iTitus schreef op vrijdag 25 maart 2016 @ 11:37:
Wauw, de whine over BK farm etc is real?
Stel je farmt het dagen, geen HE drop, alle crafts die je maakt zijn waardeloos en alle PC rerolls zijn slechter, is het dan geen exploit omdat je er geen voordeel uit krijgt?
Als jij in de dz rond loopt en bosses tagt en door andere mensen laat killen en HE dropt, is dat dan cheaten? Als je je laat carryen door vrienden / randoms in Challenging?
Alles is RNG based, je kan nog zo hard farmen op exploits, de kans dat een random persoon die wat bosses kilt en veel betere items loot dan jij met je uren BK farm is gewoon aanwezig. Dat is pas een unfair advantage! Unintended use of game mechanics, die RNG moet voor iedereen even goed/slecht zijn?
Natuurlijk niet, dit is een loot based MMO. Farmen farmen farmen, zelfde run, "exploit " of niet over and over.
Vind je het unfair? Blijf uit de dz, er zullen altijd mensen sterker dan jij zijn, door luck, tijd of skill.
Overigens kan je beter dz farmen dan de exploits, want HE division tech...
Yep, het is zeker real!

Had dat niet verwacht dat men zo van overtuigd is dat het cheaten is, want dat is het gewoon niet!
Cheaten is de game aanpassen om eenzijdig en oneerlijk voordeel te behalen met behulp van externe software of aanpassingen van de game regels AKA wallhacks, aimbots, unlimited ammo, flying, etc. DAT is cheaten!
Dit is farmen binnen de gestelde spelregels. Dat Ubisoft niet voorzien heeft dat de regels in deze manier werken en dat het heel waarschijnlijk gepatcht gaat worden betekent niet dat het cheaten is.
Want je krijgt geen eenzijdige en oneerlijk voordeel, enkel sneller crafting materials ten opzichte van andere manieren van farmen. Zelfs 100 Phoenix Credits per uur is niet veel, met 4 man de challenging missie blijven doen haal je gemakkelijk 120+ Phoenix credits per uur (30 credits per run van +-/15 min)!
Bij Lexinton Event kan je merendeel van de mobs zeer snel doodschieten door ze te pakken bij hun spawnpoint. Dat is ook niet hoe Ubisoft het bedoeld heeft en dus ook cheaten?
Of bij Lincln Tunnel, waar je de eerste twee groepen vijanden kan overslaan door simpelweg aan de andere kant van de weg erlangs te lopen. Ook niet zoals bedoeld dus ook cheaten?
Dit zijn allemaal manieren om zo optimaal mogelijk binnen de gestelde regels van het spel te farmen. En zo zijn er nog wel meer voorbeelden.
Een tweede karakter aanmaken en deze op level 4 houden. Hier stuur je je level 30 paarse items naartoe. Je low level karakter verkoopt ze, koopt groene level 2 items ervoor terug. Deze stuur je naar je high level karakter en je maakt er crafting materials van. Ook niet zoals bedoeld, dus cheaten?
Of wat te denken van het openen van Division Tech kisten via een optimale route. Om vervolgens een nieuwe server te joinen en deze opnieuw te doen. Kisten die normaal 2 uur gesloten blijven kan je binnen 1 minuut openen op de nieuwe server. Dus dit is ook cheaten?