Ik heb een beetje hulp nodig en ik hoop dat ik die hier kan vinden.
Vorige week is mijn nieuwe Fanatec CSL binnen gekomen, super stuurtje voor wat ik er mee wil (voornamelijk PCars2 op Xbox one X).
Omdat ik het hele Simulatie gevoel naar een hoger niveau wil tillen, wil ik graag gebruik maken van een externe app waar ik gegevens op terug kan zien. Welke app dit gaat worden weet ik nog niet, maar feit is wel dat ik mijn Nexus 5x binnenkort vervang voor iets nieuwers en deze uitermate geschikt is voor een extern dash achter mijn stuurwiel.
Omdat de CSL base al reeds draadbussen in de base heeft zitten (55mm afstand) wil ik hier graag een mount op maken waar ik mijn Nexus 5x in kan doen.
Het oog wil ook wat, dus heb ik Solidworks even aangeslingerd om iets moois te maken wat ik vervolgens wil laten 3D printen (heb zelf geen 3d printer, en er ook het werk niet voor

)
De achterplaat, hier leg ik mijn telefoon in.
Telefoon komt er zo in, met de knopjes bovenop bedien ik de knoppen op de zijkant van de 5x.
Closeup: (die vierkantjes om de knoppen zorgen dat ze er niet uit kunnen vallen)
Uitsparingen voor de laadkabel van de telefoon en een aux kabel (mocht ik ooit met geluid van externe apps gaan gebruiken)
Voorkantje er tegenaan:
Totaalplaatje:
Achterkant met gaten voor de schroefjes om het geheel vast te maken.
Waar heb ik dan jullie hulp bij nodig?
- Weet iemand de marges die je moet aanhouden bij een 3D printer? Kan ik passingen maken op .1 van een mm nauwkeurig? of gaat dit allemaal stroef en gaat het nooit passen?
- Welk materiaal moet ik gebruiken voor het printen? (ivm vibraties van het stuur etc)
- Hoe zou het met de koeiling zitten van de Nexus? Zou dit goed gaan?
Tips zijn uiteraard welkom!