Excuses voor de incomplete informatie, het was een vm met een schone installatie.Hero of Time schreef op vrijdag 20 mei 2016 @ 11:30:
Tja, als je bij een Gnome installatie van Fedora KDE Plasma installeert, is het ook logisch dat je veel GTK programma's ziet. Andersom is hetzelfde, installeer je Gnome naast KDE dan zal je veel KDE programma's tussen je Gnome dingen zien.
Volgens mij miste ik niets. Akondai was geïnstalleerd.Hero of Time schreef op vrijdag 20 mei 2016 @ 11:30:
Konqueror die niet werkt, wat wilde je precies doen ermee? Over het algemeen werkt het prima, maar het is wel een beetje een vreemde eend in de bijt. Dat Kmail crasht kan ook wat anders zijn, bijvoorbeeld een missend pakket zoals Akonadi, al zou alle afhankelijkheden netjes meegenomen moeten zijn.
Je laat overigens wel een gedeelte van mijn ervaring zien met KDE, maar dan op Debian. Het loopt niet echt lekker met de laatste versies, terwijl KDE4 en KDE3 toch een stuk stabieler aanvoelde.
Dit is een stukje uit de mailing list van een van de belangrijkste package mantainers die recent opgestapt is:
Ben dus niet de enige. Daarnaast- the Akonadi/KMail stack has been a huge pain to use, due to major serious
issues, both performance and reliability issues. Upstream has been either
unwilling or unable to do anything about the problem, none of the fixes so
far really helped in any way. I am unwilling to have anything further to do
with this abomination of software.
Lijkt een beetje een doodlopende weg dus.the way the Fedora Project has been treating KDE since Fedora 21 (when
"Fedora.Next" was introduced) makes me feel like a second-class citizen
in the Fedora community. After years of fighting for equal treatment of KDE
in Fedora, Fedora.Next with its "Fedora is now more focused" (on GNOME)
message was a major setback and a huge disappointment.
Fedora 23 KDE is "easily the worse KDE spin we have ever released."