Ik ook in Oostenrijk. Met mijn Garmin navi kon ik precies zien hoe hard je mocht en vorig jaar af en toe soms wat harder rijden. Gewoon het volk volgen. De flitsers staat vaak achter de vangrail aan het einde, tunnel of windscherm. In dorpen is het handig om aan de snelheid te houden aangezien ik toen al paar motormuizen met pistool tegen kwam die stonden te controleren.dfrenner schreef op woensdag 15 juli 2015 @ 10:33:
[...]
Is al jaren zo, maar ik ben met dashcam en al zo vaak langs politie in Oostenrijk gereden, de handhaving is er niet echt naar... Misscchien door buitenlands kenteken?
[...]
Ik gok het er ijn Oostenrijk altijd gewoon op
Ik ben ook aan het denken om een dashcam te nemen. Ben het slordige rijden van mensen zat, echt zat. Ik rij niet aso maar ik heb laatst binnen 4 km 5 bijna ongelukken. Begin echt klaar mee te worden. Ook voor mijn eigen veiligheid.
I hit the CTRL key, but I'm still not in control!