Las Vegas schreef op woensdag 26 augustus 2015 @ 16:20:
Je moet het gewoon niet zo serieus nemen,
het is maar een spelletje
Zelf maak ik mij er ook schuldig aan hoor soms. Ik heb vandaag ook dikke lose-streaks gehad van meer dan 6 potjes tegen aggro, aggro en nog meer aggro. Dat is zwaar demotiverend, dus dan ga ik maar even wat anders doen.
Ben zelf ook behoorlijk teleurgesteld in de dragondecks vooralsnog. Alleen Dragon Paladin oogt enigszins viable, maar met alle andere Dragon decks word ik bovenmatig hard geneukt door alle vormen van aggro.
Dragon Warrior heb ik maar weer ingeruild voor normale Control, want ik werd ook moe van de silences op mijn Chillmaw etc. Control Warrior met Justicar en Varian gaat wel lekker vooralsnog

Idd, maar het moet wel leuk blijven.
Waar de pro's het leuk vinden om hun decks aan te passen aan aggro erger ik me totaal scheel.
Ik merk gewoon dat ik het echt niet leuk meer vind om te spelen.
Dan doe ik ontzettend mijn best niet te tilten.. prima lukt 3-4 potjes.. een hobby voor je plezier zou niet zoveel moeite moeten kosten.
Maargoed ik sta op de tennisbaan ook te vloeken als het niet lukt.
Ik speel altijd voor de winst en kan bijzonder slecht tegen mijn verlies.
Wanneer je dit verlies kunt relativeren aan je eigen kunde kan ik het aan.
Wanneer het puur door de stand van de sterren komt en dan in mijn ogen onterecht en vooral oneerlijk... ohh dan komt het bloed onder mijn nagels vandaan.
Het is gewoon niet gezond om dagelijk die frustratie te voelen omwille van een spelletje wat plezier moet brengen. Het jammere is dat ik het verzamelen van kaartjes en het maken van deckjes heel leuk vind.
En als zo deck dan werkt voelt het heerlijk. (maar dan ben ik simpelweg degene die geluk heeft)