Hi,groxgrox schreef op donderdag 26 februari 2015 @ 23:13:
To good to be true? Bij club1941.com?
De jiayu s3, 3GB versie is daar, met code Cellphone2015, maar 170 dollar.
Iemand ervaring met deze shop?
Met veel dank aan groxgrox heb ik gisteren ook een Jiayu S3 3gb besteld voor maar €157,62 ($170,99) bij Club1941. Ik stuur ook altijd een mail met wat vragen aan de verkoper, nu voor oa een EU lader en tot mijn verassing stonden er vanmorgen 2 mails van Club1941 in mijn inbox, een met dat ze een EU lader zouden sturen (zal wel een opzet plug worden) en de andere met de tracking code van Singapore Post!
Ik zit nu de hele dag te wachten op een mailtje dat om een of andere duistere reden de bestelling gecanceld is. Dit heb ik vorig jaar mee gemaakt met Fastcardtech. Die mailde mij de tracking code en nog geen 20 minuten later mailde ze dat er iets mis was gegaan met mijn pakketje en er nu geen voorraad meer was of mij dit toestel wat leek, een ander merk, goedkoper en mindere specificaties.
Met veel soebatten mijn geld terug gekregen van Paypal en dus niet van Fastcardtech. Tot nu nog niet z’n mail ontvangen van Club1941. Ik blijf wel huiverig maar tot nu toe reageren ze snel, dat stemt op goede hoop!
Trouwens koop het toestel in $ en niet in € dit kan je aan kiezen op de site, hij was zonder de korting dan €175,-, ik schat met korting €160. Scheelt dus weer iets.
Ik denk dat ik morgen de tracking wel kan volgen en dan laat ik wel weten of dat goed gaat, meestal als dat lukt loopt het wel goed af,