Dat is dan ook het enige wat ik aangeef. Je zegt alsof Titanfall feitelijk de enige aansprekende titel is, nu nuanceer je het al als je eigen mening. Voor mij lijkt de launch line up van de X1 ietsjes beter maar de launch window games van de PS4 veel beter.Act-One schreef op dinsdag 26 november 2013 @ 11:09:
[...]
Het werkt toch twee kanten op? Wat jij aansprekend vind hoe ik en anderen toch niet te vinden?
Ik schrijf ook nergens dat er in de toekomst geen (voormij) interessant titels op de PS4 verschijnen. Ik schrijf duidelijk dat dit nu niet het geval is. Daarnaast laat ik weten dat ik het opmerkelijk vindt dat hier mensen als over Titanfall2 fantaseren en de mogelijkheid dat hij misschien multi-platform gaat, Laten we eerst maar eens de officele berichtgeving daar over afwachten. Wat vage tweets brengen daar echt geen helderheid in.
Ik laat de keuze van de aankoop van mijn eerste Nextgen consolle afhangen aan de games die ik speel, wat direct duidelijk maakt dat ik ook voor een PS4 ga maar de game line-up nu gewoon matig vind.
Mij kan het overigens weinig schelen of Titanfall op de PS4 uitkomt, er is maar een enkeling hier die het boeit en het dan over Titanfall 2 heeft voor zover ik lees.