RH staat voor retailheaven. Is een nederlandse webshop, beetje eigenwijze lui, maar daar hou ik wel van. Ik bestel dit soor zaken liever in nederland (er zijn er nog een paar), want dan weet ik dat ik iets beter zit met zaken als garantie. Hier heb je standaard 2 jaar, probeer dat in China maar eens te krijgen. En als er iets is, dan kan ik mijn telefoon binnen Nederland verzenden. Vind ik ook een stuk fijner.rgeerse schreef op vrijdag 27 juni 2014 @ 10:09:
@Maartend; Jij hebt 'm bij RH vandaan. Wie/wat is dat, een webshop oid?
Wat wel is, je betaalt er een stuk meer voor. Maar dan heb ik ook wel een stuk minder gezeik. Zoals nu dus. En nu ga ik er zelfs op vooruit. Ik stuur een HomgMi in, ik krijg een S1 terug. Daar wordt ik blij van.
En we hebben ooit eens met een zooitje van tweakers daar de PipoM8Pro gekocht. Daar ging toen een zooi korting vanaf. Ook dat was fijn.En dan heb ik het over een procent of 15 dacht ik. Afijn, ik heb het ding nog steeds en door starcopy (met wie ik wel eens van mening kan veschillen) heb ik er nu wel KK op staan. Die gast heeft me echt verder geholpen.
Alle andere spullen bestel ik zelf in China, enkel mijn tablets en telefoons doe ik dus bij RH.