels een stukje duct tape vast gezet om wat afstand te creëren ;)

Boldly going forward, 'cause we can't find reverse


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Pest is je ziet niks achter je, en idd je remlichtschakelaar werkt goed als afstandshouder, alleen zijn er altijd gasten die dan 3x zo agressief worden...

Maar heb bewust hierom de led verlichting een stukje lager afgesteld om te voorkomen dat ik iemand verblind. :)

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • noes
  • Registratie: Augustus 2006
  • Niet online

noes

gek op benzine.

Aschtra schreef op zondag 16 juli 2017 @ 23:03:
Persoonlijk vind ik het ook mooier als er twee lampen branden (die ook symmetrisch zijn, ja ik kijk naar jou BMW s1000)

Het meest irritante vind ik echter de reacties dat een van mijn koplampen kapot is.

Nee is het niet.
Vind zelf het asymmetrische van de s1000rr juist heel gaaf. Aan de ene kant een groot gat, aan de andere kant de 3 sleuven. Het 2015 model heeft de asymmetrie op de neus verminderd: ronde lamp heeft nu een ding eronder zodat ie meer lijkt op de ander. Stuk minder qua looks.
Alleen gemiste kans dat er in de ronde koplamp geen projector lamp zit, had de lichtopbrengst erg verbeterd.

K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • steveman
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 11-09 23:19

steveman

Comfortabel ten onder

Aschtra schreef op zondag 16 juli 2017 @ 23:03:
Persoonlijk vind ik het ook mooier als er twee lampen branden (die ook symmetrisch zijn, ja ik kijk naar jou BMW s1000)

Het meest irritante vind ik echter de reacties dat een van mijn koplampen kapot is.

Nee is het niet.
Reed laatst even op m'n cbr... knipperde serieus een brommer naar me :')

"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Osiris
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
't Viel me nog wel reuze mee toen ik nog op de CBF rondreed. Af en toe een signaaltje.

Een of ander dametje wees me er ooit mondeling op vanuit haar auto, dat één van m'n lampen kaduuk was. Heb haar vriendelijk bedankt en uitgelegd dat dit zo bij de meeste motoren hoort, iets met dim- en grootlicht enzo. Had ze nog nooit van gehoord, nu dus wel :+

Nu rijd ik gewoon, thank IPU/FSM, een symmetrische motor :P

[ Voor 4% gewijzigd door Osiris op 16-07-2017 23:50 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Afbeeldingslocatie: https://www.joopiesplace.nl/wp-content/uploads/2017/03/2017-03-26-11.37.18-Custom-e1490522455738-338x600.jpg
Eenheid :Y

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Osiris
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/aNDzIcLeFQs3uxNaFOUt7nMZ/full.jpg

Veel symmetrische lampjes :Y

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Tss beetje een auto nadoen ;)

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • noes
  • Registratie: Augustus 2006
  • Niet online

noes

gek op benzine.

Maar dat is met grootlicht aan, toch? Welke branden er met alleen dimlicht ingeschakeld?

K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Osiris
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
noes schreef op zondag 16 juli 2017 @ 23:55:
[...]


Maar dat is met grootlicht aan, toch? Welke branden er met alleen dimlicht ingeschakeld?
Klopt. :)

De binnenste branden bij dimlicht, bij grootlicht gaan de twee buitenste grote lampen ook aan.

@Joopieboy Auto's hebben ook maar twee koplampunits over 't algemeen }:| Besides, m'n RAM air inlaat heeft de vorm van een O+, wat wil je nog meer :o

[ Voor 19% gewijzigd door Osiris op 16-07-2017 23:57 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Amsterdamn
  • Registratie: Juli 2015
  • Laatst online: 09-09 21:12
ephymerous schreef op zondag 16 juli 2017 @ 20:53:
Gisteren niet toegekomen aan het proefrijden op de SMT. Zojuist wel vast de Shiver te koop gezet. Volgende week maar eens langs :)
Verkoop je je zijtassen ook apart? Zoja, pm me aub.

"Dont believe everything you read on the Internet just because there's a picture with a quote next to it." - Abraham Licoln, 1904.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ephymerous
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 15:30
Hamza schreef op maandag 17 juli 2017 @ 08:20:
[...]


Verkoop je je zijtassen ook apart? Zoja, pm me aub.
Voorlopig nog niet, heb het geheel net op deze manier te koop gezet. Mocht het veranderen dan PM ik je :)
Een SMT die in Coevorden staat, wel veel KMS met 50k (pun intended :+ )

[ Voor 27% gewijzigd door ephymerous op 17-07-2017 08:44 ]

XXXVI


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • lolgast
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 15:20
Zo, vakantie voorbij en zit weer op kantoor. Eindelijk tijd om dit topic echt goed te lezen :+

De remmen van CB1 waren trouwens compleet verglaasd. Vandaar dat ze voor geen meter meer afremden. Nieuwe blokjes erop en gaan ;)

Verder netjes geholpen weer bij de dealer. Rempot voorrem lekte al een tijdje, dus de verf was er behoorlijk afgebladderd.. Motor ophalen en even een rondje om de motor met de monteur:
Pot mooi gespoten, nieuwe (zwarte, het zit hem in de details) bouten erop. "Ja, die oude konden echt niet meer", aldus de monteur. Das toch netjes d:)b

Edit: Bovenstaande zonder het op de factuur te zetten bedoel ik dus

[ Voor 5% gewijzigd door lolgast op 17-07-2017 08:59 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • A13X
  • Registratie: November 2015
  • Laatst online: 15:20

A13X

Dude

lolgast schreef op maandag 17 juli 2017 @ 08:57:
Zo, vakantie voorbij en zit weer op kantoor. Eindelijk tijd om dit topic echt goed te lezen :+

De remmen van CB1 waren trouwens compleet verglaasd. Vandaar dat ze voor geen meter meer afremden. Nieuwe blokjes erop en gaan ;)

Verder netjes geholpen weer bij de dealer. Rempot voorrem lekte al een tijdje, dus de verf was er behoorlijk afgebladderd.. Motor ophalen en even een rondje om de motor met de monteur:
Pot mooi gespoten, nieuwe (zwarte, het zit hem in de details) bouten erop. "Ja, die oude konden echt niet meer", aldus de monteur. Das toch netjes d:)b

Edit: Bovenstaande zonder het op de factuur te zetten bedoel ik dus
Bij wie ben je geweest als ik vragen mag? Gezien je aan de andere kant van het water zit kan dat wel eens interessant zijn :)

Awesome


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lolgast
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 15:20
Raym09 schreef op maandag 17 juli 2017 @ 09:21:
[...]


Bij wie ben je geweest als ik vragen mag? Gezien je aan de andere kant van het water zit kan dat wel eens interessant zijn :)
Bij Vos Oss in, verrassing, Oss

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mamorunl
  • Registratie: Februari 2015
  • Laatst online: 11:32
cyntax schreef op zondag 16 juli 2017 @ 17:23:
[...]


Haha ik hoop er niet mee op te stijgen (misschien alleen met het voorwiel), dus daar maak ik mij geen zorgen om :P. Het blijven hobbyisten met hobbyist prijzen dus ik vind het helemaal prima.




Mijn moeder kreeg vandaag een verassing in de bus van het CJIB, boete voor het verkeerd voorsorteren, rechts af gaan terwijl ze voor rechtdoor stond voorgesoorteert, er was verder ook geen overig verkeer en de lichten waren groen. De boete bedraagt 239 euro incl. administratiekosten, WTFF???? Valt hier tegen nog in beroep te gaan?
Euhm,,, als er geen overig verkeer was, wie heeft dan de boete geschreven? Bij de boete zit meestal ook een linkje voor de foto. Ga die eerst bekijken. Als het niet 100% duidelijk is KAN je er tegen in beroep gaan, maar ik denk dat het gewoon betalen wordt mits de boete echt is natuurlijk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • noes
  • Registratie: Augustus 2006
  • Niet online

noes

gek op benzine.

cyntax schreef op zondag 16 juli 2017 @ 17:23:
[...]

Mijn moeder kreeg vandaag een verassing in de bus van het CJIB, boete voor het verkeerd voorsorteren, rechts af gaan terwijl ze voor rechtdoor stond voorgesoorteert, er was verder ook geen overig verkeer en de lichten waren groen. De boete bedraagt 239 euro incl. administratiekosten, WTFF???? Valt hier tegen nog in beroep te gaan?
Ja, de vraag is: waarom is zij niet staande gehouden?

K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maegrim
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 23-08 17:09
ephymerous schreef op maandag 17 juli 2017 @ 08:42:
[...]


Een SMT die in Coevorden staat, wel veel KMS met 50k (pun intended :+ )
Die in Hilversum heb ik op gereden :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • InZane
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 08-09 21:43
noes schreef op maandag 17 juli 2017 @ 11:47:
[...]


Ja, de vraag is: waarom is zij niet staande gehouden?
Tja, dat hoeft schijnbaar niet. Heeft een vriendin van me ook al eens gehad. Ik zat bij haar in de auto en ze sloeg op een kruising af terwijl dat daar eigenlijk niet mocht. Mooi dat er een paar weken later een bekeuring bij haar in de bus viel. Blijkbaar had een agent het dus gezien. Dikke pech..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ephymerous
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 15:30
Maegrim schreef op maandag 17 juli 2017 @ 11:51:
[...]

Die in Hilversum heb ik op gereden :)
Nice, ben wel benieuwd naar je ervaring :)

XXXVI


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • caesar1000
  • Registratie: Mei 2013
  • Laatst online: 03-01-2024

caesar1000

U want some?

Maegrim schreef op zaterdag 15 juli 2017 @ 21:53:
M'n VFR met 140k erop had vorig jaar een gebrek aan betrouwbaarheid maar nu rijdt die super.

Dit weekend beslissen of ik m'n CB1300 inruil tegen een KTM SMT :)
Maegrim schreef op maandag 17 juli 2017 @ 11:51:
[...]

Die in Hilversum heb ik op gereden :)
En?? :+

She asked me to tell her three words every girl wants to hear, so I whispered: "I Ride KTM"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maegrim
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 23-08 17:09
Vanmiddag nog even verhaal halen... Die 31k op de teller lijkt niet echt te kloppen :z

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • noes
  • Registratie: Augustus 2006
  • Niet online

noes

gek op benzine.

InZane schreef op maandag 17 juli 2017 @ 11:56:
[...]


Tja, dat hoeft schijnbaar niet. Heeft een vriendin van me ook al eens gehad. Ik zat bij haar in de auto en ze sloeg op een kruising af terwijl dat daar eigenlijk niet mocht. Mooi dat er een paar weken later een bekeuring bij haar in de bus viel. Blijkbaar had een agent het dus gezien. Dikke pech..
Ja, maar die agent moet dan wel verdedigen waarom het niet gedaan is. Daarom is het vaak goed met dit bezwaar te wachten tot de rechter. Check even op flitsservice.nl, staat het vol met verhalen die hierop lijken.

K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gebruikershaes
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 11-09 20:33
Ik ga in september naar Canada en wil daar graag motorrijden, maar ik heb geen zin om al mijn gear mee te nemen. Iemand ervaring hoe het zit met huren? Is het mogelijk om ook gear te huren?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tdw
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 23-12-2024

tdw

Amai seg!

gebruikershaes schreef op maandag 17 juli 2017 @ 15:32:
Ik ga in september naar Canada en wil daar graag motorrijden, maar ik heb geen zin om al mijn gear mee te nemen. Iemand ervaring hoe het zit met huren? Is het mogelijk om ook gear te huren?
:? Gear huren? Een t-shirt kost je 5 dollar bij Wal-Mart en een korte broek zal daar ook niet veel vanaf zitten

"There is that sort of assumption by the government that we're all driving around at 8 o'clock in the morning to be really annoying"
~ James May


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dryhte
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 04-09 18:19
tdw schreef op maandag 17 juli 2017 @ 15:41:
[...]

:? Gear huren? Een t-shirt kost je 5 dollar bij Wal-Mart en een korte broek zal daar ook niet veel vanaf zitten
een t-shirt en korte broek met protectors & kevlar lining ;) & slippers met enkelbescherming, you know... Misschien een carbon of glasvezel petje erbij ;)

Acties:
  • +1 Henk 'm!

Verwijderd

Afbeeldingslocatie: http://blog.motorcycle.com.vsassets.com/wp-content/uploads/2009/02/armoredflipflops2.jpg

http://world.bata.com/new...sias-winning-motorsandal/

[ Voor 28% gewijzigd door Verwijderd op 17-07-2017 16:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Erapaz
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 23-08 16:32
gebruikershaes schreef op maandag 17 juli 2017 @ 15:32:
Ik ga in september naar Canada en wil daar graag motorrijden, maar ik heb geen zin om al mijn gear mee te nemen. Iemand ervaring hoe het zit met huren? Is het mogelijk om ook gear te huren?
Je kunt dit het best even direct checken bij de verhuurder. Ik heb in de US een motor gehuurd bij eaglerider en daar kon je alleen een helm en jas huren. Handschoenen en broek had ik zelf meegenomen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mr_zippey
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 14:58
gebruikershaes schreef op maandag 17 juli 2017 @ 15:32:
Ik ga in september naar Canada en wil daar graag motorrijden, maar ik heb geen zin om al mijn gear mee te nemen. Iemand ervaring hoe het zit met huren? Is het mogelijk om ook gear te huren?
Je kan ook je spullen in een pakketje doen en alvast vooruit versturen..

W211 E200K - GSF 600 Bandit '95 - GSF 1200 Bandit '04 - TDM 850 '00 - Svartpilen 401 '22 - Te koop: Yamaha TDM 850


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • aidanl
  • Registratie: Februari 2012
  • Laatst online: 11:14

Kia EV3 GT+ White, Kawasaki Versys 650 Candy Matte Orange


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maegrim
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 23-08 17:09
Maegrim schreef op maandag 17 juli 2017 @ 12:14:
Vanmiddag nog even verhaal halen... Die 31k op de teller lijkt niet echt te kloppen :z
Hmm hij is ineens van de site af? :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gebruikershaes
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 11-09 20:33
Erapaz schreef op maandag 17 juli 2017 @ 16:37:
[...]


Je kunt dit het best even direct checken bij de verhuurder. Ik heb in de US een motor gehuurd bij eaglerider en daar kon je alleen een helm en jas huren. Handschoenen en broek had ik zelf meegenomen.
Ah thanks. Ik zal ff informeren bij de verhuurbedrijven in de omgeving. Weet je ongeveer wat je ervoor betaald hebt? Voor 100 euro meer kan ik een extra koffer meenemen. Misschien is dat ook geen gek idee. Dan heb ik wel m'n eigen spullen die goed passen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PilatuS
  • Registratie: September 2002
  • Niet online
lolgast schreef op maandag 17 juli 2017 @ 08:57:
Zo, vakantie voorbij en zit weer op kantoor. Eindelijk tijd om dit topic echt goed te lezen :+

De remmen van CB1 waren trouwens compleet verglaasd. Vandaar dat ze voor geen meter meer afremden. Nieuwe blokjes erop en gaan ;)

Verder netjes geholpen weer bij de dealer. Rempot voorrem lekte al een tijdje, dus de verf was er behoorlijk afgebladderd.. Motor ophalen en even een rondje om de motor met de monteur:
Pot mooi gespoten, nieuwe (zwarte, het zit hem in de details) bouten erop. "Ja, die oude konden echt niet meer", aldus de monteur. Das toch netjes d:)b

Edit: Bovenstaande zonder het op de factuur te zetten bedoel ik dus
En remt voor nu 3x zo goed als achter ? :)

Prima zaak trouwens die Vos Oss. Ben er met een defecte radiator geweest aangezien het de KTM dealer is die het meest in de buurt zit, ook al is dat nog 1 uur rijden. Was erg tevreden over de service daar.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Vergeet niet dat ze in grote delen van de wereld een hele ander beeld hebben van veiligheid en bovendien de snelheden vele malen lager liggen. Een groot deel van dit soort motoren komt dagelijks niet boven de 70 uit als ze dat al halen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Erapaz
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 23-08 16:32
gebruikershaes schreef op maandag 17 juli 2017 @ 18:17:
[...]


Ah thanks. Ik zal ff informeren bij de verhuurbedrijven in de omgeving. Weet je ongeveer wat je ervoor betaald hebt? Voor 100 euro meer kan ik een extra koffer meenemen. Misschien is dat ook geen gek idee. Dan heb ik wel m'n eigen spullen die goed passen.
Iets van 200 euro voor een Ducati Monster 821 voor 24 uur. Helm en jas waren gratis, maar dat was anders een tientje geweest. Vooral de verzekeringen waren duur en ik heb alle verzekeringen genomen (dit wordt aangeraden vanwegen de claim-maatschappij in de US).

Eigen risico was wel 2000 euro vanwege het vermogen van de monster, dit kon niet lager.

Oh en van tevoren boeken, hadden wij niet gedaan en ze hadden alleen maar Goldwings beschikbaar. Wij hebben dus gewacht tot de Ducati's weer binnen waren.

[ Voor 9% gewijzigd door Erapaz op 17-07-2017 19:28 ]


Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Fuelke
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 13:25

Fuelke

Forza Ferrari

De Honda 250R is vandaag 5 jaar in mijn bezit. O+

La Ferrari più bella è quella che dobbiamo ancore fare: La Prossima


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

For f*ck's sake, je moet ook altijd alert blijven :X Afgelopen week merkte ik dat er niet alleen rook uit mijn uitlaat kwam maar ook vanaf mijn motorblok. Motor maar eens op de bok gezet, bleek met draaiende motor dat mijn oliefilter constant aan het druppelen was in een redelijk fors tempo.

Motor laten afkoelen bleek het filter echt heel erg los te zitten. Boel weer vastgezet en diverse verhalen over soortgelijke ervaringen gelezen. Het zal je maar gebeuren dat je je filter verliest op het moment dat je net in een snelle bocht zit :X

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Laat me raden. MotoPort? :+

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Nope Martell :X

Moet er wel bij zeggen dat dat ding er bijna 6000 kilometer over heeft gedaan om zo los te gaan zitten :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Dat schijnt toch een behoorlijk goeie kerel te zijn. Maar apart het loskomt...

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Joopieboy schreef op maandag 17 juli 2017 @ 22:38:
Dat schijnt toch een behoorlijk goeie kerel te zijn. Maar apart het loskomt...
Inderdaad heel apart, snap er helemaal niets van.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Kan ook te vast zijn gezet. Ziet je wel eens met bouten en moeren van spruitstukken die na verloop van jaren spontaan breken. :)

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thalaron
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 15:34
Ik heb een Rev'it Guardian H2O besteld afgelopen week (Rev'it Sample Sale 50% afgeprijst bij bikeroutfit.nl). Helaas was de regenjas beschadigd.

Vooralsnog prima opgelost, vandaag een nieuwe opgestuurd. Deze zou in orde moeten zijn.
Op de vraag wat ik met de reeds ontvangen jas moest doen kreeg ik als reactie "Hi Jordy, kan je houden, wellicht kan het nog ergens toe dienen :-)"

Er vanuit gaande dat de nieuw toegestuurde jas inderdaad in orde blijkt lijkt me dit een zeer nette afhandeling!
Zodoende wel een vermelding waard IMHO.

Maar goed... De jas mag ik dus houden;
Afbeeldingslocatie: http://i65.tinypic.com/2cok9yo.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i65.tinypic.com/vry1ht.jpg

Iemand een idee of die Hydratex strook aan de binnenzijde en de zwarte stroken aan de buitenzijde bij het eind van de mouwen (beide over een naad) enigszins gerepareerd kunnen worden? Het hoeft niet perfect te zijn natuurlijk maar het zou leuk zijn om deze te kunnen gebruiken voor een eventuele passagier :)

PS; Als reactie op de foto's gaf men ook direct aan dat dit niet normaal was en deze vermoedelijk zonder controle opgestuurd zou zijn. De broek van diezelfde serie zag er 95% nieuw uit zonder dergelijke problemen. :Y)

[ Voor 13% gewijzigd door Thalaron op 17-07-2017 22:50 ]

SolarEdge - 18x305Wp Denon (Glas-Glas) 5,49 kWp 120° ZO + Growatt - 15x430Wp Denon (Glas-Glas) 6,45kWp 300° NW


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Ethirty
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 11-09 21:28

Ethirty

Who...me?

Die tape hoort denk ik verlijmd te zijn? Misschien dat een goede kledinghersteller daar wat mee kan, maar dan moeten ze wel de juiste lijm en werkwijze kennen.

#team_UTC+1

An investment in knowledge always pays the best interest - Benjamin Franklin
You can call me McOverloper  Mini '12 i7/16/256  Air '13 i5/8/256  iPad mini 5 64GB  iPhone SE 128GB


Acties:
  • +6 Henk 'm!

  • steveman
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 11-09 23:19

steveman

Comfortabel ten onder

Yeah, 1600km gepasserd --> mag volle RPMs gebruiken.

On a related note... met TC op track mode staat ie toch best nog wat voorwiel lift toe :D even jakkeren in een tunneltje, toen ik plots toch wat hoger zat dan daarvoor...

"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • BvZwolle
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 10-09 18:38
ephymerous schreef op zondag 16 juli 2017 @ 20:53:
Gisteren niet toegekomen aan het proefrijden op de SMT. Zojuist wel vast de Shiver te koop gezet. Volgende week maar eens langs :)
Grappig: al een paar keer bij jouw motor terecht gekomen voor mijn vrouw. Maar volgens mij geen ABS, dus haak ik af... Succes met de verkoop. En voor wat betreft de SMT: koop maar aandelen Shell, want dat ding zuipt als een zeeman...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maegrim
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 23-08 17:09
Many smiles per gallon :+

Acties:
  • +9 Henk 'm!

  • Killah_Priest
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 11:46
Gisteren ben ik geslaagd voor mijn AVB. Was wel spannend omdat ik zelf op de motor heen en terug moest rijden (voor het eerst over de snelweg en in de spits terug op één van de drukkere wegen, A10/A8/A7).
Het heen en terug rijden was in ieder geval een stuk spannender als het examen zelf.

Nu maar als een speer mijn theorie halen zodat ik echt af kan rijden.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • ephymerous
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 15:30
BvZwolle schreef op dinsdag 18 juli 2017 @ 05:28:
[...]

Grappig: al een paar keer bij jouw motor terecht gekomen voor mijn vrouw. Maar volgens mij geen ABS, dus haak ik af... Succes met de verkoop. En voor wat betreft de SMT: koop maar aandelen Shell, want dat ding zuipt als een zeeman...
Klopt, geen abs, is dat een harde eis? Zonder remt ook uitstekend ;)

Wat is het gebruik van een SMT?

XXXVI


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tankiej
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 15:30
ephymerous schreef op dinsdag 18 juli 2017 @ 09:07:
[...]


Klopt, geen abs, is dat een harde eis? Zonder remt ook uitstekend ;)

Wat is het gebruik van een SMT?
De 990 blokken van KTM zitten gemiddeld rond de 1 op 15 als ik even zoek op internet. Dat vind ik best meevallen, dat heb ik nu ook met m'n Tiger 800 :+

Gefeliciteerd trouwens *O*

[ Voor 8% gewijzigd door Tankiej op 18-07-2017 09:12 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BvZwolle
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 10-09 18:38
ephymerous schreef op dinsdag 18 juli 2017 @ 09:07:
[...]


Klopt, geen abs, is dat een harde eis? Zonder remt ook uitstekend ;)

Wat is het gebruik van een SMT?
Yep, ABS is harde eis (en ik denk dat ze een Shiver GT wil).
Ik meende dat 1/12 meer regel dan uitzondering was. Wel een gave motor, al zou ik zelf nooit voor KTM gaan. Dit na ervaringen van een vriend van me met 390, 690, 1190 en 1290SA...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maegrim
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 23-08 17:09
Hardnekkige vriend dan :+

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • -tom-562
  • Registratie: Juli 2005
  • Nu online

-tom-562

Oliesjeik

Man man man, wat een hoop paupers/luchtfietsers zitten er toch op marktplaats. Heb mijn motor daar te koop neer gezet (GSX-R600, 2004, met 36xxx op de teller en aardig in de opties), voor de vraagprijs van 3299. Contact met een geïnteresseerde, laagste prijs vanuit mij: 2900 euro, en dan is het ding echt scherp geprijsd. Is meneer verontwaardigd en boos dat ik hem niet weg wil doen voor 2400 euro..

Vaak bu'j te bang!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wilco1985
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 24-12-2020
-tom-562 schreef op dinsdag 18 juli 2017 @ 13:26:
Man man man, wat een hoop paupers/luchtfietsers zitten er toch op marktplaats. Heb mijn motor daar te koop neer gezet (GSX-R600, 2004, met 36xxx op de teller en aardig in de opties), voor de vraagprijs van 3299. Contact met een geïnteresseerde, laagste prijs vanuit mij: 2900 euro, en dan is het ding echt scherp geprijsd. Is meneer verontwaardigd en boos dat ik hem niet weg wil doen voor 2400 euro..
Het grootste gebrek aan marktplaats is een optie om mensen te blokkeren. |:(

* zowel aanbieders als bieders

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thalaron
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 15:34
Dat je hem dan laat gaan of aangeeft datdit boven jou budget is enzo prima... maar boos |:(

SolarEdge - 18x305Wp Denon (Glas-Glas) 5,49 kWp 120° ZO + Growatt - 15x430Wp Denon (Glas-Glas) 6,45kWp 300° NW


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • ephymerous
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 15:30
Thanks :>

XXXVI


Acties:
  • +1 Henk 'm!

Verwijderd

-tom-562 schreef op dinsdag 18 juli 2017 @ 13:26:
Man man man, wat een hoop paupers/luchtfietsers zitten er toch op marktplaats. Heb mijn motor daar te koop neer gezet (GSX-R600, 2004, met 36xxx op de teller en aardig in de opties), voor de vraagprijs van 3299. Contact met een geïnteresseerde, laagste prijs vanuit mij: 2900 euro, en dan is het ding echt scherp geprijsd. Is meneer verontwaardigd en boos dat ik hem niet weg wil doen voor 2400 euro..
Gewoon dat ding houden en nog een andere motor kopen :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • -tom-562
  • Registratie: Juli 2005
  • Nu online

-tom-562

Oliesjeik

Meh, ik wil sowieso iets anders :P plus ik heb net een huis gekocht dus wat extra cash is wel ff handig. Dan koop ik van de winter wel iets anders :P

Vaak bu'j te bang!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MichielK71
  • Registratie: November 2011
  • Laatst online: 07-08 22:40
-tom-562 schreef op dinsdag 18 juli 2017 @ 13:26:
Man man man, wat een hoop paupers/luchtfietsers zitten er toch op marktplaats. Heb mijn motor daar te koop neer gezet (GSX-R600, 2004, met 36xxx op de teller en aardig in de opties), voor de vraagprijs van 3299. Contact met een geïnteresseerde, laagste prijs vanuit mij: 2900 euro, en dan is het ding echt scherp geprijsd. Is meneer verontwaardigd en boos dat ik hem niet weg wil doen voor 2400 euro..
In jouw tag staat een verwijzing naar een advertentie. Als je hierop klikt kom je uit bij een vervallen advertentie. Even bijwerken naar die op MP?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • -tom-562
  • Registratie: Juli 2005
  • Nu online

-tom-562

Oliesjeik

meakerkhofs schreef op dinsdag 18 juli 2017 @ 14:50:
[...]


In jouw tag staat een verwijzing naar een advertentie. Als je hierop klikt kom je uit bij een vervallen advertentie. Even bijwerken naar die op MP?
Ah, dat is nog een oude link :)
Edit:
Aangepast

Vaak bu'j te bang!


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • PilatuS
  • Registratie: September 2002
  • Niet online
-tom-562 schreef op dinsdag 18 juli 2017 @ 15:03:
[...]

Ah, dat is nog een oude link :)
Edit:
Aangepast
Heb je nou een pedobear sticker op de ruit zitten je voor de verkoop laat zitten ? :P

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Vrijdag
  • Registratie: Januari 2005
  • Nu online

Vrijdag

De Zwarte

PilatuS schreef op dinsdag 18 juli 2017 @ 15:10:
[...]


Heb je nou een pedobear sticker op de ruit zitten je voor de verkoop laat zitten ? :P
Het is niet voor niets een 600. Hoe dichter bij nul... :P

De ware eloquente, hoogbegaafde en goedgeïnformeerde kwaliteitsposter begint een post met "Let wel", "In mijn optiek", "Iets met..."of "Je vergeet dat..." en eindigt met "...dat moeten we niet willen". Jíj bent die kwaliteitsposter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lolgast
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 15:20
PilatuS schreef op dinsdag 18 juli 2017 @ 15:10:
[...]


Heb je nou een pedobear sticker op de ruit zitten je voor de verkoop laat zitten ? :P
Spuit 11 ;)
steveman in "Het grote motortopic deel 19"

BTW: De CB1 remt voor nu een stuk beter achter ja :D

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • PilatuS
  • Registratie: September 2002
  • Niet online
lolgast schreef op dinsdag 18 juli 2017 @ 15:36:
[...]

Spuit 11 ;)
steveman in "Het grote motortopic deel 19"

BTW: De CB1 remt voor nu een stuk beter achter ja :D
In April op pagina 76 van de 384 pagina's. Hoe goed denk je dat mijn geheugen is ? :+

Mooi dat voor nu sterker is dan achter. Is die fiets in ieder geval weer veilig :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vrijdag
  • Registratie: Januari 2005
  • Nu online

Vrijdag

De Zwarte

Op een ouwe fiets moet je...doorrijden!


8)

Regen? Tractie control? ABS? Fuck dat sjiit!

[ Voor 34% gewijzigd door Vrijdag op 18-07-2017 16:24 ]

De ware eloquente, hoogbegaafde en goedgeïnformeerde kwaliteitsposter begint een post met "Let wel", "In mijn optiek", "Iets met..."of "Je vergeet dat..." en eindigt met "...dat moeten we niet willen". Jíj bent die kwaliteitsposter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bommes
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 14:05

Bommes

Capo del formaggio

Afbeeldingslocatie: http://www.camperzone.nl/gky_uploads/2017/07/1500388140-800-x-1067px-IMG_20170718_162737.jpg

Zo gek zijn die Belgen nog niet :P

[ Voor 12% gewijzigd door Bommes op 18-07-2017 16:30 ]

If you think you are too small to be effective, you have never been in the dark with a mosquito.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tankiej
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 15:30
Waarom staat er bij die van Nederland alleen 'Vespa GTS' en heeft de Belgische lijst 3 verschillende Vespa GTS modellen? Wordt er in Nederland maar één GTS type geleverd? Of hebben ze die in Nederland maar allemaal bij elkaar opgeteld omdat ze anders allen niet in de top 10 stonden?

[ Voor 11% gewijzigd door Tankiej op 18-07-2017 16:39 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • aidanl
  • Registratie: Februari 2012
  • Laatst online: 11:14
Verklaart wel waarom ik steeds meer in NL de Kawasaki Versys zie rijden, al ben ik de 300 nog niet rijdend tegen gekomen.

Kia EV3 GT+ White, Kawasaki Versys 650 Candy Matte Orange


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MichielK71
  • Registratie: November 2011
  • Laatst online: 07-08 22:40
aidanl schreef op dinsdag 18 juli 2017 @ 16:42:
[...]


Verklaart wel waarom ik steeds meer in NL de Kawasaki Versys zie rijden, al ben ik de 300 nog niet rijdend tegen gekomen.
Mooi dat de Versys wat beter verkocht wordt. Vindt het leuke motoren om te zien. Wat lastig in een hokje te plaatsen en daardoor in het begin wat minder goed verkocht (vergeleken met de V-Strom bijvoorbeeld).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • aidanl
  • Registratie: Februari 2012
  • Laatst online: 11:14
meakerkhofs schreef op dinsdag 18 juli 2017 @ 16:45:
[...]

Mooi dat de Versys wat beter verkocht wordt. Vindt het leuke motoren om te zien. Wat lastig in een hokje te plaatsen en daardoor in het begin wat minder goed verkocht (vergeleken met de V-Strom bijvoorbeeld).
Krijg ook vaak de vraag of het nou tour / all-road / sport is. Ook verschillende leveranciers plaatsten hem in verschillende hokjes. Kawasaki zegt zelf all-road / sport, maar echt offroaden kan je er nou ook niet mee.

Kia EV3 GT+ White, Kawasaki Versys 650 Candy Matte Orange


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • cyntax
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 10:09
aidanl schreef op dinsdag 18 juli 2017 @ 16:55:
[...]


Krijg ook vaak de vraag of het nou tour / all-road / sport is. Ook verschillende leveranciers plaatsten hem in verschillende hokjes. Kawasaki zegt zelf all-road / sport, maar echt offroaden kan je er nou ook niet mee.
Cossover van de motoren :+
Pagina: 1 ... 96 ... 107 Laatste

Dit topic is gesloten.