@
Bumba007 @
Owios (ik tag jullie omdat ik weet dat jullie geïnteresseerd zijn/waren):
Ik heb contact opgenomen met Holtop en deze morgen antwoord gekregen. Via een toetsencombinatie zou ik in een engineering mode moeten kunnen gaan en kan ik zelf voltage instellen van de ventilatoren van 0.7V-4.5V. Standaard begint de toevoer in mode 1 op 2.1V en afvoer aan 1.6V tot in mode 8 op 4.5V en 3.6V.
Vanavond heb ik geen tijd maar morgenavond zal ik daar eens mee spelen. Als bovenstaande werkt, ga ik tevreden zijn want bv qua design is mijn vrouw wel tevreden, hij maakt alleen te veel lawaai. Mogelijk heeft bv Pioneer deze instellingen aangepast op de toestellen die zij verkopen.
Overigens moet ik zeggen dat hij op stand 1 na verloop van tijd wel naar de achtergrond verdwijnt. Ik was met de Ronde van Vlaanderen alleen thuis en heb hem dus een paar uur aan gehad en na verloop van tijd viel het lawaai niet meer op. Zijn Co2 waarden zijn trouwens consequent 40-50 ppm hoger dan mijn zelfgemaakte meter met Senseair S8 LP sensor die 4m er van staat. Mogelijk heeft het te maken met het feit dat de Holtop zijn sensor uiteraard veel meer airflow heeft dan mijn eigen sensor.
edit: @
TheIbex getagd
edit 2: Dat werkt perfect. Happy wife, happy life

Ik heb alles 0.9V naar beneden gehaald zodat de exhaust op mode 1 op 0.7 komt te staan.
Adjustable range of voltage of each gear in engineering mode:
0.7V-4.5V.
1. In the power-on state, press and hold the Power button to startEngineering mode (for 5 seconds).
2. After entering the engineering mode, the gear position is displayed at the gear position, the voltage is displayed at the PM2.5 value, the "1" at the gear position represents the first gear, and the "21" at the PM2.5 value represents the voltage 2.1V.
3. Press the Gear key to add and the Mode key to subtract. Click the "Power button" to switch gears. First set supply air 1-8, then exhaust air 1-8. Click the "Power button" to exit
[
Voor 25% gewijzigd door
Horla op 07-04-2025 21:14
]