Blord schreef op vrijdag 28 februari 2014 @ 13:14:
We hebben nu toch de worse case scenario gehad ? MtGox down en insolvent.
De markt zal toch weer terug krabbel naar de $800 lijn van voor de Gox problemen maar de sentiment zit wel in zwaar weer.
De koers zal alleen stijgen als meer mensen fiat omzetten naar BTC, het zal niet vanzelf gaan... Zo ook het geld wat weg is, dat is weg, het is niet zo dat de getroffenen even onder hun matras een tweede sok met fiat pakken en daarna lekker omzetten naar Bitcoins.
Ik heb dit al eerder aangegeven, de kans voor een forse koersstijging is objectief gezien laag.
-> Institutionele beleggers zullen momenteel de kat uit de boom kijken. Investeren in een volatiele markt is meestal niet eens toegestaan voor grotere publieke fondsen (denk aan pensioenfondsen).
-> het publiek zal ook wel even afwachten na alle negatieve publiciteit (Silkroad 1, Silkroad 2 en nu MtGox).
Hou je over particuliere fondsen. Ook daar kan ik me eigenlijk niet voorstellen dat die nu wild gaan kopen. Je zal uiteraard fors daytrading zien, maar echt grof inkopen? Ik zie de tekenen niet.
Ik zou zeggen dat de tekekenen zijn dat na het weekend de Bitcoin verder gaat vallen. Als je de hoeveelheid shorts e.d. ziet is dat wat de grote marktspelers nu ook verwachten en die zijn toch wat invloedrijker dan jij of ik.
Dat betekend ook weer niet dat het einde oefening is voor de Bitcoin (je wordt al snel afgeblaft als je voorzichtig bent), alleen zie ik nu geen snelle rally in het verschiet.