Ik heb het op een QNAP NAS draaien, vandaar dat ik voor Python heb gekozen. Op m'n NAS draaien een aantal scripts:_ferry_ schreef op vrijdag 14 maart 2014 @ 16:24:
[...]
Draait zoiets gewoon op een PC? Of heb je daar een RasPi voor ofzo?
Ik heb nu via tasker redelijk wat dingen gemaakt, maar ook daar loop je dan weer tegen beperkingen.
Pas een paar NFC tags besteld, 1 achter de lichtschakelaar geplakt, als ik die scan gaat al het licht in huis uit (athans, diegene die ik schakel met de HW) en de thermostaat naar 17 graden.
- homewizardSwitchboard: regelt allerlei zaken met automatisch lichten aan/uit, rolgordijnen, cv-ketel bijstellen etc. Dit script wordt via crontab elke minuut uitgevoerd
- homewizardEnergyLink: leest alle info van de EnergyLink uit en slaat het op in een mysql database op m'n NAS. Dit script wordt via crontab elk uur uitgevoerd. Zo kan ik zelf nog aanvullende analyses/vergelijkingen maken.
- homewizardServer: HTTP Server die HTTP post commando's ontvangt van Tasker. Wordt via het QPKG mechanische gestart mbv supervisord.
NFC tags heb ik ook al een keer mee gespeeld, maar ik gebruik het niet veel eerlijk gezegd. Verder heb ik nog voice control via Tasker, dat gebruik ik wel steeds meer.