Sinds een incidentje (geen accidentje

) vorige week, heb ik beseft hoe nuttig/handig zo'n dashcam kan zijn, indien je er één hebt tenminste
Diezelfde avond een dashcam (70Mai Pro) aangeschaft. (Ja een mens moet eerst iets voorhebben voordat hij/zij beseft hoeveel leed het kan besparen

)
Nu bijna een week in bezit, en ooo ben ik blij dit dingetje in mij bezit te hebben :-)
Intussen vol interesse dit topic gelezen (vanaf pagina 180) en vind vele ervaringen terug over merken en zo.
Mijn ervaring met de 70Mia (zonder GPS) is vrij positief:
- Ingebouwde batterij houdt het zeker een nacht vol, dus handig voor Parking Mode (langere periode nog niet getest!)
- Wifi verbinding werkt traag (tenminste als je beelden wil downloaden), je kan ook de beelden bekijken zonder te downloaden en dit werkt wel vlot, dus in principe geen probleem, maar lees dat vele dashcams trage wifi hebben.
- Voice control was één vd reden aanschaf deze dashcam 'TAKE PICTURE' (Maak Foto) of 'RECORD VIDEO' , o zo handig dat je niet moet priegelen aan een knopje om dit uit te voeren, tijdens het autorijden, zeker in gevaarlijke situaties of als je snel een afbeelding/video wil van een 'gebeurtenis' langs de weg.
- Niet onbelangrijk: Emergency-video's worden apart opgeslagen, dus worden niet zomaar overschreven
- In de meeste gevallen is kenteken wel leesbaar.
- Start automatisch op wanneer wagen wordt gestart en gaat automatisch in Parking Mode bij het afzetten vd wagen.
- Ontvangt ook regelmatig Firmware updates (momenteel versie 1.0.9)
Resultaat van TAKE PICTURE (wat kunnen weerbeelden toch mooi zijn

):
Lees hier mensen die anderen vragen in te bouwen. Ewel ik heb twee 'linkerhanden', maar na lang twijfelen en schrik iets verkeerd te doen of beschadigingen aan te brengen, toch zelf geprobeerd, en jawel hoor, werkelijk amper 15min was de bekabeling weggewerkt. in de bekleding vh dak, de deurlijst, e, zo naar beneden langs het handschonekastje onderdoor en onder de vloerbekleding tot aan de midden console, tot aan de sigarettenaansteker. Conclusie enkel max. 5cm kabel te zijn ter hoogte vd sigarettenaansteker die nog eens vrij onzichtbaar aan de middenconsole is ingebouwd (Nissan Micra N-Tec 2016)
En meestal als ik het kan, kan iedereen het
Gisteren gaan wandelen in een gemeente in de buurt (Veurne, BE), wagen geparkeerd langs vrij drukke baan, en jawel hoor, een 8-tal Parking-video's, waarschijnlijk door 'trillingen' van passerende 'zwaar' vervoer. Ongeacht dat er mss 2sec vertraging op zit voordat Parking Mode opneemt, ben ik toch blij dat het werkt

En het handige is, als je de wagen nadien start je melding krijgt dat er Parking-video's zijn opgenomen, dus hoef je zelf niet altijd te controleren!
Intussen gelezen dat 70Mai binnenkort een 4K-versie dashcam zou uitbrengen, ben benieuwd:
https://www.indiegogo.com/projects/70mai-a800-4k-dash-cam/coming_soon
[
Voor 83% gewijzigd door
ctuxboy op 07-07-2020 11:10
]