Ik meld mij ook even als toekomstig Audi A4 rijder (bijna nieuwe 2de hands).
Ik heb een A4 B9 1.4tfsi berline. Heerlijke cruise auto met een fantastisch interieur. Ik heb onder andere MMI (niet plus), climatronic, uitgebreid stuur, kleurendisplay, PDC (V+A), achteruitrijcamera en S-tronic. Verder niet teveel electronische hulpmiddelen als lane assist en dat soort zaken.
Vraagjes:
1. Is Audi connect het aanschaffen waard?
2. Met ODBEleven is het mogelijk om wat zaken te programmeren, afhankelijk van de opties. Ik heb geen electrische spiegels, ik neem aan dat dan de motor er ook niet in zit?
3. Ik heb pre sense city, betekent dit dat ik een camera heb en dat ik verkeersbordenherkenning kan programmeren (al is dat geen optie in ODBEleven)?
4. Is het mogelijk om profielen te koppelen aan de 2 verschillende sleutels?
Verder heb ik ook proefgereden in een Golf 7 facelift. Daar viel het mij op dat het start/stop systeem de motor start bij een stoplicht als de auto daarvoor wegrijdt. Is dit een optie van Adaptive Cruise Control of doet de Audi (zonder ACC) dit ook?
[
Voor 6% gewijzigd door
Theone098 op 17-04-2019 17:11
]