Sharfer schreef op donderdag 19 maart 2015 @ 13:18:
[...]
Ik snap niet helemaal dat lulu top als een troll of slechte pick wordt gezien, ik speel zelf erg vaak adc en een goede lulu in combinatie met een goede support, is echt legendarisch te noemen.
Ja voor jou als adc is dat wel leuk, een Lulu ult op de adc is altijd nais.
Maar ja, met alleen een Lulu ult + shield heb je de match nog niet gewonnen....
Lulu top pick je doorgaans als safe pick: Lulu heeft een heel veilige laning phase en zal niet zo snel de lane uit gebasht worden.
Maar daar zit nu juist het probleem: Lulu top is meestal een kwestie van
tegenhouden: zorg dat de enemy top laner in bedwang wordt gehouden en niet op gang komt en dat jij rustig kan farmen. Maar echt dominant zal Lulu niet worden.
Je ziet dat ook met Lulu picks op mid. Lulu wordt daar door pro's bijvoorbeeld wel eens gekozen tegen Zed. Dat is puur vanuit de gedachte dat je daarmee de angel uit Zed haalt omdat ie Lulu in principe niet kan neerhalen. Kortom, zo'n Lulu pick is meer een reactie op de tegenstander, dan dat Lulu wordt gekozen op basis van haar eigen kracht.
Maar dit 'tegenhouden' is vaak onvoldoende. Dat zag je heel mooi tijdens de LCS matches in season 4, waarin je vaak Lulu vs Ryze top had. Lulu staat haar 'mannetje' wel gedurende early en mid game, maar kill potentie heeft ze na early game eigenlijk al niet meer, en late game was Ryze doorgaans zo'n beest dat Lulu's inbreng volledig teniet werd gedaan.
Tegen bijvoorbeeld een Darius kan je Lulu uitstekend nemen; dan heb je zelfs kill potentie omdat Darius je vrijwel niets kan maken en niet bestand is tegen die eindeloze Lulu poke. Maar goed, zelfs dan nog heb je misschien liever een bruiser op top die late game tankyness,dmg en CC brengt.