Oeh fijn, dat is eerder dan ik had verwacht.
Snel dan maar mn lopende potje afmaken en nieuwe starten, zin in!
[Gathering Storm] Earth Goddess now gives 1 Faith for Breathtaking tiles.
Hmmm was ooit dacht ik 2 Faith for Charming or better, inmiddels 1 voor alleen Breathtaking.
Jammer, maar eigenlijk terecht, ik gebruikte het elk potje om een enorme boost in faith the krijgen zodat ik in m'n eerste goldenage shitloads aan settlers en builders kon kopen, om zo in 20-30 beurten krankzinnig snel te expanden. Vanaf dat punt "heb ik dan eigenlijk al gewonnen".
Hoe beviel barbarian mode verder naast wat units kopen in het begin, zoals:
Er zijn dus dan geen normale barbarians meer begrijp ik?
En als ik je goed begrijp heb je nog wel normale city states, dus de barbaren komen daar evt nog bij (als ze lvl'en) en niet in de plaats van city states?
stevens20 schreef op vrijdag 26 februari 2021 @ 13:09:
Ik kom sinds een lange tijd weer eens op steam om Civ te spelen maar het lukt met niet. Ik kan op spelen drukken, dan start het spel op maar in het opstarten kan ik niet meer op continue drukken. Nu is de nieuwe update uit maar er staat dat ik die moet kopen voor 39,- terwijl ik het spel al heb. Is nou mijn oude Civ VI niet meer bruikbaar omdat deze update er is? Ik kom er niet meer uit.
Nee, je moet altijd kunnen spelen met de versie die je hebt. Developers zijn fan van de community en visa versa, het niet meer kunnen spelen "want je moet eerst meer kopen" zou worden gezien als hoogverraad

De allerlaatste mini-update (barbarian mode) krijgt iedereen bijv, ongeacht welke versies je wel of niet hebt.
Klinkt als iets soortgelijks wat ik laatst had: m'n pc is stervende dus hij was een keer gecrashed in Civ, na opnieuw opstarten van PC/Steam/Civ zat ik in het spel, maar was al mijn DLC niet aanwezig. Volgens steam was het wel geïnstalleerd maar kennelijk zag Civ6 dat niet goed. Anyway, 1 van deze 2 tips moet het oplossen, werkte iig bij mij:
- Heb je al steam de gamefiles van Civ 6 laten controleren/verifiëren? Heeft bij mij menig foutje wel eens opgelost.
- Anders opnieuw installeren vrees ik, maar dat is ook zo gepiept.
[
Voor 6% gewijzigd door
davidov op 26-02-2021 13:53
]