Hoe dat zo? Het effect dat nu misbruikt wordt, is weg. Een 2000% max bonus is niet zo hoog als Tal, maar je hebt daarvoor een 3000% weapon damage per seconde terug. Dat is zeker geen slechte bonus. Firebird Archon is exit, het zal Firebird Twister worden. Waarschijnlijk gaat Forked Lightning een rol spelen of wellicht Flame Blades. Als Ignite ook gaat tellen voor de death-DoT zal die erbij komen. Ook een melee setup kan interessant zijn; Flame Blade / EB / Wave waarmee je binnen een seconde of twee flinke groepen onder death-DoT hebt.
Chantodo / Archon past er niet meer in, maar goed, dat was bedoeld als Vyr combo.
Wel vraag ik me af of de set mee zal kunnen komen met Tal Twister Archon.
Edit:
Het enige echte probleem met de redesign is het gebrek aan DR. Als er 50% DR als er minimaal 1 target onder death-DoT bij komt, is het prima.
In de replies veel huilie-huilie over het niet meer viable zijn van builds die nooit de bedoeling geweest zijn...jammer joh. Overigens gaat Firebird Archon nog steeds sterk zijn; in de Archon kun je de death-DoT nog steeds proccen (blast / slam / beam) maar zelfs als je maar met 2 van de 3 raakt, is het insta-death-DoT nadat je uit Archon komt en met je andere skills aan de gang gaat (EB + whatever). Zolang de Archon / Swami stacks multiplicative zijn met de 6-piece, is het gewoon sterk. Als ik dan even kijk hoe grof veel damage Pain Enhancer nu doet met Tal, is een 3000% per seconde met 6-piece en Archon / Swami stacks echt ontzettend grof veel damage.
Edit 2:
Ik zie net dat de #3 en #4 op season een Tal Twister Archon en een Tal Chantodo Archon zijn, tier 104 en 103. De #1 en #2 zijn feature-Firebirds. Nou las ik ergens dat het plafond met de Firebird feature op 103-104 ligt en met heel lucky rift 105. Doordat de DPS van die build absoluut capped is door een max-int kan het dus op een gegeven moment niet hoger. Voor Tal varianten geldt dat niet. Zou dus zomaar kunnen zijn dat ik over een weekje of twee meta ben met m'n build
Leuk dus dat Firebird gefixt wordt, maar het echte probleem is Archon stacks multiplicative met Firebird of Tal 6-piece...heb ik al eerder geroepen. Dat zullen zo ook echt aan moeten pakken, anders gaan ze Wiz gewoon niet balanced krijgen met de rest.
[
Voor 47% gewijzigd door
Zarhrezz op 11-06-2016 16:02
]