Ziet er uit als een sikke en lange reis!
Ben zelf net 2 dagen terug van 3 weken door de VS (Van Las Vegas naar Denver).
Aangezien de hotels en alles al geboekt zijn (toch?) kan ik je niet zo heel veel tips geven qua bestemmingen.
Ten oosten van Vegas, bij lake Mead ligt
Valley of Fire State Park wat ik erg mooi vond (heb daar gekampeerd maar is niet heel groot. Middagje is voldoende daar).
'Vlakbij' Zion ligt
Bryce NP. Wat ook wel een bezoekje waard is. Kan ook in een halve dag.
Ben zelf naar de noordzijde van de Grand Canyon gegaan (minder toeristisch) en dat was echt schitterend om sneeuw en bomen in de GC te zien ipv de desolate wildernis.
Verder kan ik je zeker een koelbox aanraden en de Wallmart Superscentres op te zoeken. Daar kan je alles halen. Zorg er voor dat voor je de parken in gaat je bent bijgevuld want eenmaal in de parken schieten de prijzen omhoog (als ze al iets verkopen!!)
Druk zal het altijd zijn in de parken. Wij konden bijna nergens op de dag zelf een camping vinden voor onze tent. We hebben veel wild gecampeerd omdat de parken al 6 maanden van te voren vol zijn geboekt... echt een desillusie was dat..
Voor melkweg shots: gebruik de site
Dark Site Finder. Handig om gebieden zonder lucht vervuiling te vinden. (Maar die ken je waarschijnlijk al haha).
Ik ging redelijk onvoorbereid op reis maar je ziet de Melkweg zo aan de hemel met het blote oog. Kwam bij mij op bij 30 graden en binnen enkele uren was die helemaal te zien (30 tot 90 graden). Ik heb een panorama kunnen maken (mijn eerste echte poging die nacht) en even snel in elkaar gezet maar valt in het niets vergeleken met wat er op internet staat. Maar toch cool dat het aardig is gelukt.
Als je niet kampeert dan reken er maar op dat je nog veel moet rijden voor een een donkere plek vind. Deze bovenstaande was nog zeker 30 min een nationaal park in rijden. (neem een hoofdlampje mee)
Voor de rest gewoon gaan en niet teveel alles plannen! Al was ik met een maat en we deden die ochtend gewoon wat ons leuk leek.