Lekkere argumentatie: de amerikanen zouden het niet toegeven wegens gezichtsverlies... je poneert de veronderstelling dat de VS gezichtsverlies lijden, vervolgens poneer je de veronderstelling dat ze daarom op een bepaalde manier zouden handelen. Idem voor het 2e punt over het vertrouwen van de amerikaan in het eigen politieke systeem. Poneer gewoon wat veronderstellingen, fantaseer er een logische gevolgtrekking omheen, en verwerp vervolgens de gedachte dat de russen de amerikaanse verkiezingen hebben beinvloedt. Lekkere manier van argumenteren.alexbl69 schreef op zaterdag 17 december 2016 @ 09:04:
[...]
Het gaat me in deze niet om de handelswijze van de Russen, maar om die van de Amerikanen. Als de Russen er daadwerkelijk in geslaagd zouden zijn om de verkiezingen te manipuleren door desinformatie te verspreiden, dan zouden de Amerikanen dat nooit toegeven. Ten eerste betekent dat gezichtsverlies, ten tweede een mogelijke aantasting van het vertrouwen van de Amerikaanse burger in haar eigen politieke systeem.
Het feit dat de Amerikanen dit wel van de daken schreeuwen is voor mij een aanwijzing dat de vork een beetje anders in de steel zit.
Het is wijd en zijd bekend dat het Kremlin de rest van de wereld zoveel mogelijk probeert te beinvloeden. Dat ze de amerikaanse verkiezingen hebben geprobeerd te beinvloeden is dus geen gekke gedachte. Tenzij er contra-indicaties komen lijkt het me dan ook redelijk om te veronderstellen dat de CIA min of meer de waarheid spreekt over de russische beinvloeding.
Lucht en leegte, zegt Prediker, alles is leegte.