Het verschil met de bieren in de supermarkt en in deze box, is dat de bieren in de supermarkt vers zijn en de bieren in de box hebben al een aantal jaren liggen rijpen onder ideale omstandigheden.Oxellaar schreef op woensdag 27 januari 2021 @ 11:37:
[...]
Is dat zo? Jopen is toch gewoon Jopen. Hij heeft toch geen aparte lijn voor de supermarkten?
Probeer maar eens een smaaktest met een bier wat een aantal jaar heeft gerijpt tezamen met een verse variant en je staat versteld wat dat met de smaak doet.
Wat @HansAnders07 ook zegt
HansAnders07 schreef op woensdag 27 januari 2021 @ 11:46:
[...]
Dit zijn bieren uit het archief, zo te zien uit 2016/2017 en 2018 die een aantal jaar koel en donker bewaard zijn gebleven en een smaakontwikkeling hebben doorgemaakt.
Dus nee geen andere lijn voor de supermarkt, maar een aantal van deze bieren worden niet meer gemaakt en de Johannieter en Ongelovige Thomas moet je wel eerst 3/4 jaar bewaren wil je hem zo hebben.
[ Voor 31% gewijzigd door JohanKupers op 27-01-2021 11:49 ]
⛔ Trackers of betalen ⛔