Eerlijk gezegd zou ik dat een erg zwak antwoord vinden. Het verwijt richting Clinton is niet dat haar privéserver slecht beveiligd is, maar dat ze als minister een privéserver gebruikt heeft. Waardoor de betreffende mails effectief buiten toezicht van het Congress bleven, en gevoelige informatie mogelijk in een slecht beveiligde omgeving terecht kwamen. Zolang Trump een privépersoon zonder publieke functie is mag hij natuurlijk doen met zijn mails wat hij wil.Krisp schreef op dinsdag 18 oktober 2016 @ 14:32:
Leuke twist voor Clinton: de mailservers van Trump blijken ook zo lek als een mandje. Nu is deze vrij lastig uit te buiten als hetgeen wat je zelf hebt gedaan over (mogelijke) staatsgeheimen gaat, maar op zich is het prima als antwoord te gebruiken.
Overigens denk ik dat het vooral een onhandige actie is van Clinton, en geen kwade opzet ofzo. Maar wel een erg onhandige actie die haar politieke tegenstanders met beide handen aangegrepen hebben.
Los daarvan moet er toch wel heel wat beters te vinden moet zijn tegen Trump, als je kijkt wat hij op een gemiddelde dag zoal uitkraamt.
