Robotmaaiers

Pagina: 1 ... 85 86 Laatste
Acties:

  • Batilan
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 15:56
Siedo schreef op donderdag 9 april 2026 @ 08:55:
Ik lees al een tijdje mee, want we zijn bezig met een project om een stukje land naar ons te kopen. Er komt 4000 vierkant meter aan grasland bij. De jongste gezinsleden willen een zitmaaier, maar ik denk liever vooruit. Na een paar weken is de lol er wel af op zo'n ding. Ik ben me aan het oriënteren op een maaier zonder draad voor ongeveer 5000 vierkante meter, dan kan de huidige tuin ook meegenomen worden.

De voordehand liggende opties zijn een Husqvarna 450x NERA, Mammotion Luba 2/3 of een Dreame. Ik ben benieuwd naar de huidige ervaringen. Daarbij denkend aan een grasland die zeker niet vlak is en ook een helling zal bevatten. Op termijn nog een moestuin oid.
Voor een wat groter oppervlak bevat dit Youtube kanaal wellicht ook handige informatie, zéér hands-on, en geen ellenlange unboxing met overbodige informatie. (sommige video's zijn wel wat langer, maar blijven meestal interessant doordat ze real-life siuaties laten zien). Enkele voorbeelden:Wellicht deels Amerikaanse producten, maar ook veel hier in NL verkrijgbare modellen. Kan door de veelheid aan ervaringen goed modellen vergelijken. Hoewel hij gesponsorde links op zijn pagina heeft lijken de reviews een objectief beeld te schetsen (heb nog niet alle video's bekeken). Hij lijkt (gemotiveerd) geen fan van Husqvarna.

Komende weken komen er diverse reviews bij van recente modellen

  • Siedo
  • Registratie: Februari 2021
  • Laatst online: 16:44
Batilan schreef op vrijdag 10 april 2026 @ 11:23:
[...]

Voor een wat groter oppervlak bevat dit Youtube kanaal wellicht ook handige informatie, zéér hands-on, en geen ellenlange unboxing met overbodige informatie. (sommige video's zijn wel wat langer, maar blijven meestal interessant doordat ze real-life siuaties laten zien).
Een schat aan informatie. Maar maakt het er niet meteen makkelijker op. Shortlist blijft min of meer gelijk, Luba, Dreamy of toch een Segway.
Pagina: 1 ... 85 86 Laatste