Hi all,
Ik heb de topicstart al doorgelezen en ik heb wel een aardig idee wat ik wil qua kratradio. Zal waarschijnlijk een mooi gesloten bierkrat of een iets hogere friskrat worden. Ik hoef niet de meest ingewikkelde setup, ik ben ook niet extreem handig met electronica dus zie dit als een "my first ___" projectje

. Ik heb momenteel alleen beetje ervaring met het inbouwen van car audio. Dit heb ik tot nu toe 2x gedaan met een versterkertje, subwoofer etc.
Wat is het plan qua hardware:
2x 6x9 speakers van Fusion (230w) die ik dus al heb
1x
http://www.dx.com/p/alumi...or-car-blue-dc-12v-179390
1x Gelaccu van een webshopje uit de startpost
1x Flipswitch om de stroom te onderbreken
Nu heb ik een aantal vraagjes:
1. De speakers zijn 230w maar dit ga ik natuurlijk bij lange na niet benutten. Heeft dit verder nog een nadelig effect dat ze daardoor niet goed zullen klinken of bijvoorbeeld toch veel van de accu zullen vragen?
2. Het versterkertje dat ik heb uitgekozen zal vast bij lange na niet zo zuinig zijn als de aanbevolen versterkers uit dit topic. Iemand enig idee hoe erg het verschil is? Gaat het de helft korter mee of is het nog erger?
3. Kan ik met een flipswitch de accu voldoende beschermen tegen het leeglopen als ik hem dus "uit zet"?
Alvast bedankt voor de tips
p.s. Ik snap dat ik via zo'n webshop de perfecte onderdelen kan kopen voor een kistradio maar ik wil juist proberen om zelf iets leuks te bedenken en daar van te leren