Hey lastigste van Asio4all is het herkennen van de devices, de software installatie dus. Zelf had ik daar echter niet zo veel problemen mee (ivm anderen online) als je de windows settings een beetje weet te vinden.
Wat je zeker moet doen: exclusive control UIT zetten, anders gaat het nooit lukken omdat Asio4all en de windows driver dan tegen elkaar gaan vechten. Hier zie je waar die optie zit:
https://solidstatelogic.z...and-apps-at-the-same-time
Verder hielp het mij om alle andere recording en playback devices die je niet van plan bent te gebruiken, te disabelen in windows (ook degene die al unplugged staan). Vergeet ook niet alle "sound improvent functies" zoals surround effecten enzo uit te zetten. Dit doe je allemaal gewoon in de windows/driver settings,
VOORDAT je REW en ASIO4all start. ASIO4all neemt namelijk de settings over van de windowsdrivers. Daarna dus REW en ASIO4all starten. Als alles goed in de windows settings staat is het het handigst om in REW naar het ASIO control panel te gaan. Daar moet je vaak een keer of wat op reload klikken zodat die alle interfaces goed pakt in de asio interface.
Mocht die de mic dan nog niet pakken, REW en asio weer uit, even unpluggen en weer inpluggen, settings weer ff checken in windows, en dan REW met ASIO opnieuw opstarten + reload.refresh knopje.
Hier kwam ik ook na een paar uur stoejen achter, dus ik dacht, ik deel het maar even. Als je deze volgorde een beetje systematisch aanhoud moet het wel lukken.
Ik zou er een goede handleiding bijhouden, zodat je zeker weet dat je alles goed insteld, want anders kun je weer opnieuw beginnen met meten omdat er settings verkeerd stonden. (bijv deze die laat goed zien waar de settings van de apparaten staan,
https://www.avsforum.com/...rent-version-pdf.3137527/ )