Brangus Glee schreef op woensdag 28 mei 2014 @ 12:41:
@ir_richman, zoals Beunhaas het al in zijn lijstje aangeeft er zijn momenteel veel goedkope decks die erg goed kunnen meekomen in de huidige meta. Dat is natuurlijk goed voor de aanwas van nieuwe spelers en benadrukt het FTP element ook op hogere levels. Met mijn post wilde ik vooral nieuwe spelers ook geruststellen dat het gelukkig geen pay to win systeem is. Ik begrijp dat het overweldigend kan zijn als je net begint en je tegenstander allerlei legendaries heeft maar je beheersing en kennis van je eigen deck is veel belangrijker dan het feit of je meerdere dure kaarten hebt. Het klopt natuurlijk dat vooral enkele control decks inderdaad erg veel dure kaarten bevatten, maar zelfs in een duur deck als handlock zie je de laatste tijd dat enkele legendary kaarten zijn vervangen door snellere (goedkopere) kaarten.
Inderdaad, was ook niet om dat te weerleggen. Dat lijstje geeft aan dat er weer veel meer mogelijk is. Ik ben vooral ook blij dat hunter niet meer zo dominant is (want dat werd echt een beetje te gek).
Ik probeer ook aan te geven dat je met de soulbound kaarten (dus zonder poen) en een paar rares al wel een heel eind komt, en dat je dat kunt uitbouwen, naarmate je meer packs opent, zelfs als je liever control speelt. (Komt van mijn MtG-tijd, met een zombie-deck en regenreraten langzaam uitbouwen. Ook daar zaten veel commons in, ik speel als ZmASTER trouwens).
Zo lang dus de variatie erin blijft, vind ik het leuk.
Goeie tip is trouwens om een screenshotje te maken van de beurten dat je wint of verliest, of andere turning points in het spel. En dan kijken wat je in je hand had, wat er op tafel lag en bedenken welke kaarten je beter kunt omwisselen (ik maak geen filmpjes, dat kan natuurlijk nog veel meer info opleveren).
@ Grotman
Oozes zeker nuttig, net als harvest golems, etc. Ik heb zo een setje vaste en losse 2/3 drops, waar ik op basis van de dag nog wel wat in shift. Zo zijn harvest golems tegen een Priest best link, vanwege de mind-control trucjes. Als het bord van de tegenstander steeds vol loopt, pak ik soms een mind control tech. Het is meer om ook zelf wat afwisselende trucjes te hebben, tof als het een keer werkt. Een keer voor de face en hopen dat hij wat bijlegt. Ook mooi met een Molten+Molten+DoA, als er nog 1 ding bij ligt heb je toch 50% kans op een 9/9 Taunt, waar je anders grote problemen mee hebt.
En als de MCTech dan weer een paar keer 'kaal' op het bord geweest is, gaat ie er weer uit :-)
Ik gebruik nu regelmatig youthfull brewmasters om beschadigde mannen (Ancient of War/Druid of the claw) terug te nemen of bijvoorbeeld Keeper of the Grove te recyclen. En ook dat zijn prima 2-drops kaal als starter.
[
Voor 19% gewijzigd door
ir_richman op 28-05-2014 13:36
]