Het traden zelf is niet zozeer waar m'n vraag ligt, maar meer gewoon algemene hulp hoe ik gewoon kan beginnen - bijv. hoe ik kan zorgen dat ik op een goedkoop punt LTC's inkoop ipv op een duur punt van de dag (Daar zit nogal wat verschil tussen).Ethirty schreef op maandag 02 december 2013 @ 17:43:
[...]
A: verkeerde topic en B: begin met de TS van dit en mijn topic over trading. Zie ook de waarschuwing onderaan.
Ik dacht dat er van tweakers een bepaalde eigen inzet verwacht werd
Dat dingen voor huidige crypto-handelaren/investeerders/geinteresseerden allemaal gesneden koek zijn is duidelijk. Maar al je er net aan begint is dat (helaas) wel anders. Ik heb geen zin om nu op de gok maar voor een exchange te kiezen om er dan achter te komen dat je weer genaaid bent op de één of andere manier (in de start post staat vooral dat er grote verschillen zijn tussen exchanges, maar niet echt welke). Zo zie ik bijv. dat bij BTC-e als ik een transfer wil doen met SEPA dat ik dan een flinke min fee krijg van 15 euro, en ik een min sum heb van $2000
Verder is het hele topic bijzonder toegespitst op bitcoin, waar ik dus juist geinteresseerd ben in Litecoin.
Dat zijn slechts een aantal valide vraagjes lijkt me, met als indirect doel om uiteindelijk inderdaad eens te kijken naar traden er mee (overigens verbaast het me nog meer dat er meteen over mijn vraag werd heen gevallen terwijl het merendeel van de users in dit topic toch echt niet bitcoin gebruikt om z'n pizza mee te bestellen...en derhalve meestal gewoon ook aan het traden/investeren/gokken zijn...de distinctie met het trade topic is dan ook vrij arbitrair).
[ Voor 6% gewijzigd door majic op 02-12-2013 18:23 ]