We hebben er nu iets meer dan een week op geslapen en ... "het voelt niet als ons eigen bed" aldus mijn vrouw. Ik kan er inderdaad ook maar moeilijk aan wennen. Na vijftien jaar op pocketvering matrassen is zo'n traagschuim matras toch heel anders.Liegebeest schreef op zaterdag 8 november 2025 @ 11:24:
[...]
We zijn maar eens voor de basis van Matt Sleeps gegaan. De vorige matras had pocket vering, deze niet. Dat ligt wel anders en vooral bij het opstaan merk je het verschil.
Nu één nacht er op geslapen en dat beviel eigenlijk wel! We gaan zien hoe het uitpakt de komende weken, ook met dat zitten lezen in bed.
En wat ze ook zeggen over "geen kuilvorming", voel ik toch echt een vervorming in het matras. Misschien beeld ik't me in, maar ja... iets waar ik me niet logisch inredeneer, daar kom ik er ook niet met logica uit.
Deze gaat terug en dan gooien we er helaas toch een berg meer tegenaan voor een pocketvering matras.
Ons huidige ding komt bij Beter Bed vandaan, maar ze heeft helemaal geen enkel label met merk- of typenaam. Ik wou dat ik kon achterhalen welk matras dit is en van wie; dan zou ik die nog een keer halen.
Liege, liege, liegebeest!