Heb ik ook wel eens gehad. De ontbrekende blokjes zijn heel makkelijk op te vragen via de lego site.Haay schreef op woensdag 18 november 2015 @ 12:35:
Bij het bouwen van zowel de Mini Cooper als de F40 heb ik tijdens het bouwen een foutje gemaakt waar ik later in het bouwen achter kwam. Ene keer een blokje vergeten, andere keer het verkeerde blokje geplaatst. In het eerste geval kwam dat door niet eerst alle benodigde blokjes van een stap eerst compleet te verzamelen voordat ik ze vastklikte, en in het tweede geval door gewoon niet goed op te letten. Denk je het zo secuur te doen, maak je toch nog een foutje.![]()
Nu bij het bouwen van de VW Camper nog geen foutjes gemaakt (let nu beter op, ha ha) maar mis wel één blokje dat gewoon echt niet in de zakjes zit. Een 1x3 tile (wit).
Een optimist is een slecht geïnformeerde pessimist...




