Omdat ik dat echt een draak vind en IMHO door de meesten totaal niet wordt gebruikt zoals het origineel is bedoeldbabbelbox schreef op maandag 1 juli 2024 @ 16:10:
Waarom niet gebruik maken van docker?
Volgens https://discourse.pi-hole...ole-v6-beta-testing/65413 nog steeds good old Soon™pennywiser schreef op maandag 1 juli 2024 @ 16:14:
Wanneer wordt die verwacht dan?
Het verhaal was toch dat APT/APT-GET dat voor mij deed of zoietsRaven schreef op maandag 1 juli 2024 @ 16:20:
Upgrade kan wel, alleen kun je rpi-update dan niet gebruiken
Succes alvast!That reminds me, ik heb de Pi's allen (nadat ik ze van Intel SSD had voorzien) geupgrade naar 12 / Bookworm, de bootpartities moet ik nog steeds mee aan de gang.
Hopelijk is dat zo simpel als met GParted de root partitie ietsje krimpen aan de linkerkant, dan FAT32 partitie vergroten danwel opnieuw aanmaken (hangt mij iets van bij dat vergroten bij FAT32 niet kan) en backup van bootpartitie over de vergrootte bootpartitie heen schrijven.
Ik vind het gewoon onnodig gedoe voor iets dat ik makkelijk zonder die hele romslomp van Docker eromheen kan draaienNetwerkconfig? Hier heeft de Pi met PiHole directe toegang tot alle VLAN's en IPv6, met docker is dit wat ingewikkelder.
Voor zover ik weet kun je nog steeds niet met het docker-commando een container met meerdere netwerkinterfaces aanmaken.
Zie :DjoeC schreef op maandag 1 juli 2024 @ 16:32:
Waarom zou je nog met een kaartje blijven werken? Hang er een SSDtje aan, ook de Pi3B kan daar mee overweg meen ik me te herinneren. Betrouwbaarder, vermoedelijk sneller.
Of in mijn geval :deHakkelaar schreef op maandag 1 juli 2024 @ 21:16:
Koop dan een NUC ofzo.
Sluit je prachtige oude Intel NUC Kit DN2820FYKH ervoor in de plaats aan waar al nog steeds een echte SSD in zit Crucial M500 2,5" 120GB
|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||