Bean77 schreef op vrijdag 17 juni 2016 @ 20:35:
[...]
het verschil tussen 3 en 4 is ook belachelijk. Ik had een periode dat ik met overmacht div4 won en totaal kansloos weer degradeerde. Je bent op de goede weg, als je dit onder controle krijgt zal je merken dat het verschil met div2 en div1 niet veel groter is.
Ik merk helemaal geen verschil in tegenstanders tussen 3 en 4. Ben nog steeds 8 van de 10 keer beter. Beter positiespel, beter overzicht, betere tempowisselingen, beter verdedigen, meer balbezit, veel meer kansen, veel meer schoten op goal. Veel betere vaardigheden met de controller.
Dat merk je zelf ook wel of je beter bent of niet. Je kan het terug kijken,en je ziet de stats. Keer op keer alles in mijn voordeel.
Toch ga je elke keer de boot in door vage goals waar je niks aan kunt doen.
En dan die enkele keer per seizoen dat ik echt overklast word, dan hoef ik maar op goal te schieten. Maakt niet uit of de speler goed staat voor de goal, verkeerde been , een gekke hoek, verdediger in de buurt. Dont worry.... Die gaat er wel in dan.
Bullshit!
--
Was van de week een maat met mij. Ook een discussie over deze onzin gehad. En hij merkt wel dat die genaaid wordt, en af en toe zit het mee. En dat de game vaak jouw bespeelt ipv andersom.
Maar..... Hij vond dat niet erg.....
Hij speelt voor de lol, en niet competatief. Ik snap daar helemaal niks van eerlijk gezegd. Maar het is mijn beste maat, love him to bits.
Maar hier gaan we niet uit komen samen haha,

. Hem boeit dat gewoon niet. En ik kan het echt niet uit staan, dat wanneer 2 spelers 1 tegen 1 spelen, dat er dan gesjoemeld wordt.
[
Voor 20% gewijzigd door
Turfschipper op 17-06-2016 21:14
]