Playa del C. schreef op donderdag 10 december 2015 @ 11:00:
[...]
Niet dat ik het erg vind, maar op zich hadden ze settlements van mij iets serieuzer mogen maken voor wat betreft het verdedigen van de minutemen-factie. Ik heb alleen maar wat kunnen bouwen, maar daar heb je verder eigenlijk echt helemaal niks aan. Het was van te voren bekend dat settlements compleet optioneel zijn. Alsnog is het net als minecraft/rust/sims gewoon wel leuk om creatief te zijn natuurlijk.
Het is inderdaad meer een gimmick, wat wel jammer is, want het zou wel wat meer eer van je werk zijn als je er ook nog een beetje profijt van had.
Het lijkt dat Bethesda ook nog niet volledig voor de geest had wat ze nu met de settlements wilden, om toch niet iedereen tegen het hoofd te stoten en hun doelgroep zo breed mogelijk te houden hebben ze het optioneel gemaakt zonder grote voordelen, stel ik mij zo voor.
Zelf zit ik te wachten op een optie voor wat extra overzicht ten aanzien van de locaties.
Er zijn veel locaties waar ik al geweest ben, maar waar ik door lagere skills (lockpicking/hacking) niet alle loot heb kunnen binnenhengelen.
Aangezien het aantal locaties vrij groot is raak je het overzicht redelijk snel kwijt en weet ik dus allang niet meer waar die ene kamer of kluis of terminal was.
Als loot-whore vindt ik dat wat jammer(ook bij FO3 en NV een gemis).
Mogelijk de kamer, kluis of terminal kunnen markeren zou al heel wat zijn aangezien de normale loot caches op locaties naar verloop van tijd weer gevuld worden.
EDIT: Hebben meer mensen trouwens ook gemerkt dat je iets niet kan bouwen wanneer één van de resources voor het betreffende object op 0 uit gaat komen??
[
Voor 5% gewijzigd door
Flex0r op 10-12-2015 11:34
]