Mja draaien van turrent vind ik op de console ook realistischer. Net als het draaien van een persoon met heavy gear. Ik vind dat springen en sprinten al aardig knap is met zulke zware guns bij, maar bij pc is het helemaal hilarisch. Realistic simulation my ass.GerardHenninger schreef op vrijdag 01 mei 2015 @ 13:52:
[...]
Ik doelde meer op het feit dat de PC versie van Battlefield heel anders speelt dan de console versie. Draai jij in een tank maar eens je turrent; op de PC gaat dat echt bizar snel. Ik geef hierboven al aan dat controllers alleen maar hulpstukken zijn en niet standaard voor betere spelers zorgen. Maar BF op de PC is wel gemaakt voor muis+tobo spelers, de console versies zijn dat niet en dat merk je. Daar zit het grote voordeel in. Los van het feit van meer FPS, meer detail, minder lag, meer updates per seconde etc.
Anyways, de details gaan pas tellen als je echt met een clanmatch oid bezig bent. Normaal maakt dat maar een fractie uit of je wel of niet wint. Ik zeg al: tactiek heeft een grotere invloed dan velen denken en hoe je omgaat met de beperkingen van je platform ook.
Overigens lees ik her en der dat er blijkbaar wel aim-assist is voor controllers op PC bij hardline? Kan iemand dat checken, dan ben ik namelijk wel benieuwd om het eens uit te proberen
[ Voor 7% gewijzigd door Martinspire op 01-05-2015 13:56 ]